- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
1
Zaczynam oglądać Odwroconych, chyba po raz 5, genialny serial. Oglądaliście? Jakie opinie na temat tego serialu? :)
1
@ArterkHD Swietny jest :) Ptasiek :p
0
@MarcinVeB4 Ptasiek miazdzy :D
0
@ArterkHD Lubię fabułę, ale myślę że lepiej mogli dobierać aktorów lub aktorzy mogli bardziej się postarać. No i za mało bohaterów. Mimo to już go oglądałem pod 2 razy każdy odcinek. Dasz link? :D Bo był na yt, ale już usunęli.
Nieporozumieniem jest dla mnie to, że głównego bohatera czyli Blachę (Masę) grał Więckiewicz. Wolałbym, aby to był podobenj postury chłop i bardziej pasowałby mi Witold Wieliński.
0
@puyol_presidend5 Oglądam na playerze :) ściągnij apke.;)
0
@ArterkHD skalpel i nic poza tym :D serial kozacki, mimo że potencjał historii na której był wzorowany nie został wykorzystany nawet w 10%. Denerwuje to że mniej więcej ostatnie 4 odcinki to ciągła sieczka i upchanie fabuły na siłę, końca nie oglądałem bo nawet nie chciałem się irytować blachowskim :D
1
@snoopdegie Właśnie, potężny potencjał na film, a wykorzystany słabo. Eh, fajnie gdyby się znalazł chętny i zrobił serial minimum 40 odcinkowy, ale tak ze szczegołami, przynajmniej tymi, które można poznać.
0
@puyol_presidend5 no znając ogólnie cały temat lat 90 w Polsce można czuć się nienasyconym po Odwróconych
1
@snoopdegie Może nie postawili sobie wielkich ambicji :D Ale nie mogę zrozumieć właśnie wyboru aktora na Masę (Blachę)...Takiego chudego wzięli zamiast byka jak Wieliński...