ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
nie było
1
ciekawe co na to ten LO z Realu co nie mówi o sędziach :) smiem twierdzic ze nagle zacznie ;D
0
myślę że nikt :)
7
Mam wrażenie ze gdyby w meczu z Realem zamiast Lewego w ataku był Diego Costa to Bawarczycy by awansowali. Czasem mu odwala ale wczoraj z Arsenalem byl niesamowity. Walczak.
0
Bayern ma szanse, tylko Lewus niech sie przełamie
0
a mozliwe, ale zawsze jak jest to staram sie ogladac :D poprawia humor :D
6
na TVN klasyk, Pieniadze to nie wszystko :D zajebisty film, haha :D
4
Lewy zawiodl cholernie.
0
Thiago chyba celnego podania nie miał
14
Od pierwszego sezonu Neymara w Europie. Porównanie trójki najlepszych zawodnikow świata w najważniejszych rozgrywkach w Europie
30
Statystyki w LM od roku 2013:
1. Cristiano Ronaldo: 70 bramek, 21 asyst
2. Leo Messi: 41 bramek, 11 asyst
3. Neymar: 27 bramek, 24 asysty
Ja pitole, ładna przepaść..
1
Salah jest niesamowity, mysle ze obecnie jest po prostu najlepszy.
1
Salah w obecnej formie jest najlepszy na świecie.
0
gooooool, Koulibaly!!!!!
0
ladnie Buffon ratuje Juve, jasna cholera ;/
2
Wczoraj pokazali za co sie ich kocha, za piekny styl :) Brawo Barca!
1
oby Messi był dziś w formie, bo ostatnio pod forma zdecydowanie
1
sa sprzedawane browarki przed wejsciem na sale, ewentualnie mozesz kupic Somersby w barze kinowym :D normlanie mozna wypic w sali :D
1
Zobacz jak oni graja, walcza o każdą piłkę, cały czas dążą do.strzelenia bramki. Nie chodzi o same wyniki
0
Miałem pisać identyczny komentarz..
0
Źle sie ogląda naszą ukochaną Barce w tym sezonie..
1
Przypadek, nie błąd Marca.
5
Nie rozumiem sytuacji z Dembele..przecież to jest bez sensu, ze trzyma go na ławce..
1
Bramka bramka, ale to co odwala w obronie w ostatnim czasie to kryminał
0
Z Umtitim jest cos nie tak..
0
Jak mozna tak wolno grać..ciężko na to patrzeć
0
Busi, Rakieta, Cou
0
Sam jest w drużynie?
6
Zastanawia mnie to kiedy ten fart sie skończy, k***a jego mać.
17
Skoncz pie***lic