ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
o jest i Thiago Silva :) w ligowych meczach gra, na LM obsrany , ehh :)
0
Gdzie obejrzę serial dom z papieru? Poza netflixem jeżeli w ogóle jest taka możliwość :)
0
Ten to już w ogóle jest czub..
21
Haha, takim meczem to na pewno sie zrelaksuje :D
2
Suarez, Kane, Lewy, Cavani, Aguero ;)
0
Piękny poranek, -14 w Krakowie ...
0
Dobrze ze ten tydzień jest z meczami ligowymi bo jaak nie.ma LM to tego brakuje :D
0
OSTR, Paluch, Kęke i Kali. Oni miażdza :)
1
w jednym meczu załadował cztery bramki jeszcze :)
1
ooo Myslovitz uwielbiam :) ale z Rojkiem
Muńka też słucham :D
2
Lady Pank czy Perfect? :) który zespół wolicie?
0
oj z City byłoby masakrycznie ciezko wygrac :)
0
ależ Lyon spartolił mi kupon :D
1
Kompany dzisiaj miażdzy..genialny występ tego zawodnika
0
co jezeli mam na kuponie dzisiejszy mecz Juve? jak to jest liczone?
1
śnieżyca podobno :)
0
no pytam ogolnie :)
0
nie no, mysle ze Lyon pyknie u siebie :D Najbardziej sie zastanawiam nad tym United wlasnie
0
PSG - Marsylia - 1
Sevilla - Atl. Madryt - obie druzyny strzelą gola
Juventus - Atalanta - 1
Lyon - St. Etienne - 1
Manch. Utd - Chelsea - spotkanie bez remisu
Cr. Palace - Tottenham - 2
co myślicie? :)
3
tez kiedys go u nas chciałem, ale bez sensu kupować zawodnika który przez 3/4 kariery jest kontuzjowany. Jest niesamowity i szkoda ze kontuzje troche go zniszczyły
1
Suarez proszący o kartke, uwielbiam go :D haha ;D
1
Wolałbym Przemka Pelke, który jest według mnie najlepszym piłkarskim komentatorem :)
0
Iniesta za Cou a Roberto za Semedo.
0
Ależ Messi gra genialne pileczki :o
0
kolejny gol Ceera, ehh :) Vazquez tez w formie
0
zlapal forme ostatnio ;d
0
zastanawiam sie czy dac wygrana Leganes, bo Las Palmas gra tragicznie :D
0
Panie i Panowie, jakiś kuponik na dziś ktoś poleci? :)
1
A ja myślę ze Arsenal jakimś cudem jutro wygra, takie mam przeczucie :D
0
W sumie też eleganckie :D