1

Eleven

0

Oby, oby :) Andres w tym sezonie i tak jest genialny, musi dac rade ;)

1

Można tylko żałować ze nie zobaczymy Cou w tym sezonie Ligi Mistrzów :D Na dwumecz z Chelsea by sie przydał :)

17

Straż miejska to scierwo, sto razy gorsi od policji

3

Anita Włodarczyk jest zajebista, i według mnie 3 miejsce to za nisko :) na pewno przed Lewym powinna byc :)

3

haha, w końcu ta saga dobiega końca, tęsknić za nią zapewne nie bedziemy :D Witaj, Cou! :D

5

Brawa dla Andre Gomesa :)

3

Neymar, zdecydowanie

1

Ale wliczając wrzesien - grudzień to jednak trzeba go wymienić :)

2

Neymar, Roberto, Umtiti i Alba

0

Jaki jest według was najlepszy prawy obrońca na.świecie? Według mnie Kimmich albo Valencia ;) sezon temu powiedziałbym ze Alves

8

Patologiczny typ, jak większość tych pajacy typu Magical

4

Pamiętam jak dostał kontuzji w Arsenalu, 2007 rok bodajże. Niezły był

1

Co sądzicie o Michale Szpaku? gość ma swój bardzo dziwny styl, do czego nie moge sie przekonać ale ma mega zajebisty głos i jak zaśpiewał w Zakopanem na Sylwestrze to ciary :D jakie odczucia u was co do niego? :)

0

Myślicie ze Barca wyjdzie na Celte podstawowa jedenastka? czy będą rotacje? :D

2

nigdy nie strzelił :) ale bodajże grał z nimi tylko 3 razy :) 2 w lidze mistrzów 06/07 i w zeszlym roku w towarzyskim gdzie dostaliśmy po tyłku :D

4

Stocha chyba nie da sie nie lubic, mistrz! :)

0

Po procentach droga krótsza :D ale nie ma tragedii, myślałem ze bedzie gorzej :)

4

Ja w drodze na Zakopane i chciałbym wszystkim życzyć żeby ten przyszły rok był lepszy niz obecny! :)

0

Ludziska, obejrze gdzies w necie całe odcinki Miodowych Lat? poza Ipla :)

1


bardzo fajny gość ze Świętego :) polecam wywiad :D

0

Ludziska, miałby ktoś link do pierwszego sezonu Belfra? bo mam ochote do tego wrocic :)

1

Ma jakiś dobrodziej link do skrótu z wczorajszego gwałtu w Madrycie? Z polskim komenatrzem :)

3

Pan Przemek Pełka to chyba najlepszy polski komentator , genialny

0

Cóż ten Salah wyrabia w tym sezonie.;o

0

Serio 40k? cos mi sie nie wydaje że tak malo :D

9

BRISTOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ribery mimo wieku fajnie śmiga na skrzydle :D

3

Ależ Vidal zapierniczył w poprzeczke :D

0

Na wahadle lewym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?