ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eleven
0
Oby, oby :) Andres w tym sezonie i tak jest genialny, musi dac rade ;)
1
Można tylko żałować ze nie zobaczymy Cou w tym sezonie Ligi Mistrzów :D Na dwumecz z Chelsea by sie przydał :)
17
Straż miejska to scierwo, sto razy gorsi od policji
3
Anita Włodarczyk jest zajebista, i według mnie 3 miejsce to za nisko :) na pewno przed Lewym powinna byc :)
3
haha, w końcu ta saga dobiega końca, tęsknić za nią zapewne nie bedziemy :D Witaj, Cou! :D
5
Brawa dla Andre Gomesa :)
3
Neymar, zdecydowanie
1
Ale wliczając wrzesien - grudzień to jednak trzeba go wymienić :)
2
Neymar, Roberto, Umtiti i Alba
0
Jaki jest według was najlepszy prawy obrońca na.świecie? Według mnie Kimmich albo Valencia ;) sezon temu powiedziałbym ze Alves
8
Patologiczny typ, jak większość tych pajacy typu Magical
4
Pamiętam jak dostał kontuzji w Arsenalu, 2007 rok bodajże. Niezły był
1
Co sądzicie o Michale Szpaku? gość ma swój bardzo dziwny styl, do czego nie moge sie przekonać ale ma mega zajebisty głos i jak zaśpiewał w Zakopanem na Sylwestrze to ciary :D jakie odczucia u was co do niego? :)
0
Myślicie ze Barca wyjdzie na Celte podstawowa jedenastka? czy będą rotacje? :D
2
nigdy nie strzelił :) ale bodajże grał z nimi tylko 3 razy :) 2 w lidze mistrzów 06/07 i w zeszlym roku w towarzyskim gdzie dostaliśmy po tyłku :D
4
Stocha chyba nie da sie nie lubic, mistrz! :)
0
Po procentach droga krótsza :D ale nie ma tragedii, myślałem ze bedzie gorzej :)
4
Ja w drodze na Zakopane i chciałbym wszystkim życzyć żeby ten przyszły rok był lepszy niz obecny! :)
0
Ludziska, obejrze gdzies w necie całe odcinki Miodowych Lat? poza Ipla :)
1
bardzo fajny gość ze Świętego :) polecam wywiad :D
0
Ludziska, miałby ktoś link do pierwszego sezonu Belfra? bo mam ochote do tego wrocic :)
1
Ma jakiś dobrodziej link do skrótu z wczorajszego gwałtu w Madrycie? Z polskim komenatrzem :)
3
Pan Przemek Pełka to chyba najlepszy polski komentator , genialny
0
Cóż ten Salah wyrabia w tym sezonie.;o
0
Serio 40k? cos mi sie nie wydaje że tak malo :D
9
BRISTOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Ribery mimo wieku fajnie śmiga na skrzydle :D
3
Ależ Vidal zapierniczył w poprzeczke :D
0
Na wahadle lewym