ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
cholera, czemu nie Semedo? miejsce Roberto jest w pomocy
0
ależ fantastycznie gra duet Rodrigo - Zaza :)
1
no i nasz Pedrito strzela brameczke :)
0
Nie ma już Kameniego w ekipie Malagi to raczej bez większego problemu ich pykniemy :)
0
Właśnie na jutubie nie ma, wszystko zablokowane :x cholerka
0
Ludziska, gdzie poza ipla obejrzę Miodowe Lata? jakos mnie naszlo zeby powspominać ten genialny serial :)
12
Wprowadzi ich do Ligi Mistrzów a potem go zwolnią haha :D
1
Czekaj na lepsze :) sprawdzaj co jakiś czas, nie ma konkretnych dat paczek specjalnych :)
1
Isco na SPO, do srodka pola Casemiro albo N`Zonzi żeby był ktoś bardziej defensywny. Zamiast Gimeneza Umtiti
1
City w tym sezonie jest mega mocne i myślę ze mogą powalczyć o wygranie LM :)
2
jakie jest wasze najlepsze wspomnienie z dzieciństwa? :) majac 20 lat bardzo chcialbym wrócić z 12/13 lat temu i przeżyc to jeszcze raz :) czasy dziecinstwa to jednak najlepsza rzecz jaka moze człowieka spotkac :)
1
szkoda ze w finale LM mu dali za duzo miejsca ..
73
Koniec koncow to Gomes dzis zagral całkiem nieźle :)
1
Gaya na LO, I Diego Lopez bramka :)
18
Ładnie idzie ten Kane, a mial byc piłkarzem jednego sezonu :D
0
65-0-21.
0
Samobójstwo grać tak ofensywnie
0
nie da sie tego cofnac
0
ni chuja nie rozumiem
0
no to dzisiaj Leo musi pokazać ze jest prawdziwym liderem, i poprowadzić swoja reprezentacje do awansu :)
0
Myslicie ze w jakich cenach będą bilety na MS? bo chciałbym sie wybrać na jakiś mecz Polski :)
26
Nie lubie go, ale niech jak najszybciej wraca do zdrowia :)
1
w koncu ta Argentyna strzeli, musi strzelić..
1
ale wiatr masakryczny w Krakowie, dejcie spokój ..
4
Bardzo lubię Agnieszke Dygant, strasznie pozytywna aktorka :)
3
Ogarnijcie sie trochę, jeden slabszy mecz i od razu tyle jadu, najważniejsze ze jest prowadzenie
0
Średnio, bardzo średnio..a przy okazji po.turfach moga zostać ślady
0
za dyszke stawiam, do wygrania z Legia mam 170zł, bez Legii 60
kurs 7.13
0
to remis, czy jednak zwycięstwo Jagi?
0
Panowie, taki kupon na dzis? co myslicie?
Hellas - Lazio / 2
Inter - Genoa / 1
Zagłebie - Sandecja / 1
Hannover - Koln / 1
Jaga - Legia / 2