4

cholera, czemu nie Semedo? miejsce Roberto jest w pomocy

0

ależ fantastycznie gra duet Rodrigo - Zaza :)

1

no i nasz Pedrito strzela brameczke :)

0

Nie ma już Kameniego w ekipie Malagi to raczej bez większego problemu ich pykniemy :)

0

Właśnie na jutubie nie ma, wszystko zablokowane :x cholerka

0

Ludziska, gdzie poza ipla obejrzę Miodowe Lata? jakos mnie naszlo zeby powspominać ten genialny serial :)

12

Wprowadzi ich do Ligi Mistrzów a potem go zwolnią haha :D

1

Czekaj na lepsze :) sprawdzaj co jakiś czas, nie ma konkretnych dat paczek specjalnych :)

1

Isco na SPO, do srodka pola Casemiro albo N`Zonzi żeby był ktoś bardziej defensywny. Zamiast Gimeneza Umtiti

1

City w tym sezonie jest mega mocne i myślę ze mogą powalczyć o wygranie LM :)

2

jakie jest wasze najlepsze wspomnienie z dzieciństwa? :) majac 20 lat bardzo chcialbym wrócić z 12/13 lat temu i przeżyc to jeszcze raz :) czasy dziecinstwa to jednak najlepsza rzecz jaka moze człowieka spotkac :)

1

szkoda ze w finale LM mu dali za duzo miejsca ..

73

Koniec koncow to Gomes dzis zagral całkiem nieźle :)

1

Gaya na LO, I Diego Lopez bramka :)

18

Ładnie idzie ten Kane, a mial byc piłkarzem jednego sezonu :D

0

65-0-21.

0

Samobójstwo grać tak ofensywnie

0

nie da sie tego cofnac

0

ni chuja nie rozumiem

0

no to dzisiaj Leo musi pokazać ze jest prawdziwym liderem, i poprowadzić swoja reprezentacje do awansu :)

0

Myslicie ze w jakich cenach będą bilety na MS? bo chciałbym sie wybrać na jakiś mecz Polski :)

26

Nie lubie go, ale niech jak najszybciej wraca do zdrowia :)

1

w koncu ta Argentyna strzeli, musi strzelić..

1

ale wiatr masakryczny w Krakowie, dejcie spokój ..

4

Bardzo lubię Agnieszke Dygant, strasznie pozytywna aktorka :)

3

Ogarnijcie sie trochę, jeden slabszy mecz i od razu tyle jadu, najważniejsze ze jest prowadzenie

0

Średnio, bardzo średnio..a przy okazji po.turfach moga zostać ślady

0

za dyszke stawiam, do wygrania z Legia mam 170zł, bez Legii 60
kurs 7.13

0

to remis, czy jednak zwycięstwo Jagi?

0

Panowie, taki kupon na dzis? co myslicie?
Hellas - Lazio / 2
Inter - Genoa / 1
Zagłebie - Sandecja / 1
Hannover - Koln / 1
Jaga - Legia / 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?