4

szkoda że Boruc na ławce, troche lipa ze tamten sezon miał genialny a teraz musi siedzieć na ławce mimo, ze nie jest gorszy od Begovicia

0

o ktorej McGregor walczy dzis?

16

12 bramek, 6 asyst, Bramki w półfinale, ćwierćfinale i dwie w finale. Coś jeszcze?

0

co Ty pierniczysz :) Borussia i Tottenham mocne ekipy.

0

Krystyna zasłużenie :)

1

po tym filmiku o Tottim na losowaniu, aż przykro że juz nie wystąpi na piłkarskich boiskach :)

0

5 lat młodszy, duzo lepszy niz Neymar w jego wieku :)

3

przed Mundialem? bardzo dziwna decyzja, bardzo dziwna. Kończy sie kurcze pewna epoka, najwieksze dawne gwiazdy reprezentacji kończą kariery, szkoda :)

1

Ciary po hymnie Liverpoolu, cos pieknego :D

0

Pogba odpalił chyba na dobre w ManU, szkoda ze United go ma w swojej druzynie, a nie Duma Katalonii

0

Alez mi sie podoba gra Pogby, genialny jest

1

szkoda oglądać, bo sie człowiek rozmarzy..Busi to formy nie widział od dwóch lat, Xaviego nie ma, Iniesta to dalej magik, ale długo już nie pogra. Alvesa z nami nie ma. Nie mamy obecnie zawodników do grania tym stylem, a szkoda :(

9

kurcze, jakos mnie wzieło na refleksje..z roku na rok jest coraz gorzej. Człowiek starszy, więcej rozumie, i więcej rzeczy brakuje z przeszłości..mam wrażenie że kiedyś było lepiej, inaczej. Chciałbym wrócić do czasów dzieciństwa, wczesnego dzieciństwa, wszystko kurcze było jakieś prostsze, niczym sie człowiek nie przejmował, żył chwilą. Słucham sobie starszych nutek, Wilków, Akcentu(rumuński zespół), Brodki, Myslovitz, jakiś Arashów, Basic Elementy, czy Tiesto..i jakoś te wspomnienia wracają, brakuje tego wszystkiego :) miał ktoś z Was kiedyś coś podobnego? nie tęsknicie za tym co było kiedys? :)

1

Bez sensu, nie potrafią zrobić nic.poza szukaniem Messiego, przykro na to patrzeć

1

Mordeczki, polecicie jakiś Polski serial? Kryminalni, Pitbull, Odwróceni, Belfer już obejrzane :) chodzi o taką bardziej kryminalna tematyke :D

36

Messi tez ma nawet niezły..

0

Orientuje sie ktos z was, kto bedzie komentowal dzisiejszy mecz Barcy? mam nadzieje ze Wolski, genialny komentator :D

0

Mathieu w pierwszym sezonie był wzmocnieniem w sumie :D

0

fajnie by było, jakby Paulinho na przekór wszystkim w Barcy odpalił, i rzeczywiście był wzmocnieniem :D

0

ładnie teraz Liverpool pograł :) brawo Mane

2

Ten to dopiero mial pierdolniecie z dystansu :D

0

Huawei P8 Lite

1

jaki jest wedlug was najlepszy polski serial? chodzi o taka bardziej kryminalna tematyke :) wedlug mnie Belfer miażdży wszystko

0

bardzo scina podczas meczu? :)

2

Canal + bodajze pokazuje Superpuchar

0

Odbiegajac od tematu Neymara, zna ktos stronę gdzie obejrzę wszystkie odcinki pierwszego sezonu BELFERA? :)

1

Wolalbym Neymara niz te miliony

3

No i z zawodnika ktory mial być przyszłością naszej Dumy, nagle stał się jej przeszłością. Szkoda.

0

Ja mam wrażenie ze Neymar zostanie, oby miał rację :) pozostanie lekki niesmak, ale tej klasy zawodnika nie ma szans dostać na rynku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?