ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Sanchez nie gra?
0
Jak myślicie, ile lat Neuer bedzie najlepszy na świecie na swojej pozycji? I kto go zastąpi?
0
He he
0
Paaaaaaaaaaulinho!
1
Ladne te nasze trzecie stroje :)
0
Którego z zawodników naszych odwiecznych rywali najbardziej nie lubicie? u mnie to chyba Carvajal i Casemiro..zaraz po nich CR7 :)
23
Carvajal to jest debil..juz nie raz pokazał swoja głupote
18
Ładnie wczoraj sędziowie wydymali Borussie..brak słów
3
Wedlug mnie w obronie nie jest znowu jakis mega pewny, popełnia duzo błędów ale strzela duzo bramek i duzo ludzi patrzy na niego właśnie przez ten pryzmat tak jak na Ramosa
15
Niesamowity progres po odejściu Neymara ;) oby tak dalej, Jordi.
0
On sie w ogole nie rozwija od.dwoch sezonów
0
Jeszcze Liverpool bodajże
0
To po meczu nic tylko grać :D
11
Ten pajac Laboga, a kto drugim to nie wiem
2
Musi zagrac Semedo, a Roberto w przerwie pewnie za Andresa wejdzie
0
Jak tam pogoda u Was? W Krakowie leje jak cholera, masakra
0
Nie ma Cuadrado?
0
Semedo zajebiscie, Dembele i Paulinho po wejsciu tez bardzo pozytywnie
0
Ale asyst wiecej xD
4
Dzisiaj chyba wszyscy na plus w Barcelonie
2
Rakieta gra dzis fenomenalnie
6
Koncert geniusza z Rosario.
0
Ooo, doping na Camp Nou
1
Wtedy to byl potwór :D
0
Jak ja bym chciał żeby Messi grał na prawy skrzydle..:D
4
29 lat to podstarzały? nie przesadzaj :D
1
tak, został znokautowany przez Mane, znieśli go na noszach
0
aaa szkoda gadac, rozpieprzyli Juventus w finale, w połfinale Atletico, wczesniej Bayern, a ostatnio nas w dwumecz..nie, wcale nei są najlepsi.
8
no niestety na razie sa najlepszym klubem :)
0
oj Marcelo, Marcelo..