0

Czemu Sanchez nie gra?

0

Jak myślicie, ile lat Neuer bedzie najlepszy na świecie na swojej pozycji? I kto go zastąpi?

0

He he

0

Paaaaaaaaaaulinho!

1

Ladne te nasze trzecie stroje :)

0

Którego z zawodników naszych odwiecznych rywali najbardziej nie lubicie? u mnie to chyba Carvajal i Casemiro..zaraz po nich CR7 :)

23

Carvajal to jest debil..juz nie raz pokazał swoja głupote

18

Ładnie wczoraj sędziowie wydymali Borussie..brak słów

3

Wedlug mnie w obronie nie jest znowu jakis mega pewny, popełnia duzo błędów ale strzela duzo bramek i duzo ludzi patrzy na niego właśnie przez ten pryzmat tak jak na Ramosa

15

Niesamowity progres po odejściu Neymara ;) oby tak dalej, Jordi.

0

On sie w ogole nie rozwija od.dwoch sezonów

0

Jeszcze Liverpool bodajże

0

To po meczu nic tylko grać :D

11

Ten pajac Laboga, a kto drugim to nie wiem

2

Musi zagrac Semedo, a Roberto w przerwie pewnie za Andresa wejdzie

0

Jak tam pogoda u Was? W Krakowie leje jak cholera, masakra

0

Nie ma Cuadrado?

0

Semedo zajebiscie, Dembele i Paulinho po wejsciu tez bardzo pozytywnie

0

Ale asyst wiecej xD

4

Dzisiaj chyba wszyscy na plus w Barcelonie

2

Rakieta gra dzis fenomenalnie

6

Koncert geniusza z Rosario.

0

Ooo, doping na Camp Nou

1

Wtedy to byl potwór :D

0

Jak ja bym chciał żeby Messi grał na prawy skrzydle..:D

4

29 lat to podstarzały? nie przesadzaj :D

1

tak, został znokautowany przez Mane, znieśli go na noszach

0

aaa szkoda gadac, rozpieprzyli Juventus w finale, w połfinale Atletico, wczesniej Bayern, a ostatnio nas w dwumecz..nie, wcale nei są najlepsi.

8

no niestety na razie sa najlepszym klubem :)

0

oj Marcelo, Marcelo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?