ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jakie EA jest żałosne :) udało mi sie pare kart dorwać sporo taniej, zarobić ładne pieniązki i EA usuneło mi coinsy :) 1,5 miliona :D patologia
8
Kurcze, szkoda ze Masche od nas odejdzie..niesamowity wojownik i mimo że często miał spadki formy to nie da sie go nie lubić :)
2
Karny sie należał..
3
Dzisiaj gra Messiego to poezja :)
1
Nie zapisałeś skladu :)
2
Mam nadzieje ze Messi dzis cos strzeli, bo liczacja reprezentacje przez ostatnie 6 spotkań nic nie strzelił :)
7
Maroko xD to Cristiano sie spotka z przyjacielem :)
0
no to Dżejms w naszej grupie :)
1
nawet z takim rywalem Deulofeu, nawet z takim rywalem..ŻENADA
0
Poleci ktoś jakiś polski film? Cos z gatunku kryminalnego :)
0
poratuje ktos wczorajszym odcinkiem Belfra? ze wzgledu na mecz Barcy nie ogladalem ;D
5
Deulofeu gra tak, jakby nie myślał..nie da się patrzeć na to co wyrabia. Zero kreatywności, zero dryblingu, zero wykończenia..nie mam pojęcia co on robi w Barcelonie.
2
Messiego :) proponuje mecz wlaczyc
11
Real ma chyba więcej fanów
0
Strzał celny w drugiej połowie oddaliśmy?..
0
Moze i przesadzam ale według mnie Umtiti w obecnie formie jest najlepszym obrońca swiata :)
1
Chyba jednak Messi na druga połowe wejsc musi :)
0
Ciekawe czy w ogóle Messi dzis wejdzie :D
0
Cholera, oby z tego wyszedl..
3
Ale meczor w Sevilli
40
A ja mam nadzieje ze wyjdziemy w najlepszym składzie bo gramy z Juventusem a nie jakimś ogórkiem.
4
Elegancko, bardzo lubie Wolskiego :)
2
Messi tez ostatnio nie strzelił bodajże w 3 albo 4 ?meczach włączając reprezentacje wiec pasuje zeby jutro strzelił :)
2
Przecież to jakas masakra..
7
Ja piernicze..ale Belfer wkreca, az szkoda ze trzeba czekac tydzień na kolejny odcinek.:)
0
Jest ktoś chętny pyknac meczyk w fife? PS4 :)
0
To statystyka Koke :)
1
Oj Saul strzelil z przewrotki jak wygrali 4:0 :)
2
Mam wrażenie że Real przejedzie sie dzisiaj po Atletico. Obym sie jednak mylił :)
1
Niezły powrót Pogby po kontuzji :)