9

Jakie EA jest żałosne :) udało mi sie pare kart dorwać sporo taniej, zarobić ładne pieniązki i EA usuneło mi coinsy :) 1,5 miliona :D patologia

8

Kurcze, szkoda ze Masche od nas odejdzie..niesamowity wojownik i mimo że często miał spadki formy to nie da sie go nie lubić :)

2

Karny sie należał..

3

Dzisiaj gra Messiego to poezja :)

1

Nie zapisałeś skladu :)

2

Mam nadzieje ze Messi dzis cos strzeli, bo liczacja reprezentacje przez ostatnie 6 spotkań nic nie strzelił :)

7

Maroko xD to Cristiano sie spotka z przyjacielem :)

0

no to Dżejms w naszej grupie :)

1

nawet z takim rywalem Deulofeu, nawet z takim rywalem..ŻENADA

0

Poleci ktoś jakiś polski film? Cos z gatunku kryminalnego :)

0

poratuje ktos wczorajszym odcinkiem Belfra? ze wzgledu na mecz Barcy nie ogladalem ;D

5

Deulofeu gra tak, jakby nie myślał..nie da się patrzeć na to co wyrabia. Zero kreatywności, zero dryblingu, zero wykończenia..nie mam pojęcia co on robi w Barcelonie.

2

Messiego :) proponuje mecz wlaczyc

11

Real ma chyba więcej fanów

0

Strzał celny w drugiej połowie oddaliśmy?..

0

Moze i przesadzam ale według mnie Umtiti w obecnie formie jest najlepszym obrońca swiata :)

1

Chyba jednak Messi na druga połowe wejsc musi :)

0

Ciekawe czy w ogóle Messi dzis wejdzie :D

0

Cholera, oby z tego wyszedl..

3

Ale meczor w Sevilli

40

A ja mam nadzieje ze wyjdziemy w najlepszym składzie bo gramy z Juventusem a nie jakimś ogórkiem.

4

Elegancko, bardzo lubie Wolskiego :)

2

Messi tez ostatnio nie strzelił bodajże w 3 albo 4 ?meczach włączając reprezentacje wiec pasuje zeby jutro strzelił :)

2

Przecież to jakas masakra..

7

Ja piernicze..ale Belfer wkreca, az szkoda ze trzeba czekac tydzień na kolejny odcinek.:)

0

Jest ktoś chętny pyknac meczyk w fife? PS4 :)

0

To statystyka Koke :)

1

Oj Saul strzelil z przewrotki jak wygrali 4:0 :)

2

Mam wrażenie że Real przejedzie sie dzisiaj po Atletico. Obym sie jednak mylił :)

1

Niezły powrót Pogby po kontuzji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?