ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cosik ten Messi dzisiaj poza meczem :D musi być naladowany na.Juve :)
1
Koscielny dzisiaj gra fenomenalnie. Najlepszy na boisku
2
Elegancki dzień dzisiaj :) Derby Londynu, później Barca a na koniec Derby Madrytu :) takie cos to ja lubie :D
1
A po cóż im trzeci lewy obrońca :D maja Kurzawe i Yuriego :)
0
Panowanie nad pilka to akurat Thiago ma dużo lepsze od Eriksena :)
10
De Bruyne chyba lepsza :)
0
Potrzebuje przerzucić 260k na drugie konto w FUCIE. Na jakich zawodnikach najlepiej to zrobic? bo wczesniej przerzucałem na Khedirze scream ale zmniejszyli mu widełki :) najlepiej na góra dwoch zawodnikach :)
0
Najlepszy SPO w grze poza ikonami oczywiście :)
0
Haha, a może i Belfra :D
0
Jak waszewaswrażenia wrażenia po dzisiejszym odcinku Belfera? genialny serial, strasznie wciaga
0
Boruc czy Dudek? Ktory w swojej najlepszej dyspozycji byl dla was lepszy?
2
Idealny piłkarz dla nas, oby kiedyś wrócił bo jest genialny ;)
5
Pieniadze to nie wszystko na TVN :D uwielbiam ten film :D
0
a piosenka z 2007..)
0
haha, miażdzy system :D
3
gdzie sie podział stary, dobry Tiesto ..
6
Gattuso mistrz :) piłkarz z mega charakterem do gry, takich juz nie produkują:)
0
Musisz Luisito, musisz ;)
5
Genialny odcinek Belfera, szkoda ze trzeba czekać tydzień na kolejny
1
No to odpalamy Belfera :)
1
Modric a nie Benzema :) i dobrze powiedział w sumie. Przykładem jest miejsce Andresa w jedenastce roku :)
3
Alexis niech uciek stamtąd jak najszybciej, za dobry na Arsenal
0
Ciekawe jakby wyglądał nas mecz z City. Myślicie e dalibysmy rade w obecnej formie?
0
Stary ale jary, brawo Robben :)
0
Orientuje sie ktoś, o co Gmoch jest skłócony z Strejlauem? bo znalazlem jakis wywiad z przed 7 lat, ze nie podadzą sobie ręki :) zastanawia mnie dlaczego
0
ulala, ależ brameczka Thomasa :O
3
on ma umiejetnosci na gre w Barcy i chciałbym go u nas zobaczyc jezeli Gryzon sie nie ogarnie :)
0
teraz tak sobie siedze i przypominam starsze nutki :D jakos tak człowiekowi przyjemniej :D
0
Baska miała fajny biuuust :)
kuzwa, ponadczasowy kawałek Wilków :)
1
Obecnie chyba Harry Kane :)