1

Ronaldinho grał 5 lat, Messi gra juz u nas lat 13 i naprawę dużo bardziej jego strara będzie widoczna

0

No właśnie dlatego nie gra :)

0

Iniestazo, niech on gra jak najdłużej..

1

Jak ja sie ciesze ze moge oglądać Inieste na boisku..oby jak najdłużej:)

12

Bo jest nad czym.

9

Wytłumaczy mi ktos o co chodzi z bracmi Golec? czemu taki hejt w internecie w ich strone?

1

Na swoim koncie mam ponad 2x wwięcej zwycięstw niz porażek a trafy mam naprawde kozackie, więc ten mit z ujemnym bilansem chyba trzeba obalić

0

Moze i masz racje :D ale przez to ze trafiłem te dwie karty to apetyt na kolejne jest jeszcze większy :D

0

Wypadły wam jakiś ikony w tej fifie? u mnie jak na razie tylko Desailly 87 i Shearer 89 :)

0

wiem wiem, dostałem zawiasa xD

0

Real z PSG..o kuzwa :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oby jak najlepsze losowanie, jazda! :)

0

To teraz jazda z Belfrem :)

5

Kevin De Bruyne :)

0

serio? to elegancko, dzieki wielkie :D

0

Orientuje sie ktos czy dzisiaj zaraz po premierze Belfra w Canal + bedzie odcinek wrzucony do neta? bo jednak dzisiaj gra Barca , a po meczyku taki Belfer by siadł ;D

1

Myślałem ze chodzi o mecz Interu z Juve :) a przecież tu nie ma Cwiakaly..haha :D zwracam honor

2

Jedynie wina nie :D.

0

Swiecicki i Cwiakala :)

0

To Swiecicki :)

12

Handanovic jest mega niedoceniany :) według mnie ścisła czołówka golkiperów

2

Jest rywalizacja :) ostatnie dwie nagrody naleza do niego..

7

Rakieta dziś najlepszy

8

Pieknie zrobili.

21

Popatrz na Deulofeu..

3

Ciekawe jak tam dzisiaj Bayern poradzi sobie z PSG :)

0

dzwonilem to kazali mi pisać na live chacie. Napisałem, mają sprawdzic konto i dać odpowiedz ale znając ich, gówno z tego bedzie :P

0

80km do Katowic :D

1

Ja rozumiem, ale maja tam fachowców i powinni to inaczej zrobić. Teraz zostałem tylko ze składem, bez monet :) przecież to jest chore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?