0

Najlepszy Polski film według was? Bo mam ochote obejrzeć cos ciekawego :)

3

na pewno by mial mega ciezko, wczoraj robił Nacho jak chciał

3

Ale bramek naładowal i taka jest prawda

2

Brawo Modric..piekna symulka

0

To popatrz na faze pucharowa w ostatnich dwóch sezonach

1

Tak, dopiero co wrócił do treningów

0

Rudzki spoko jest przecież :D

1

Myśle ze każdy :D hah :D chociaż wole "skarby" :D

1

Elegancko, Cwiaki jest spoko :D szkoda ze bez pana Darka

7

Według mnie zależność od Leo

0

Co dziś wybieracie? Skoki czy derby Londynu? Ja jednak skoki :D

0

Postawiłem że obie druzyny w meczu Zagłębie z Legia strzela bramki, myslicie ze wejdzie? :D

0

Messi, Cruyff, Maradona, Pele, Best, CR7
Wymieniłem 6 bo nie mogłem wybrać między Krystyną a Bestem

52

w zeszłym to mógł mieć tych asyst 20 gdyby Ney był skuteczniejszy

0

I potem normalnie mogles konta robić?

0

Często robiłem SBC na innych kontach w fifie 18, i wyskoczyło mi ze z tego systemu przeprowadzono juz zbyt wiele logowan na konto FUT. Orientuje sie ktoś po jakim czasie to zniknie?

0

Dlatego nie mogę tego odżałować..;/ ja też do tej pory nie mogę sie przyzwyczaić że go nie ma, bo to wyszło jakoś tak nagle .. jak widać pieniądze szczęścia nie daja..

1

tłusty

2

Byliście kiedyś na koncercie Linkin Park? ja do tej pory nie mogę odżałować ze na żaden sie nie wybrałem przed śmiercią Chestera..gość miał niesamowity głos

3

Czyli będzie mega faworyzowanie Chelsea haha :D nie no, wolałbym Przemka Pełke ale oni źli nie są :)

0

Kurde blaszka, czemu Cou znowu na ławce :) mam nadzieje ze zagra za Aleixa, mimo ze ten prezentuje sie dobrze :D

14

Nie cierpie Labogi..Marchlinski albo Wolski, ich można słuchać :)

26

A według mnie jak wróci Neuer to automatycznie wyskoczy do bramki :) mimo formy naszego bramkarza

4

Tebas ma cos nie tak z głową, zakichany cep..

1

Czwartek o 19.

1

no to ładnie wychodzi wszystko na jaw :D dobrze ze odszedł

0

Orientuje się ktoś jaka jest najdłuższa seria meczów z rzędu Messiego bez strzelonego gola? :D

0

Jeju, dlaczego ten strzal nie wpadł :x

0

Messi z Rakieta pewnie wejdą w drugiej polowie :D

0

Zabawny chłopak haha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?