ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy Polski film według was? Bo mam ochote obejrzeć cos ciekawego :)
3
na pewno by mial mega ciezko, wczoraj robił Nacho jak chciał
3
Ale bramek naładowal i taka jest prawda
2
Brawo Modric..piekna symulka
0
To popatrz na faze pucharowa w ostatnich dwóch sezonach
1
Tak, dopiero co wrócił do treningów
0
Rudzki spoko jest przecież :D
1
Myśle ze każdy :D hah :D chociaż wole "skarby" :D
1
Elegancko, Cwiaki jest spoko :D szkoda ze bez pana Darka
7
Według mnie zależność od Leo
0
Co dziś wybieracie? Skoki czy derby Londynu? Ja jednak skoki :D
0
Postawiłem że obie druzyny w meczu Zagłębie z Legia strzela bramki, myslicie ze wejdzie? :D
0
Messi, Cruyff, Maradona, Pele, Best, CR7
Wymieniłem 6 bo nie mogłem wybrać między Krystyną a Bestem
52
w zeszłym to mógł mieć tych asyst 20 gdyby Ney był skuteczniejszy
0
I potem normalnie mogles konta robić?
0
Często robiłem SBC na innych kontach w fifie 18, i wyskoczyło mi ze z tego systemu przeprowadzono juz zbyt wiele logowan na konto FUT. Orientuje sie ktoś po jakim czasie to zniknie?
0
Dlatego nie mogę tego odżałować..;/ ja też do tej pory nie mogę sie przyzwyczaić że go nie ma, bo to wyszło jakoś tak nagle .. jak widać pieniądze szczęścia nie daja..
1
tłusty
2
Byliście kiedyś na koncercie Linkin Park? ja do tej pory nie mogę odżałować ze na żaden sie nie wybrałem przed śmiercią Chestera..gość miał niesamowity głos
3
Czyli będzie mega faworyzowanie Chelsea haha :D nie no, wolałbym Przemka Pełke ale oni źli nie są :)
0
Kurde blaszka, czemu Cou znowu na ławce :) mam nadzieje ze zagra za Aleixa, mimo ze ten prezentuje sie dobrze :D
14
Nie cierpie Labogi..Marchlinski albo Wolski, ich można słuchać :)
26
A według mnie jak wróci Neuer to automatycznie wyskoczy do bramki :) mimo formy naszego bramkarza
4
Tebas ma cos nie tak z głową, zakichany cep..
1
Czwartek o 19.
1
no to ładnie wychodzi wszystko na jaw :D dobrze ze odszedł
0
Orientuje się ktoś jaka jest najdłuższa seria meczów z rzędu Messiego bez strzelonego gola? :D
0
Jeju, dlaczego ten strzal nie wpadł :x
0
Messi z Rakieta pewnie wejdą w drugiej polowie :D
0
Zabawny chłopak haha :D