1

Jakie piwo najbardziej preferujecie?:D oprócz zimnego i następnego :D ja najbardziej lubie Lecha :)

2

Boniek to super człowiek :)

5

Wiadomo ze ten kryzys nie będzie trwał wiecznie ;)

11

Przecież tego nikt by nie obronił

1

Ciekawi mnie jak będzie sie ogladalo mecze ligi mistrzów na Polsacie, bo komentatorów w porównaniu do Canalu + maja duzo słabszych :)

12

dodał też że jest to jeden z najinteligentniejszych zawodników w historii :)

8

chyba szkoda kasy tych pięciu dyszek :D

1

Strasznie spodobały mi sie wczoraj słowa Przemka Rudzkiego na temat Adresa Iniesty gdy ten schodził z boiska :) klasa.

9

Jak dobrze ze mamy tych dwóch niziutkich magikow :) normalnie ich kocham

2

W Krakowie bylo swietnie ;) sam wydarlem morde jak glupi haha

0

Dembele na boisko :)

0

Ktoś w Multikinie w Krakowie na meczu Barcy? Zgłaszać sie tu :)

2

ja będę z ziomeczkami, tylko oni za Chelsea :) haha :D

1

Napisałem ze mam nadzieje na taki skład.:) a jaki będzie to zobaczymy

8

Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busi, Iniesta - Messi, Suarez, Dembele
Mam nadzieje na taki skład dzisiaj

1

Kot elegancki skok :)

0

Mistrz nie zawodzi :)

0

Ciekawe czy Morgenstern wróci jeszcze do skoków :)

6

Brawo Kubacki!

0

GTA V przypadlo wam do gustu? Ja przez 3 lata odkąd ją mam, przeszedłem kilka razy i nadal sie nie nudzi :)

3

Asysty 12 do 5 dla Messiego :)

16

Ronaldo gra ,,beznadziejny" sezon a we wszystkich rozgrywkach ma tylko 4 bramki mniej od Messiego..
Nie wiem jak to racjonalnie wytłumaczyć

0

Brawo Betis, zasłużenie :)

0

Nie moge sie doczekać wtorkowego meczu, masakra :D musimy zagrać koncert na Stamford Bridge :)

0

Mysle nad kupnem Opla Vectry C w diesl, 2003 rok, 2.2 , 125km
poleci ktoś autko? :) co o nim myslicie?

0

Chelsea gra kaszane.

6

Mam nadzieje ze dzisiaj Messi cos strzeli, bo od 4 spotkań bez gola :) na Chelsea też musi być naladowany bo ostatnio w fazie pucharowej cos mu nie.idzie :D

0

Niech sie zastanawia, i zdecyduje zostać u nas. Tutaj jest jego miejsce.

3

mozna :D przynajmniej w Krakowie :D

0

Kto na pierwszym? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?