ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie piwo najbardziej preferujecie?:D oprócz zimnego i następnego :D ja najbardziej lubie Lecha :)
2
Boniek to super człowiek :)
5
Wiadomo ze ten kryzys nie będzie trwał wiecznie ;)
11
Przecież tego nikt by nie obronił
1
Ciekawi mnie jak będzie sie ogladalo mecze ligi mistrzów na Polsacie, bo komentatorów w porównaniu do Canalu + maja duzo słabszych :)
12
dodał też że jest to jeden z najinteligentniejszych zawodników w historii :)
8
chyba szkoda kasy tych pięciu dyszek :D
1
Strasznie spodobały mi sie wczoraj słowa Przemka Rudzkiego na temat Adresa Iniesty gdy ten schodził z boiska :) klasa.
9
Jak dobrze ze mamy tych dwóch niziutkich magikow :) normalnie ich kocham
2
W Krakowie bylo swietnie ;) sam wydarlem morde jak glupi haha
0
Dembele na boisko :)
0
Ktoś w Multikinie w Krakowie na meczu Barcy? Zgłaszać sie tu :)
2
ja będę z ziomeczkami, tylko oni za Chelsea :) haha :D
1
Napisałem ze mam nadzieje na taki skład.:) a jaki będzie to zobaczymy
8
Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busi, Iniesta - Messi, Suarez, Dembele
Mam nadzieje na taki skład dzisiaj
1
Kot elegancki skok :)
0
Mistrz nie zawodzi :)
0
Ciekawe czy Morgenstern wróci jeszcze do skoków :)
6
Brawo Kubacki!
0
GTA V przypadlo wam do gustu? Ja przez 3 lata odkąd ją mam, przeszedłem kilka razy i nadal sie nie nudzi :)
3
Asysty 12 do 5 dla Messiego :)
16
Ronaldo gra ,,beznadziejny" sezon a we wszystkich rozgrywkach ma tylko 4 bramki mniej od Messiego..
Nie wiem jak to racjonalnie wytłumaczyć
0
Brawo Betis, zasłużenie :)
0
Nie moge sie doczekać wtorkowego meczu, masakra :D musimy zagrać koncert na Stamford Bridge :)
0
Mysle nad kupnem Opla Vectry C w diesl, 2003 rok, 2.2 , 125km
poleci ktoś autko? :) co o nim myslicie?
0
Chelsea gra kaszane.
6
Mam nadzieje ze dzisiaj Messi cos strzeli, bo od 4 spotkań bez gola :) na Chelsea też musi być naladowany bo ostatnio w fazie pucharowej cos mu nie.idzie :D
0
Niech sie zastanawia, i zdecyduje zostać u nas. Tutaj jest jego miejsce.
3
mozna :D przynajmniej w Krakowie :D
0
Kto na pierwszym? :D