2

Szefuncio mega pewny dzis, uwielbiam gościa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

czemu? ostatnio czesto grał , pewnie wejdzie w drugiej połowie

0

rzeczywiście, ten co siedzi w magazynie Premier League :) dzieki wielkie

0

to nie jest Laboga :)

0

Dzisiaj pasowałoby takie spokojne 3:0 bez większego nakładu sił :)

0

Kto komentuje mecz Liverpoolu? ten drugi komentator kto to? bo ma głos jak Kręcidło ale cóż on by robił w Canal +

0

tak, nie cierpie typa

0

mój ostatni mecz na kuponie, pasuje zeby wygrali

2

nie, słabiutko graja

1

troszke jadą komentatorzy po Ceerce dzis ;D

0

własnie ja postawiłem i licze ze cos wcisną xD

0

juz jest okej :D

0

długo z tym schodzi? orientujesz sie?

0

Założyłem dzisiaj konto na fortunie, i jak chcialem zagrać, to wyskoczyło mi ''Brak wymaganych uprawnień. Prosimy o kontakt z callcenter@efortuna.pl'' miał ktoś takie cosik?

0

Ludziska, jakiś kuponik na dziś? bo kompletnie nie mam pomysłu :D

41

Kuzwa, nie ogarniam co w tym lolu coś ciekawego, wytłumaczy ktoś? :o

0

Ronaldo odpalił w fazie pucharowej LM, chyba jednak zasłużył na złotą piłkę mimo ze Messi od poczatku tego sezonu jest w mega formie

1

Ronaldo dzisiaj niezły kabaret, tyle razy próbować wymusić faul to jest totalna żenada

20

Geri kompletnie bez formy, może spróbować Szefuncia z Umtitim w przyszłym meczu?

0

Najlepsi napastnicy chyba tak maja, bo nasz Gryzoń niestety tez to zbyt często robi :D

5

Ja pierdykam, ale bym sobie zagrał w Mortal Kombat na pegasusie :D ma ktos do odsprzedania ten fantastyczny sprzecik?

0

Odpoczywa pewnie

23

Jeden z lepszych zawodników początku sezonu w naszej drużynie :)

2

Nie dalby rady grać normalnie, nawet na poziomie ogórków.

0

Napastnik

1

A szkoda gadać co ten Neymar odwala..

2

Oraz Juventusovi, Atletico, Bayernowi :)

0

ale Martial ma genialny drybling ;o

0

ależ sie teraz Lukaku pomylił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?