ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szefuncio mega pewny dzis, uwielbiam gościa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
czemu? ostatnio czesto grał , pewnie wejdzie w drugiej połowie
0
rzeczywiście, ten co siedzi w magazynie Premier League :) dzieki wielkie
0
to nie jest Laboga :)
0
Dzisiaj pasowałoby takie spokojne 3:0 bez większego nakładu sił :)
0
Kto komentuje mecz Liverpoolu? ten drugi komentator kto to? bo ma głos jak Kręcidło ale cóż on by robił w Canal +
0
tak, nie cierpie typa
0
mój ostatni mecz na kuponie, pasuje zeby wygrali
2
nie, słabiutko graja
1
troszke jadą komentatorzy po Ceerce dzis ;D
0
własnie ja postawiłem i licze ze cos wcisną xD
0
juz jest okej :D
0
długo z tym schodzi? orientujesz sie?
0
Założyłem dzisiaj konto na fortunie, i jak chcialem zagrać, to wyskoczyło mi ''Brak wymaganych uprawnień. Prosimy o kontakt z callcenter@efortuna.pl'' miał ktoś takie cosik?
0
Ludziska, jakiś kuponik na dziś? bo kompletnie nie mam pomysłu :D
41
Kuzwa, nie ogarniam co w tym lolu coś ciekawego, wytłumaczy ktoś? :o
0
Ronaldo odpalił w fazie pucharowej LM, chyba jednak zasłużył na złotą piłkę mimo ze Messi od poczatku tego sezonu jest w mega formie
1
Ronaldo dzisiaj niezły kabaret, tyle razy próbować wymusić faul to jest totalna żenada
20
Geri kompletnie bez formy, może spróbować Szefuncia z Umtitim w przyszłym meczu?
0
Najlepsi napastnicy chyba tak maja, bo nasz Gryzoń niestety tez to zbyt często robi :D
5
Ja pierdykam, ale bym sobie zagrał w Mortal Kombat na pegasusie :D ma ktos do odsprzedania ten fantastyczny sprzecik?
0
Odpoczywa pewnie
23
Jeden z lepszych zawodników początku sezonu w naszej drużynie :)
2
Nie dalby rady grać normalnie, nawet na poziomie ogórków.
0
Napastnik
1
A szkoda gadać co ten Neymar odwala..
2
Oraz Juventusovi, Atletico, Bayernowi :)
0
ale Martial ma genialny drybling ;o
0
ależ sie teraz Lukaku pomylił :D