0

oj Marcelo, Marcelo..

0

przez długa podroż samolotem :D

0

ależ ten De Bruyne jest fantastyczny, cos pieknego co on gra

0

cholera, Mane nawet nie widział Edersona ..

16

Szczególnie dwumeczem z nami.:)

0

Nacho, Vasquez, Theo

0

Lekki uraz Denisa, to jest powodem

1

a ja jakos wyzej stawiam Andresa, niesamowicie podoba mi sie jego gra

4

Kto jest według was najlepszym hiszpanskim zawodnikiem w historii? według mnie nasza legenda, Andres Iniesta, pomocnik idealny, geniusz :) zaraz za nim, Xavi :)

10

na razie to awansujmy :)

1

ten sos jest genialny, tez polecam :D

0

Miranda w świetnej formie , razem z Luizem tworzyliby świetny duet

0

Dziwnie ze nie ma Davida Luiza w kadrze Brazylii, w dobrej formie byl ostatnio :)

0

A no nie mamy tam innego.:)

1

No tak, ale po tym czyms w wykonaniu Argentyny to go szkoda

0

Szkoda ze Messi nie chciał grać dla Hiszpanii, wielka szkoda

1

Mahrez + Coutinho i bedzie spoko :)

3

Chłop ma 29 lat, bez jaj skoro będzie chciał zrezygnować

1

Twarowski nie odchodzi.

1

wtedy raczej nikt

0

Miałby jakiś miły człowiek link do pobrania finalu Copa Del Rey z zeszłego sezonu? z polskim komentarzem oczywiście :) z góry wielkie dzieki :d

0

co tam ludziska grają teraz w kinie? polecacie jakis ciekawy film?

1

to jego 154 bramka :)

0

chyba ten nasz Robercik jest obecnie troszkę wyżej niż Gryzoń w obecnej dyspozycji :)

1

Duzo ludzi tutaj twierdzi ze Iniesta nie moze grać po 90 minut na wysokim poziomie przez swój wiek, a taki Robben który jest w jego wieku, albo Ribery który jest rok starszy śmigają na skrzydłach Bayernu aż miło :) mysle ze Andres ten sezon dałby rade jeszcze pograć na pełnych obrotach , a wy co myslicie?

0

tez macie taki ciulowy dźwięk komentarza w meczu Bayernu?

0

pewnie że tak, ale pomoc City też robi ogromne wrażenie :)

0

własnie wydaje mi sie ze teraz wygląda lepiej niż z tymi długimi włosami :D

1

ale City ma pomoc..David Silva, Bernardo, De Bruyne, Fernandinho, Yaya Toure, Gundogan, Delph..tylko im pozazdrościć :)

0

Matko kochana, ale bramka Danielsa..stadiony świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?