ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj Marcelo, Marcelo..
0
przez długa podroż samolotem :D
0
ależ ten De Bruyne jest fantastyczny, cos pieknego co on gra
0
cholera, Mane nawet nie widział Edersona ..
16
Szczególnie dwumeczem z nami.:)
0
Nacho, Vasquez, Theo
0
Lekki uraz Denisa, to jest powodem
1
a ja jakos wyzej stawiam Andresa, niesamowicie podoba mi sie jego gra
4
Kto jest według was najlepszym hiszpanskim zawodnikiem w historii? według mnie nasza legenda, Andres Iniesta, pomocnik idealny, geniusz :) zaraz za nim, Xavi :)
10
na razie to awansujmy :)
1
ten sos jest genialny, tez polecam :D
0
Miranda w świetnej formie , razem z Luizem tworzyliby świetny duet
0
Dziwnie ze nie ma Davida Luiza w kadrze Brazylii, w dobrej formie byl ostatnio :)
0
A no nie mamy tam innego.:)
1
No tak, ale po tym czyms w wykonaniu Argentyny to go szkoda
0
Szkoda ze Messi nie chciał grać dla Hiszpanii, wielka szkoda
1
Mahrez + Coutinho i bedzie spoko :)
3
Chłop ma 29 lat, bez jaj skoro będzie chciał zrezygnować
1
Twarowski nie odchodzi.
1
wtedy raczej nikt
0
Miałby jakiś miły człowiek link do pobrania finalu Copa Del Rey z zeszłego sezonu? z polskim komentarzem oczywiście :) z góry wielkie dzieki :d
0
co tam ludziska grają teraz w kinie? polecacie jakis ciekawy film?
1
to jego 154 bramka :)
0
chyba ten nasz Robercik jest obecnie troszkę wyżej niż Gryzoń w obecnej dyspozycji :)
1
Duzo ludzi tutaj twierdzi ze Iniesta nie moze grać po 90 minut na wysokim poziomie przez swój wiek, a taki Robben który jest w jego wieku, albo Ribery który jest rok starszy śmigają na skrzydłach Bayernu aż miło :) mysle ze Andres ten sezon dałby rade jeszcze pograć na pełnych obrotach , a wy co myslicie?
0
tez macie taki ciulowy dźwięk komentarza w meczu Bayernu?
0
pewnie że tak, ale pomoc City też robi ogromne wrażenie :)
0
własnie wydaje mi sie ze teraz wygląda lepiej niż z tymi długimi włosami :D
1
ale City ma pomoc..David Silva, Bernardo, De Bruyne, Fernandinho, Yaya Toure, Gundogan, Delph..tylko im pozazdrościć :)
0
Matko kochana, ale bramka Danielsa..stadiony świata