ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
transmisje na Sport TVP PL chodza płynnie, i czy jest duze opoznienie? bo nie mam aktualnie TV, i musze sie ratowac strona :)
8
Akurat Iniesta duzo biega i mysle ze wiek nie jest problemem. Nie.przesadzajmy już, Andrzej nie jest jakis.mega stary.
0
Panowie, moze głupie pytanie ale da sie przez neta oglądać Tvp1? Bo chwilowo jestem bez telewizji:)
6
nie, lepiej niech zostanie :)
0
Chociażby Thiago
1
myslicie ze Linkin Park zakonczy działalność? czy dalej będa, z innym wokalista?
2
Mam wrażenie ze jest..nie ma zawodnika o takim profilu, ktory jest tak dobry.
Dembele jets fantastyczny mimo ze to nie ta półka, ale i.tak jets nie.do.wyciągnięcia
12
wez juz nie pierdziel głupot, błagam Cie. Wygrali sezon rezerwowymi, których my nie mieliśmy.
0
fajna wiadomosc :)
0
ciekawe czy ktos z podstawy zagra w meczu z Juve :) jak myslicie?
1
Mąka też mówił ze zostaje w Wiśle do końca kontraktu, a gdzie jest teraz to kazdy wie :) Piłkarze czasem jedno mówią, drugie robią, wiec nie jestem taki pewny czy to kogos moze uspokoić
8
Ribery 34 lata a skurczybyk fajnie śmiga na skrzydle :)
7
to po co pisac zart, który nie jest smieszny? ;)
0
Przecież Cou to nie poziom Neymara, jest dużo wolniejszy, ma słabszy drybling..ja jednak wolałbym pozostać z taka trójka z przodu jaka mamy
0
Neymar odejsc nie może, ciezko go będzie zastąpić..
3
ja żaluje ze na bramce nie było Boruca
7
z Deco grał :)
4
to Ronaldo? było zajebiste, idealne dla Silvy :)
0
gdzie Ty masz Zewłakowa? w studiu go słyszysz? to Ulatowski
0
Bernardo Silva to niesamowita perełka, fantastyczny zawodnik
2
nie był tutaj zbyt dobrze traktowany, nie dziwie mu sie akurat
3
przycisz telewizor w takim wypadku :)
2
Quaresma rok starszy a smiga po skrzydle jak wariat, wiec Andres spokojnie jeszcze moze grac na pelnych obrotach caly sezon
0
Barca nad Bayernem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Akurat to że Juve jest aktualnie lepsze to chyba jednak prawda
1
Skamieniali, zapomnij o tym, dla mnie masz stajla. Te trzy kawałki pamiętam jeszcze za dzieciaka, i uwielbiam do nich wracać. Nowych niestety nie słucham, moze warto by to zmienic ;D
43
No bo w sezonie 14/15 to genialnie funkcjonowało
1
raz juz sie w Anglii nie sprawdził, zobaczymy jak mu teraz pojdzie :)
9
Ja mysle ze po Mistrzostwach w Rosji, z reszta cos chyba nawet o tym wspominał :)