3

Szacuneczek, takie coś się chwali ;-)

20

Jakos tak smutno po tym jak Lucho przestałbyc naszym trenerem, uwielbiałem go :

3

Był szanowany przez wszystkich, nawet kibiców Lazio a to dużo mówi ;-) jest legenda, i nikt mu tego nie odbierze. Tak samo nie uważasz Messiego za legendę bo kiedyś chciał kogoś opluć podczas meczu?

0

Ma ktoś może link do skrótu z finału Barcy z Alaves z PL komenatrzem? albo pełnego meczu ;-)

2

Szkoda chłopa strasznie, lubie go bardzo jako zawodnika :) kiedys go chciałem w Barcelonie, ale dobrze ze mamy Neya :)

1

ma ktoś link do skrótu wczorajszego meczu Barcy z Polskim komentarzem? :)

0

Panowie, znajde gdzies do pobrania wczorajszy mecz Barcy z polskim komentarzem? :) jak ktos ma link, bardzo bym prosił ;d dziekuje z gory :)

1

Orientuje się ktoś kiedy będzie powtórka meczu Barcy w TV? pasuje mi nagrać ten mecz a dzisiaj nie miałem jak ;-)

0

Panowie, do myslicie o takim kuponie:
Celtic - Aberdeen 1
Śląsk - Cracovia - 1
Arka - Ruch 1
Arsenal - Chelsea 2
Pudzian - Kowalczyk 1
Bologna - Juve 2

Za piątaka do wygrania 105 ;-)

2

Mimo że bardzo lubię Albe to wczoraj zachował się jak pajac, to było naprawdę żałosne

0

a w niektórych strzelał z pozycji z których nie każdy zawodnik by strzelił. Luis to nie maszyna tylko człowiek, każdy sie myli. Dał nam duzo punktow w tym sezonie.

5

Zachowujecie sie jak rozwydrzone bachory :) oglądajcie mecz do końca, a nie psioczycie na Suareza bo zmarnował setkę, za chwile walnie hat tricka i bedzie dobrze .

1

no to niezle :)

0

Marlon, pierwsza fantastyczna interwencja :)

0

Ja też oglądam Barce, po prostu zapytałem czy ktoś jednak ogląda dzis Real ;)

0

oglądacie dzis Malage z Realem czy jednak Dume Katalonii i spokojnie obserwujecie wynik śmietankowych?

6

przeciez Antuła wydaje sie spoko ;D

0

Odwróceni świetny serial, tylko szkoda że jedna seria. I
Mimo wszystko chciałbym powrotu Kryminalnych Do TV. Przyjemnie się oglądało ;D

4

Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek Kryminalnych i z chęcią chciałbym zobaczyć nowy sezon po tych 9 latach. Pewnie nie miałby już takiego samego klimatu jak wtedy, ale mimo wszystko chciałbym. Myślicie że są na to jakiekolwiek szanse? ;-)

7

Mam nadzieję że to będą zarówno łzy szczęścia z mistrzostwa, i zarówno smutku z odejścia Lucho

0

Szkoda, szkoda.

0

Akurat w tym wypadku się nie dziwię bo tez bym się na Glika w***wil ;-)

0

Buffon kocur ;-)

0

Alves..brak mi słów..poza Messim i Iniesta ulubiony zawodnik..geniusz

0

Alves znwou genialnie do Pipity..jak mi go brakuje u nas..:\

1

Przecież będzie miał zaliczoną asyste

7

Dani..kolejna asysta..niesamowity jest ;-)

4

Za wcześnie wybrał się do MLS.

0

Jak Juve nie będzie pozwalało na wrzutki to powinno być dobrze

4

Przecież w obrobie mają genialnych Carvajala i Marcelo po bokach a w środku Ramos mimo że odwala to ma do pomocy Varane'a albo Nacho. Dlatego lepiej żeby do tego wszystkiego De Gea nie dołączył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?