ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szacuneczek, takie coś się chwali ;-)
20
Jakos tak smutno po tym jak Lucho przestałbyc naszym trenerem, uwielbiałem go :
3
Był szanowany przez wszystkich, nawet kibiców Lazio a to dużo mówi ;-) jest legenda, i nikt mu tego nie odbierze. Tak samo nie uważasz Messiego za legendę bo kiedyś chciał kogoś opluć podczas meczu?
0
Ma ktoś może link do skrótu z finału Barcy z Alaves z PL komenatrzem? albo pełnego meczu ;-)
2
Szkoda chłopa strasznie, lubie go bardzo jako zawodnika :) kiedys go chciałem w Barcelonie, ale dobrze ze mamy Neya :)
1
ma ktoś link do skrótu wczorajszego meczu Barcy z Polskim komentarzem? :)
0
Panowie, znajde gdzies do pobrania wczorajszy mecz Barcy z polskim komentarzem? :) jak ktos ma link, bardzo bym prosił ;d dziekuje z gory :)
1
Orientuje się ktoś kiedy będzie powtórka meczu Barcy w TV? pasuje mi nagrać ten mecz a dzisiaj nie miałem jak ;-)
0
Panowie, do myslicie o takim kuponie:
Celtic - Aberdeen 1
Śląsk - Cracovia - 1
Arka - Ruch 1
Arsenal - Chelsea 2
Pudzian - Kowalczyk 1
Bologna - Juve 2
Za piątaka do wygrania 105 ;-)
2
Mimo że bardzo lubię Albe to wczoraj zachował się jak pajac, to było naprawdę żałosne
0
a w niektórych strzelał z pozycji z których nie każdy zawodnik by strzelił. Luis to nie maszyna tylko człowiek, każdy sie myli. Dał nam duzo punktow w tym sezonie.
5
Zachowujecie sie jak rozwydrzone bachory :) oglądajcie mecz do końca, a nie psioczycie na Suareza bo zmarnował setkę, za chwile walnie hat tricka i bedzie dobrze .
1
no to niezle :)
0
Marlon, pierwsza fantastyczna interwencja :)
0
Ja też oglądam Barce, po prostu zapytałem czy ktoś jednak ogląda dzis Real ;)
0
oglądacie dzis Malage z Realem czy jednak Dume Katalonii i spokojnie obserwujecie wynik śmietankowych?
6
przeciez Antuła wydaje sie spoko ;D
0
Odwróceni świetny serial, tylko szkoda że jedna seria. I
Mimo wszystko chciałbym powrotu Kryminalnych Do TV. Przyjemnie się oglądało ;D
4
Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek Kryminalnych i z chęcią chciałbym zobaczyć nowy sezon po tych 9 latach. Pewnie nie miałby już takiego samego klimatu jak wtedy, ale mimo wszystko chciałbym. Myślicie że są na to jakiekolwiek szanse? ;-)
7
Mam nadzieję że to będą zarówno łzy szczęścia z mistrzostwa, i zarówno smutku z odejścia Lucho
0
Szkoda, szkoda.
0
Akurat w tym wypadku się nie dziwię bo tez bym się na Glika w***wil ;-)
0
Buffon kocur ;-)
0
Alves..brak mi słów..poza Messim i Iniesta ulubiony zawodnik..geniusz
0
Alves znwou genialnie do Pipity..jak mi go brakuje u nas..:\
1
Przecież będzie miał zaliczoną asyste
7
Dani..kolejna asysta..niesamowity jest ;-)
4
Za wcześnie wybrał się do MLS.
0
Jak Juve nie będzie pozwalało na wrzutki to powinno być dobrze
4
Przecież w obrobie mają genialnych Carvajala i Marcelo po bokach a w środku Ramos mimo że odwala to ma do pomocy Varane'a albo Nacho. Dlatego lepiej żeby do tego wszystkiego De Gea nie dołączył