ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
ktos tu narzekal na Eriksena w tym meczu..;d
1
to powiem Ci, ze odnioslem inne wrazenie. Trafił go ładnie pare razy
2
Kliczko jak na ten moment na punkty raczej wygrywa
0
niech on w koncu k**** dostanie druga kartke..on jest chory
0
przecież Modric dołozyl od siebie bardzo duzo
1
ku*** .. Casemiro to jest troszke niespełna rozumu chyba. Fauluje cały czas, i sie jeszcze dziwi ze w koncu dostaje kartke
1
jak ja nie cierpie tego Casemiro, co za typ.
0
mam przeczucie ze Krystyna teraz trafi
0
GKS Katowice
0
Ten serial na taki fajny klimat, w nowszych serialach takiego czegoś nie ma ;-)
0
Właśnie go oglądam :-D
11
Oglądaliście kiedyś serial Kryminalni? leciał w latach 2004/05 ;-) Ja tak sobie o nim przypomniałem bo był naprawdę dobry i zaczynam oglądać od nowa
5
Niestety nie mam, ale mam wrażenie że porusza się szybciej z piłka niz w zeszłym sezonie, zdecydowanie
0
Teraz zobaczyłem że nie ma tam Andresa..jego pozostanie to konieczność
11
To niezle..Alba, Rakitic..oni też muszą zostać.
1
Niech Iniesta zagra od początku..no czemu on tyle odpoczywa
0
Zlatan nastrzelał dla nich tyle bramek w tym sezonie że jednak powinni to zrobić.
0
Ale genialna akcja Chelsea na 4:1 ;-)
4
ten fanboy Ceerki?
4
Messi jest dzisiaj genialny. Kazek powinien wylecieć, on to chyba w każdym meczu powinien dostawać czerwo
2
W sumie spoko, może nie na pierwszy skład ale na pewno się przyda w przyszłym sezonie
1
po prostu ma gorszy czas, wroci niedlugo pewnie do normalnego strzelania
0
to jakis pajac, nie cierpie typa
0
Cheiliniego nie ma to juz lipna jedenastka. Byl najlepszym zawodnikiem spotkania
9
Ja jestem z nich dumny, nikt nie dał mi w życiu tyle radości ile ta drużyna przez tyle lat kibicowania. A tym sezonie zostaje walka w lidze i trzeba wygrać w finale pucharu. Visca El Barca!
2
Kjelini to najlepszy obrońca swiata, zdecydowanie
1
Wierzymy.
2
Niezależnie od wszystkiego..kocham ten klub, uwielbiam tych facetów ;-) po awans, Panowie..
119
Douglas.
2
Dzisiaj Andre całkiem spoko