21

ktos tu narzekal na Eriksena w tym meczu..;d

1

to powiem Ci, ze odnioslem inne wrazenie. Trafił go ładnie pare razy

2

Kliczko jak na ten moment na punkty raczej wygrywa

0

niech on w koncu k**** dostanie druga kartke..on jest chory

0

przecież Modric dołozyl od siebie bardzo duzo

1

ku*** .. Casemiro to jest troszke niespełna rozumu chyba. Fauluje cały czas, i sie jeszcze dziwi ze w koncu dostaje kartke

1

jak ja nie cierpie tego Casemiro, co za typ.

0

mam przeczucie ze Krystyna teraz trafi

0

GKS Katowice

0

Ten serial na taki fajny klimat, w nowszych serialach takiego czegoś nie ma ;-)

0

Właśnie go oglądam :-D

11

Oglądaliście kiedyś serial Kryminalni? leciał w latach 2004/05 ;-) Ja tak sobie o nim przypomniałem bo był naprawdę dobry i zaczynam oglądać od nowa

5

Niestety nie mam, ale mam wrażenie że porusza się szybciej z piłka niz w zeszłym sezonie, zdecydowanie

0

Teraz zobaczyłem że nie ma tam Andresa..jego pozostanie to konieczność

11

To niezle..Alba, Rakitic..oni też muszą zostać.

1

Niech Iniesta zagra od początku..no czemu on tyle odpoczywa

0

Zlatan nastrzelał dla nich tyle bramek w tym sezonie że jednak powinni to zrobić.

0

Ale genialna akcja Chelsea na 4:1 ;-)

4

ten fanboy Ceerki?

4

Messi jest dzisiaj genialny. Kazek powinien wylecieć, on to chyba w każdym meczu powinien dostawać czerwo

2

W sumie spoko, może nie na pierwszy skład ale na pewno się przyda w przyszłym sezonie

1

po prostu ma gorszy czas, wroci niedlugo pewnie do normalnego strzelania

0

to jakis pajac, nie cierpie typa

0

Cheiliniego nie ma to juz lipna jedenastka. Byl najlepszym zawodnikiem spotkania

9

Ja jestem z nich dumny, nikt nie dał mi w życiu tyle radości ile ta drużyna przez tyle lat kibicowania. A tym sezonie zostaje walka w lidze i trzeba wygrać w finale pucharu. Visca El Barca!

2

Kjelini to najlepszy obrońca swiata, zdecydowanie

1

Wierzymy.

2

Niezależnie od wszystkiego..kocham ten klub, uwielbiam tych facetów ;-) po awans, Panowie..

119

Douglas.

2

Dzisiaj Andre całkiem spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?