La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

1

Podobno MU nie chce skorzystać z opcji przedłużenia kontraktu z Ibrą w obliczy jego kontuzji. Tak mi się teraz przypomina sytuacja Henrika Larssona w Barcelonie. Nasz klub to jednak potrafi się zachować:)

0

@prokofiew A po co mają płacić jak nie bedzie gral praktycznie. Miał miec tylko przedłuzony o rok. A pensja tam duza jest. Chyba ok 12 mln zarabia Zlatan.

0

@prokofiew Zlatan nastrzelał dla nich tyle bramek w tym sezonie że jednak powinni to zrobić.

0

@prokofiew ale ponoć mają mu zaoferować pomoc i wsparcie podczas leczenia po wygaśnięciu kontraktu

http://transfery.info/99994,manchester-united-pomoze-ibrze-nawet-po-wygasnieciu-jego-kontraktu

konto usunięte

0

@prokofiew Nie przedłużą z nim kontraktu, ale zapewnią mu opiekę medyczną aż do wyleczenia kontuzji.

konto usunięte

0

@ArterkHD Akurat on jest wart tego, żeby zostawić go na lodzie, tak jak on ze swoim agentem dymają na kasę wszystkie wielkie kluby. To jest żałosne. Zawodnik, który wart jest pensji ze 4 banki na rok zgarnia 12 a do tego transfery po 100 melonów, bo agent tak chce. I oczywiście prowizja dla niego + 30%. Parodia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?