ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zazdroszcze Realowi Casemiro, czyści aż miło.
Szkoda że Busi z najlepszego DP świata stał się jedynie jednym z najlepszych
13
Ja nadal nie wiem czemu Marcelo od dawien dawna gra na lewej obronie, przecież jest tak genialny technicznie, fantastycznie gra w ofensywie :-D genialnie się to ogląda ;-)
8
Masipa? proszę Cię, nie przesadzaj..
14
Jestem pewny że gdyby został u nas, bronił by tak samo dobrze jak w ostatnich dwóch sezonach.
0
Eleven fajne ma te dokumenty o zawodnikach ;-) ostatnio było o Xavim, przyjemnie się je ogląda ;-)
6
Trochę slabo tak spędzać sylwestra..współczuję
3
Jeżeli Eden jest według Ciebie słaby to chyba masz troszkę problem ze wzrokiem albo nie oglądasz spotkań z jego udziałem. Można go nie lubić ale mówić że jest słaby to przesada. Jest genialnym zawodnikiem, a poprzedni sezon to był ewidentnie wypadek przy pracy, jak z reszta całej Chelsea.
1
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/?fref=ts tutaj masz, zjedź troche niżej i masz skrót z tego meczu :)
0
Oczywiscie że nadal będzie sie kibicować tej druzynie, bo kocham ten klub od początku mojego zafascynowania futbolem :) ale sentyment do tych zawodników pozostanie zawsze, ten ''hiszpański'' potwór Pepa by dla mnie jedną z najlepszych drużyn w historii futbolu, o ile nie najlepsza :)
0
wiesz co, bardzo możliwe :) ale jak sobie przypominam tamtą drużynę i Pepa na ławce trenerskiej, młodego Messiego który dopiero zaczynał szaleć na Europejskich boiskach to po prostu mi tego cholernie brakuje. Teraz Leo ma prawie 30, Andres w przyszłym roku 33, wiem że czasu sie nie oszuka, ale po prostu jest coś takiego ze bardzo tego brakuje, i nie wyobrażam sobie jak będzie to wyglądać po odejściu Leo czy właśnie Dona Andresa.
8
jakoś wzięło mnie na refleksje i tak sobie rozmyślam nad naszą druzyna w ciągu ostatnich 10 lat..i brakuje mi obecnie Puyola, Xaviego, Daniego, Valdesa, czy nawet naszego starego poczciwego Pedro..w tej druzynie sie zakochałem, i nawet genialny Ney, fenomenalny Suarez i reszta wspaniałych nowych graczy nie zastąpią mi tamtych zawodników..po prostu zostaje niesamowity sentyment :) Visca El Barca
3
dla mnie Ivan jest fundamentalnym zawodnikiem, niesamowity pracuś. Iniesta - Busi - Rakieta. Podstawowa linia pomocy,
2
Jak dla mnie Rakieta podstawa. Nad Szefunciem i Umtitim bym się tylko zastanawiał ;-)
0
to w końcu dwie Messi czy Leo i Luis? ;D
0
kto dla nas strzelił? dopiero teraz odpaliłem :D
7
Ciekawi mnie, czemu skoro ZP jest przyznawana za trofea, to w 2013 nie dostał jej Ribery, a w 2010 Sneijder? przecież wygrali wtedy wszystko co się dało ;-)
0
Nie mów hop..bardzo Cię o to proszę
4
Wojownik, prawdziwy wojownik ;-)
0
Coutinho i Eriksen, któryś z tej dwójki ;-) obaj są genialni, myślę ze by się sprawdzili
0
Reusa też bym chętnie zobaczył bo w formie to absolutna topka, gdyby właśnie nie był taki szklany. Myślę że dlatego nie gra w lepszym klubie, nie zmniejszając nic BVB.
1
Takich meczy jest coraz więcej i nie zanosi się na poprawę. Ewidentnie coś nie trybi, a jedyne co wczoraj zrobił Lucho to miny na ławce z bezradności zamiast zrobic zmiany.
8
Wielu tutaj mówi że kupno Coutinho to wydawanie kasy w błoto, bo mamy wielu pomocników. Wczorajszy mecz powinien być dla nich odpowiedzią..potrzebujemy ofensywnego pomocnika z dobrym podaniem..oprócz Iniesty który pogra na takim poziomie jeszcze że 2/3 lata takiego nie mamy, bo Rafinha i Denis to nie goście którzy potrafią zagrać jakąś niekonwencjonalna piłkę do napadziorów. Dlatego bardzo chętnie bym go u nas zobaczył.
3
Mam już dość oglądanie takiego Busiego..niech on usiądzie na ławce kilka meczy to może się ogarnie bo od jakiegoś czasu jest kompletnie bezuzyteczny
5
Jakby się o to postarał Gryzoń to też by się nic nie stało ;-)
0
A ja Gigiego Buffona ;-)
3
Mam nadzieję że Don Andres wróci na Klasyk ;-) ten magik jest nam cholernie potrzebny, a oglądanie go to czysta przyjemność ;-)
0
91 bodajze ;-)
0
Leo chwilę utykal, myślę ze o to kolega pytał ;-)
1
My obecnie też forma nie zachwycamy..do ewentualnego spotkania w 1/8 wszystko się może zmienić
0
Po to że jest genialnym zawodnikiem.