ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czujecie, czujecie
0
Real nie zasługuje na ten puchar, niestety.
1
Brawo!!!!!!!!!!!!!
3
Ale kapitalny mecz w półfinale piłkarzy ręcznych
0
Mam nadzieje ze to nic poważnego i za tydzień zagra z Chile ;-)
0
Cholera jasna..mógł nie grać..
1
Messi, wstawaj..
0
Oczywiście słabego w wykonaniu Argentyny, bo ich gra jest tragiczna..nie wiem dlaczego taki Di Maria chociażby nie gra tak dobrze jak w Paryżu..
2
Bardzo dobrze;-)
0
Ma ktoś link do Ksw? może być nawet płatne
1
Ma ktoś może link do filmu Pitbull Nowe Porządki? szukałem i jakoś nie mogę znaleźć, bes płacenia ;-) z góry dziekuje :-D
0
Alves, Mascherano, Sandro, Bartra..kto jeszcze może od nas odejść? cholera, mam nadzieję że Szeruncio i Dani zostaną, uwielbiam ich
2
Don Andres jest niesamowity..chyba jedyny piłkarz któremu nie da się odebrać piłki w inny sposób niż faul, genialny.
0
Dziękuję Messi za to podanie
3
Bardzo dobrze? brakowało mam własnie takiego zmiennika pod koniec tego sezonu..ze 2/3 lata pogra na dobrym poziomie więc dla mnie idealna opcja
0
Ostatnio chyba zaliczył setną asystę :-D
0
Kibic, z prawdziwego zdarzenia widzę ;-)
11
Niestety Boruc bronił nie będzie, a szkoda
0
Jak na awoje lata? piszesz jakby mial z 35 lat, a nie 29
2
Zlatan to mówił raczej w żartobliwy sposób ;-)
1
okropne to City, szczególnie to irytuje Navas, co on w ogóle robi na boisku..
0
Gleń to mega zajebisty komentator :) fajnie ze komentuje dzisiejszy mecz
0
wtedy raczej Pepa w Bayernie jeszcze nie było. W zeszłym sezonie było 3:0 n Camp Nou a potem przegraliśmy 2:3 na Allianz.
0
co Simeone zrobił xD
0
przed polem karnym, Tobie polecam okulary
4
Griezmann w tym sezonie ładnie ciśnie :) strzelił Realowi, Barcelonie i dzisiaj Bayernowi :) skurczybyk
1
genialny Torres
0
jak Ribery trzymał Simeone xD
0
co Gimenez dzisiaj odwala, masakra..jego rykoszet i teraz karnego prowokuje
0
co dzisiaj robicie? stawiacie na Atleti dzisiaj? bo ładny kurs jest i nie wiem czy ryzykować :)