ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuję się ktoś gdzie kupie koszulkę która nasi mieli na sobie podczas świętowania trypletu w zeszlym sezonie? bardzo mi na niej zalezy ;-)
0
Ja się akurat cieszę, mam nadzieję ze nietoperze sie podniosą bo bardzo lubie ten klub
3
Komentarz jest ważny, mimo wszystko dużo lepiej ogląda sie mecze z komentarzem np Pelki niz Iwańskiego.
2
W fifie jest, ale na tylko na next genach z tego co mi wiadomo
0
Na ps3 z tego co mi wiadomo nie ma opcji grania draftu
0
Według mnie trudniej od ataku jest zastąpić Don Andresa..
1
Z tego co mi wiadomo to 56
2
Tak, ale fajnie jakby Leo strzelił tą jubileuszową bramkę właśnie z Realem
1
A ja bardzo się bede cieszył jak Messi strzeli w sobotę Realowi.
2
Na pewno Suarez :-D
5
Co dzisiaj ja boisku robił Messi to ja nie mam pytań, dzisiaj to mial wiecej udanych dryblingów niż niektórzy przez pół sezonu xD
0
Jutro trzeba wstac o 6 ale Leo i Szefuncia trzeba obejrzeć :-D
1
IF Higuain, Bale, Hazard, Alexis i Luisito :) to tak z całego tygodnia wpadło, na 2 kontach
0
Najgorzej będzie w sobotę od rana, czas sie bedzie dluzyl
29
Powiem wam szczerze że bardzo licze na to Messi strzeli w sobotę Realowi, ostatnio im strzelił dwa lata temu i fajnie by było gdyby znow to zrobil ;-)
0
Kiedy Argentyna gra swój najbliższy mecz?
25
Współczuję Messiemu, serio..brak słów na gre Argentyny, Simeone potrzebny od zaraz
12
Czy w tej reprezentacji ktoś umie zagrać na poziomie oprócz Leo i Di Marii? ..
11
Messi super mecz gra jak na razie
0
No to ja jednak liczę ja brameczki Leo i wygraną Argentyny ;-)
1
Johan..na zawsze w sercu..zegnaj legendo!
8
Co gra dzisiaj Błaszczu to nie mam pytań ;-)
9
Po Krychowiaku brak rytmu meczowego, slabiutko jak na razie. Błaszczykowski w takiej formie to nass lider, oby tak dalej kapitanie ;-)
0
Brawo kapitanie! ;-)
1
Lampard, genialny pomocnik :-D
1
Lady Pank..kocham ten zespół! :-D
1
A ja bym go nie chcial, duzo bardziej wolałbym Isco
0
Na fioletowej jakis news ze Lucho nie wystawi podstawowego składu, mam nadzieje ze to nie prawda i wyjdziemy once the gala ;-)
1
Trzeba pamiętać ze jest jeszcze Aguero i Di Maria :-D za sezon, może dwa bardzo chętnie bym go zobaczyl u nas :-D.
0
Mam nadzieje że na Copa razem z Leo poszaleja i wygrają turniej ;-)