0

Orientuję się ktoś gdzie kupie koszulkę która nasi mieli na sobie podczas świętowania trypletu w zeszlym sezonie? bardzo mi na niej zalezy ;-)

0

Ja się akurat cieszę, mam nadzieję ze nietoperze sie podniosą bo bardzo lubie ten klub

3

Komentarz jest ważny, mimo wszystko dużo lepiej ogląda sie mecze z komentarzem np Pelki niz Iwańskiego.

2

W fifie jest, ale na tylko na next genach z tego co mi wiadomo

0

Na ps3 z tego co mi wiadomo nie ma opcji grania draftu

0

Według mnie trudniej od ataku jest zastąpić Don Andresa..

1

Z tego co mi wiadomo to 56

2

Tak, ale fajnie jakby Leo strzelił tą jubileuszową bramkę właśnie z Realem

1

A ja bardzo się bede cieszył jak Messi strzeli w sobotę Realowi.

2

Na pewno Suarez :-D

5

Co dzisiaj ja boisku robił Messi to ja nie mam pytań, dzisiaj to mial wiecej udanych dryblingów niż niektórzy przez pół sezonu xD

0

Jutro trzeba wstac o 6 ale Leo i Szefuncia trzeba obejrzeć :-D

1

IF Higuain, Bale, Hazard, Alexis i Luisito :) to tak z całego tygodnia wpadło, na 2 kontach

0

Najgorzej będzie w sobotę od rana, czas sie bedzie dluzyl

29

Powiem wam szczerze że bardzo licze na to Messi strzeli w sobotę Realowi, ostatnio im strzelił dwa lata temu i fajnie by było gdyby znow to zrobil ;-)

0

Kiedy Argentyna gra swój najbliższy mecz?

25

Współczuję Messiemu, serio..brak słów na gre Argentyny, Simeone potrzebny od zaraz

12

Czy w tej reprezentacji ktoś umie zagrać na poziomie oprócz Leo i Di Marii? ..

11

Messi super mecz gra jak na razie

0

No to ja jednak liczę ja brameczki Leo i wygraną Argentyny ;-)

1

Johan..na zawsze w sercu..zegnaj legendo!

8

Co gra dzisiaj Błaszczu to nie mam pytań ;-)

9

Po Krychowiaku brak rytmu meczowego, slabiutko jak na razie. Błaszczykowski w takiej formie to nass lider, oby tak dalej kapitanie ;-)

0

Brawo kapitanie! ;-)

1

Lampard, genialny pomocnik :-D

1

Lady Pank..kocham ten zespół! :-D

1

A ja bym go nie chcial, duzo bardziej wolałbym Isco

0

Na fioletowej jakis news ze Lucho nie wystawi podstawowego składu, mam nadzieje ze to nie prawda i wyjdziemy once the gala ;-)

1

Trzeba pamiętać ze jest jeszcze Aguero i Di Maria :-D za sezon, może dwa bardzo chętnie bym go zobaczyl u nas :-D.

0

Mam nadzieje że na Copa razem z Leo poszaleja i wygrają turniej ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?