ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My tam na szczęście skuteczności nie zapomnieliśmy :-D
0
Salah to jedyne zagrożenie bramki Realu, brakuje mu zimnej głowy
4
Zapewniam Cie ze Wolski i Lipiński wiedzą o piłce dużo więcej od Ciebie
14
Kurde, nie napisałem ze chodzi mi o komentatora :-D
0
Orientuję się ktos ile lat ma Rafał Wolski? bo coś mu siwe słowy rosną :-D. nie moge nigdzie znalesc informacji ;-)
2
PSG, z dwojga złego klub Zlatana mógłby awansować
3
Wszystkim Panią, wszystkiego dobrego! ;-) radości z życia przede wszystkim! ;-)
2
na stronie Realu był taki news
8
Ciągnie Real? szczególnie s Atletico pokazał na co go stać
7
Kurde, chcialbym żeby Argentyna w tym roku wygrała Copa a nasz Leo zdobył króla strzelców.
0
Tak, dostał 4 żółta kartkę
0
Serio tak powiedział? ;-)
1
Skuteczność innych szwankuje
1
Oglądam, ogladam. Moze według Ciebie zagral dobrze, według mnie nie.
7
Może i Munir strzelił gola ale gra okropnie i nie jest on na poziomie do gry w Barcelonie.
0
No raczej nikt sie z tym nie zgodzi
3
Ale zakłamane te statystyki, masakra
7
Jak na razie lepiej o tym nie mówić, jeszcze bardzo dlugo do tego :-D
1
Messi sam przeciwko Eibar, cudownie...
1
No i Iniesta tez :-D
1
W otwartym Polsacie leci.
0
Ogląda ktoś z was KSW teraz?
0
Bez przesady, Auba to super zawodnik, obecnie top 5 napastników.
1
4 bramki z Arsenalem, mecz z City z zeszłego sezonu i hat trick z Realem
4
Leo wykonuję je nailepiej w drużynie, powinien uderzać.
0
Wygrana Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla, i Copa America i 100% złota piłeczka dla naszego geniusza.
0
Najlepszy SP na świecie, geniusz.
22
Najlepsze jest to ze Messi mimo 2 miesięcy bez gry, mimo że oddaje karne czy to Suarezowi czy Neymarowi znajduje się w czołówce strzelców La Liga ;-)
1
Ale w sumie taka prawda :-D
0
19 bodajże :-D