0

My tam na szczęście skuteczności nie zapomnieliśmy :-D

0

Salah to jedyne zagrożenie bramki Realu, brakuje mu zimnej głowy

4

Zapewniam Cie ze Wolski i Lipiński wiedzą o piłce dużo więcej od Ciebie

14

Kurde, nie napisałem ze chodzi mi o komentatora :-D

0

Orientuję się ktos ile lat ma Rafał Wolski? bo coś mu siwe słowy rosną :-D. nie moge nigdzie znalesc informacji ;-)

2

PSG, z dwojga złego klub Zlatana mógłby awansować

3

Wszystkim Panią, wszystkiego dobrego! ;-) radości z życia przede wszystkim! ;-)

2

na stronie Realu był taki news

8

Ciągnie Real? szczególnie s Atletico pokazał na co go stać

7

Kurde, chcialbym żeby Argentyna w tym roku wygrała Copa a nasz Leo zdobył króla strzelców.

0

Tak, dostał 4 żółta kartkę

0

Serio tak powiedział? ;-)

1

Skuteczność innych szwankuje

1

Oglądam, ogladam. Moze według Ciebie zagral dobrze, według mnie nie.

7

Może i Munir strzelił gola ale gra okropnie i nie jest on na poziomie do gry w Barcelonie.

0

No raczej nikt sie z tym nie zgodzi

3

Ale zakłamane te statystyki, masakra

7

Jak na razie lepiej o tym nie mówić, jeszcze bardzo dlugo do tego :-D

1

Messi sam przeciwko Eibar, cudownie...

1

No i Iniesta tez :-D

1

W otwartym Polsacie leci.

0

Ogląda ktoś z was KSW teraz?

0

Bez przesady, Auba to super zawodnik, obecnie top 5 napastników.

1

4 bramki z Arsenalem, mecz z City z zeszłego sezonu i hat trick z Realem

4

Leo wykonuję je nailepiej w drużynie, powinien uderzać.

0

Wygrana Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla, i Copa America i 100% złota piłeczka dla naszego geniusza.

0

Najlepszy SP na świecie, geniusz.

22

Najlepsze jest to ze Messi mimo 2 miesięcy bez gry, mimo że oddaje karne czy to Suarezowi czy Neymarowi znajduje się w czołówce strzelców La Liga ;-)

1

Ale w sumie taka prawda :-D

0

19 bodajże :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?