ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar egoistyczne w 2 połowie.
1
Po co Leo oddał mu tego karnego..
2
Najlepszy jest Przemek Pełka.
0
Ter Stegen - Vidal, Pique, Bartra, Alba - Busi, Arda, Iniesta - MSN :-D. cos takiego chciałbym dzis.
59
Bravo w lidze, Ter Stegen wszystkie puchary. Tak powinno zostać.
0
Straszna szklanka ze Sturridge'a i raczej się to nie zmieni, a wątpię ze jakiś klub chciałby wyłożyć na tego zawodnika duże pieniądze bo 3/4 sezonu jest kontuzjowany. Ibe na skrzydle robi duzo wiatru ale efektów żadnych, szkoda ze tego Sterlinga oddali do City bo ewidentnie go brakuje.
0
jest tez Kolo Toure, ale on tak samo jak Sakho dobre mecze przeplata okropnymi, dlatego co do transferu SO bym sie zgodził, i przydałby im sie ktos kto zdecyduje o wyniku tak jak Coutinho, myślę ze Calhanoglu byłby dobrym rozwiązaniem.
1
Clyne, Can, Skrtel, Moreno. Tak powinna wygladac ich obrona, w ataku jest Origi który powinien wiecej grac, jest Benteke który powinien grac w 1 składzie, jest tez Ings..w pomocy Coutinho, Firmino, Lallana, Milner, Henderson..potencjał mają bardzo duzy.
1
Oby zagral..;-)
4
co Ty pierdzielisz? wejscie które mogło zakonczyc mu kariere i tylko 2 mecze? chyba dwanaście.
0
Levante strasznie slabo..
0
Ja mam lg g4c :-D
2
Messi MOTM, za bramkę, za dryblingi, za podania, i za GRE W OBRONIE :)
0
Genialne ma Messi te podania
0
Dzisiaj Neymar srednio..teraz mial Messiego do podania.
14
Akurat on na tym turnieji w zadnym meczu nie zapomnial
0
słucham Cie :)
0
jak ścieme? skad wiadomo ze kręcił? :D
5
do tego pamiętam że zdecydował się na odrzucenie propozycji podwyżki od Juve :) z pewnością, najlepszy bramkarz w historii.
0
Czemu tak myslisz?
3
No raczej tylko Ty ;-)
5
Szmal dzisiaj cos pieknego
1
ja dostałem ;D na 9 lutego :)
5
Co jak co, ale You Never Walk Alone jest piekne
1
Kozaczenie nie wyszlo na dobre, za duzo razy Artur sie odslanial, i stalo sie co sie stalo
1
Masz Neya i Leo w FUT?
0
No i jest, nareszcie mecz Barcelony ;-) licze na Messiego, Roberto, Arde i Aleixa w pierwszym składzie.
2
Jest w tym roku z okazji stulecia tej imprezy.
6
"najlepszy w historii" tak powinien powiedzieć ;-)
0
Bedzie na eurosporcie