0

Neymar egoistyczne w 2 połowie.

1

Po co Leo oddał mu tego karnego..

2

Najlepszy jest Przemek Pełka.

0

Ter Stegen - Vidal, Pique, Bartra, Alba - Busi, Arda, Iniesta - MSN :-D. cos takiego chciałbym dzis.

59

Bravo w lidze, Ter Stegen wszystkie puchary. Tak powinno zostać.

0

Straszna szklanka ze Sturridge'a i raczej się to nie zmieni, a wątpię ze jakiś klub chciałby wyłożyć na tego zawodnika duże pieniądze bo 3/4 sezonu jest kontuzjowany. Ibe na skrzydle robi duzo wiatru ale efektów żadnych, szkoda ze tego Sterlinga oddali do City bo ewidentnie go brakuje.

0

jest tez Kolo Toure, ale on tak samo jak Sakho dobre mecze przeplata okropnymi, dlatego co do transferu SO bym sie zgodził, i przydałby im sie ktos kto zdecyduje o wyniku tak jak Coutinho, myślę ze Calhanoglu byłby dobrym rozwiązaniem.

1

Clyne, Can, Skrtel, Moreno. Tak powinna wygladac ich obrona, w ataku jest Origi który powinien wiecej grac, jest Benteke który powinien grac w 1 składzie, jest tez Ings..w pomocy Coutinho, Firmino, Lallana, Milner, Henderson..potencjał mają bardzo duzy.

1

Oby zagral..;-)

4

co Ty pierdzielisz? wejscie które mogło zakonczyc mu kariere i tylko 2 mecze? chyba dwanaście.

0

Levante strasznie slabo..

0

Ja mam lg g4c :-D

2

Messi MOTM, za bramkę, za dryblingi, za podania, i za GRE W OBRONIE :)

0

Genialne ma Messi te podania

0

Dzisiaj Neymar srednio..teraz mial Messiego do podania.

14

Akurat on na tym turnieji w zadnym meczu nie zapomnial

0

słucham Cie :)

0

jak ścieme? skad wiadomo ze kręcił? :D

5

do tego pamiętam że zdecydował się na odrzucenie propozycji podwyżki od Juve :) z pewnością, najlepszy bramkarz w historii.

0

Czemu tak myslisz?

3

No raczej tylko Ty ;-)

5

Szmal dzisiaj cos pieknego

1

ja dostałem ;D na 9 lutego :)

5

Co jak co, ale You Never Walk Alone jest piekne

1

Kozaczenie nie wyszlo na dobre, za duzo razy Artur sie odslanial, i stalo sie co sie stalo

1

Masz Neya i Leo w FUT?

0

No i jest, nareszcie mecz Barcelony ;-) licze na Messiego, Roberto, Arde i Aleixa w pierwszym składzie.

2

Jest w tym roku z okazji stulecia tej imprezy.

6

"najlepszy w historii" tak powinien powiedzieć ;-)

0

Bedzie na eurosporcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?