ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co Ty koleś piszesz?
0
Juz Neymar poszukal Messiego w sytuacji sam na d
Sam..
2
Neymar co zepsuł to ja nie mam pytan
0
Messi ładnie kręci obrońcami razem z Neyem, muszą cos strzelić po przerwie
0
Messi próbuje, a dalej nic..
0
Dzięki wielkie :-D
25
Ja tam nie mam problemu z wyborem ;-)
0
Orientuję sie ktoś kto komentuje dzisiejszy meczyk Barcelony? oprócz kibiców na tej stronie oczywiście :-D
0
Chelsea Londyn :-D
0
Jest, jest :-D
0
Bardzo fajnie, obu bardzo lubie
4
Trzeba, bo gra dziskaj tragicznie
1
Jeden slabszy mecz a Ty pieprzysz głupoty
0
Druga połowa będzie nasza wiec nie ma sie co spinac
0
możemy potem zagrać meczyk.jaki m składem pykasz?
0
Obecnie spadlem z pierwszej ;-) gram na Ps4.
1
Abidal karierę zakończył.
6
Komentatorzy z Eleven sa spoko.
7
Neymar jak nie ma bramki to strasznie chami.
0
Czemu oni graja caly czas lewa stroną..
2
Smokowski jest spoko jak jest w studiu, komentowanie meczu srednio ;-)
0
Kibiców PSG ma genialnych
0
z Lucasa to naprawde fajny grajek.
0
dokładnie..nie da sie patrzeć na ich gre..
0
Jestem pod wrażeniem Zlatana, 35 lat na karku a nadal kluczowy.
2
Kanał Dariusz Zmudzki na YT ;-)
0
O tym samym myslalem podczas meczu z Celta, chcialbym zeby Szefuncio strzelił w końcu bramkę ;-)
1
mecz jest o 18 30 ;-)
0
Neymar ma 9 asyst
16
Uwierz mi że bardzo dużo ludzi, szczególnie w pierwszych meczach Messiego po kontuzji.