2

Co Ty koleś piszesz?

0

Juz Neymar poszukal Messiego w sytuacji sam na d
Sam..

2

Neymar co zepsuł to ja nie mam pytan

0

Messi ładnie kręci obrońcami razem z Neyem, muszą cos strzelić po przerwie

0

Messi próbuje, a dalej nic..

0

Dzięki wielkie :-D

25

Ja tam nie mam problemu z wyborem ;-)

0

Orientuję sie ktoś kto komentuje dzisiejszy meczyk Barcelony? oprócz kibiców na tej stronie oczywiście :-D

0

Chelsea Londyn :-D

0

Jest, jest :-D

0

Bardzo fajnie, obu bardzo lubie

4

Trzeba, bo gra dziskaj tragicznie

1

Jeden slabszy mecz a Ty pieprzysz głupoty

0

Druga połowa będzie nasza wiec nie ma sie co spinac

0

możemy potem zagrać meczyk.jaki m składem pykasz?

0

Obecnie spadlem z pierwszej ;-) gram na Ps4.

1

Abidal karierę zakończył.

6

Komentatorzy z Eleven sa spoko.

7

Neymar jak nie ma bramki to strasznie chami.

0

Czemu oni graja caly czas lewa stroną..

2

Smokowski jest spoko jak jest w studiu, komentowanie meczu srednio ;-)

0

Kibiców PSG ma genialnych

0

z Lucasa to naprawde fajny grajek.

0

dokładnie..nie da sie patrzeć na ich gre..

0

Jestem pod wrażeniem Zlatana, 35 lat na karku a nadal kluczowy.

2

Kanał Dariusz Zmudzki na YT ;-)

0

O tym samym myslalem podczas meczu z Celta, chcialbym zeby Szefuncio strzelił w końcu bramkę ;-)

1

mecz jest o 18 30 ;-)

0

Neymar ma 9 asyst

16

Uwierz mi że bardzo dużo ludzi, szczególnie w pierwszych meczach Messiego po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?