0

Mam nadzieje że na Copa razem z Leo poszaleja i wygrają turniej ;-)

4

Mam nadzieje że chłopaki po tym remisie pokażą magię z Realem ;-)

0

To ludzie, nie maszyny. Ladujemy akumulatory ma klasyk. Może tam Leo strzeli 450 bramkę ;-)

0

Cholera, nie wiem co jest z Arda..3 miesiace po przerwie a braki szybkosciowe okropnie widoczne

0

Alba dzisiaj slabiutko

0

90% bramki to podanie Messiego:-D

1

Rakitic gra dobrze

0

Co do Moraty to bym sie sprzeczal

0

Czemu Iniesta nie jest powołany do kadry?

3

Ja mam nadzieje ze w najbliższym meczu z nimi strzeli ;-)

1

Jestem pod wrażeniem gry Rakiety we wczorajszym meczu, jak dla mnie był wczoraj najlepszy

1

szczerze mówiąc to aż dziw bierze jak on to podrzucil nad Ospina, majstersztyk

0

Ja w ogóle jestem pod wrażeniem bramki Messiego..jak w takiej sytuacji można się zdecydować na lobik? coś pięknego ;-)

0

Gigi jest najlepszy! :-D

0

I wygrana po bramce Pikeja :-D. :-D

0

Sorki, nie tutaj ;-)

2

W ten piątek o 12

1

Ja wstaje 5 30, ale karne bym chętnie obejrzał oczywiście ze zwycięstwem Juve :-D

3

To teraz musi jeszcze Leo cos dołozyc :-D

0

To teraz brac się do roboty..

0

Gruby mimo asysty dzisiaj okropnie, mam nadzisje ze mimo to cos ukluje :-D

0

Co ten Luisito z tymi podaniami ma xD

1

Poziom przeciwników w drafcie nie zależy od ligi w której jestes

0

A nie lepiej mieć niespodziankę po włączeniu drugiej połowy? :-D

0

Isco, Modric i chyba Marcelo

0

W tym przypadku wino jest jak Zlatan :-D

1

Przemek Pełka i Kaziu Węgrzyn :-D

3

Cholerka, stary dobry El Nino ;-) jeden z moich ulubionych zawodników, pamiętam bramkę z Niemcami w finale Euro ;-)

1

Piotr Laboga ;-)

0

Ktoś tu Zenka słucha widze :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?