ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje że na Copa razem z Leo poszaleja i wygrają turniej ;-)
4
Mam nadzieje że chłopaki po tym remisie pokażą magię z Realem ;-)
0
To ludzie, nie maszyny. Ladujemy akumulatory ma klasyk. Może tam Leo strzeli 450 bramkę ;-)
0
Cholera, nie wiem co jest z Arda..3 miesiace po przerwie a braki szybkosciowe okropnie widoczne
0
Alba dzisiaj slabiutko
0
90% bramki to podanie Messiego:-D
1
Rakitic gra dobrze
0
Co do Moraty to bym sie sprzeczal
0
Czemu Iniesta nie jest powołany do kadry?
3
Ja mam nadzieje ze w najbliższym meczu z nimi strzeli ;-)
1
Jestem pod wrażeniem gry Rakiety we wczorajszym meczu, jak dla mnie był wczoraj najlepszy
1
szczerze mówiąc to aż dziw bierze jak on to podrzucil nad Ospina, majstersztyk
0
Ja w ogóle jestem pod wrażeniem bramki Messiego..jak w takiej sytuacji można się zdecydować na lobik? coś pięknego ;-)
0
Gigi jest najlepszy! :-D
0
I wygrana po bramce Pikeja :-D. :-D
0
Sorki, nie tutaj ;-)
2
W ten piątek o 12
1
Ja wstaje 5 30, ale karne bym chętnie obejrzał oczywiście ze zwycięstwem Juve :-D
3
To teraz musi jeszcze Leo cos dołozyc :-D
0
To teraz brac się do roboty..
0
Gruby mimo asysty dzisiaj okropnie, mam nadzisje ze mimo to cos ukluje :-D
0
Co ten Luisito z tymi podaniami ma xD
1
Poziom przeciwników w drafcie nie zależy od ligi w której jestes
0
A nie lepiej mieć niespodziankę po włączeniu drugiej połowy? :-D
0
Isco, Modric i chyba Marcelo
0
W tym przypadku wino jest jak Zlatan :-D
1
Przemek Pełka i Kaziu Węgrzyn :-D
3
Cholerka, stary dobry El Nino ;-) jeden z moich ulubionych zawodników, pamiętam bramkę z Niemcami w finale Euro ;-)
1
Piotr Laboga ;-)
0
Ktoś tu Zenka słucha widze :-D