- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
2
Dobrze, że Del Bosque skreślił Diego Costę. Ten piłkarz był kulą u nogi reprezentacji Hiszpanii począwszy od pierwszego meczu.
2
@Pawlak1992 Czy ja wiem czy skreślił? Po prostu nie powołał go na ostatnie sprawdziany (majowe/czerwcowe mecze to zgrywanie zespołu).
Są dwie możliwości, albo VdB wie że Diego Costa to pewniak więc odpuszcza i sprawdza innych (np. Aduriz, który wreszcie dostał powołanie) albo go skreślił w o wątpię biorąc pod uwagę jego formę, a formę Pedro, Moraty i nawet Alcacera. Cała trójka obecnie gra obecnie słabiej od Costy.
0
@Stinger Co do Moraty to bym sie sprzeczal
0
@Stinger Morata ? tutaj bym się wahał.
2
@ArterkHD Ostatni mecz z Bayernem bardzo dobry także możesz mieć rację aczkolwiek najlepiej jakby ktoś kto na co dzień ogląda Juve się wypowiedział co do jego formy.
Z tego co widziałem/czytałem nie zachwyca ale być może się to zmieniło.
2
@Stinger W klubach może grają gorzej, ale w reprezentacji radzą sobie o wiele lepiej od Costy, który od swojego debiutu przez dwa lata gry strzelił tylko JEDNEGO gola. On kompletnie nie pasuje do tej reprezentacji. Alcacer i Morata muszą mieć przed nim pierwszeństwo. Mam nadzieję, że Costa nie pojedzie na EURO, on nic dobrego nie wnosi do tej reprezentacji. Już Aduriz, mimo że ma 35 lat, byłby moim zdaniem lepszym wyborem i powinien pojechać na EURO zamiast Costy. Ale zobaczymy jak sobie poradzi w meczach towarzyskich.
1
@Pawlak1992 Ja się z tobą zgadzam w 100% ale po prostu nie wierzę że VdB od tak sobie skreśla Costę. On jak się uczepi jakiegoś nazwiska to siłą tego nie zmienisz.
Chciałbym się mylić bo mimo że Costa piłkarsko wcale nie ustępuje Moracie i Alcacerowi to jednak w reprezentacji gra cienko i jeszcze gorzej.