0

Nw który meczyk się dzisiaj skusicie? ja raczej PSG z City

0

Raczej nie, w kazdym meczu musieliby strzelać pp 3 bramki

0

Zazwyczaj to mu odejmowali :-D

0

W ostatnich meczach po prostu gra na środku zeby kreować gre, Lucho mówił w jednym z wywiadów ze niekiedy stosuje ten manewr

0

Wielkie brawa dla chłopaków za drugą połowę, nie ma sensu na nikogo narzekać, oni sa wielcy ;-)

1

Skoro dostal czerwoną to nie zagra

1

Wez stad wy***rdalaj, placzesz od poczatku meczu

3

Jesteśmy najlepszą drużyna swiata, damy rade!

0

Bo nie ma kto rozgrywać piłki prócz Iniesty

0

Zeby stroje sie rozróżnialy, obie ekipy w wyjazdowych

1

Oby Leo grał dzisiaj na skrzydle bo w ostatnim meczu bylo go tam zbyt mało.

14

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono ze nie przedłuża z nim kontraktu i odejdzie, teraz jest pdostawowym napastnikiem ;-)

0

Ale o to może być ciezko bo Rakitic jest nie do ruszenia, a o Andresie to juz chyba nie trzeba nic mówić

0

Arda jest już w grze 3 miesiące i naprawde można sie spodziewać po nim więcej

2

Zajebisty grajek, ale pomocników mamy sporo więc raczej nie potrzebny ;-)

0

Wolski, Węgrzyn

0

Dani..szacun..;-)

0

Mysle ze przejdzie do United

0

Poza szybkością nic więcej..

0

Ja bym bardzo chcial takiego zmiennika dla Alby

1

Pobierz kanały od nowa

0

O widzisz, to trzeba obejrzeć i się nakręcić na wieczór

0

Powiedz ze nie możesz, albo przełóż na kiedys :-D

6

Pół roku czekania na ten meczyk, a te 90 minut minie w mgnieniu oka :-D

0

Pewnie że jest pewna obawa, jednak mam nadzieje ze jutro wygramy w dobrym stylu

3

Normalnie trenuje więc tak

0

Śniło mi się dzisiaj że wygraliśmy z Realem 2:0 bo bramkach Messiego i Pique.;o w sumie taki scenariusz by mi pasował :-D

0

Czyli na Euro sie pewnie wyrobi

0

A masz link do tego? to w sumie przelewem bym zapłacił ;-)

0

Właśnie sprawdzałem i chyba nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?