ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nw który meczyk się dzisiaj skusicie? ja raczej PSG z City
0
Raczej nie, w kazdym meczu musieliby strzelać pp 3 bramki
0
Zazwyczaj to mu odejmowali :-D
0
W ostatnich meczach po prostu gra na środku zeby kreować gre, Lucho mówił w jednym z wywiadów ze niekiedy stosuje ten manewr
0
Wielkie brawa dla chłopaków za drugą połowę, nie ma sensu na nikogo narzekać, oni sa wielcy ;-)
1
Skoro dostal czerwoną to nie zagra
1
Wez stad wy***rdalaj, placzesz od poczatku meczu
3
Jesteśmy najlepszą drużyna swiata, damy rade!
0
Bo nie ma kto rozgrywać piłki prócz Iniesty
0
Zeby stroje sie rozróżnialy, obie ekipy w wyjazdowych
1
Oby Leo grał dzisiaj na skrzydle bo w ostatnim meczu bylo go tam zbyt mało.
14
Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono ze nie przedłuża z nim kontraktu i odejdzie, teraz jest pdostawowym napastnikiem ;-)
0
Ale o to może być ciezko bo Rakitic jest nie do ruszenia, a o Andresie to juz chyba nie trzeba nic mówić
0
Arda jest już w grze 3 miesiące i naprawde można sie spodziewać po nim więcej
2
Zajebisty grajek, ale pomocników mamy sporo więc raczej nie potrzebny ;-)
0
Wolski, Węgrzyn
0
Dani..szacun..;-)
0
Mysle ze przejdzie do United
0
Poza szybkością nic więcej..
0
Ja bym bardzo chcial takiego zmiennika dla Alby
1
Pobierz kanały od nowa
0
O widzisz, to trzeba obejrzeć i się nakręcić na wieczór
0
Powiedz ze nie możesz, albo przełóż na kiedys :-D
6
Pół roku czekania na ten meczyk, a te 90 minut minie w mgnieniu oka :-D
0
Pewnie że jest pewna obawa, jednak mam nadzieje ze jutro wygramy w dobrym stylu
3
Normalnie trenuje więc tak
0
Śniło mi się dzisiaj że wygraliśmy z Realem 2:0 bo bramkach Messiego i Pique.;o w sumie taki scenariusz by mi pasował :-D
0
Czyli na Euro sie pewnie wyrobi
0
A masz link do tego? to w sumie przelewem bym zapłacił ;-)
0
Właśnie sprawdzałem i chyba nie ma