1

Wielkie brawa dla Realu za wczorajszy mecz ale dzisiejszy wieczór jest nasz! ;-) Visca el Barca.

1

Na początku roku wydawało mi się że Neymar przeskoczył Ronaldo, ostatnio jednak widze ze Ney jeszcze ma sporo pracy przed sobą żeby zostać drugim najlepszym piłkarzem zaraz po Messim

0

Mam nadzieje że w środę zobaczymy Barcelone w najlepszym wydaniu. Leo i Ney muszą pociągnąć nasz zespół ;-)

0

Dźwignie zakładasz przez przytrzymanie X , a o sterowanie to co konkretnie?

1

Payet klasę lepszy wedlug mnie

0

Ja mam na ps4 jak cos:-D

0

Nie chodzi o to żeby ich chwalić, ale do cholery to sa ludzie którzy dali nam tyle radości ze pisanie zeby wypierdalali z boiska jest nie na miejscu

7

Nie nazywajcie sie kibicami, dobranoc.

0

Dadzą radę, trzeba w nich wierzyć ;-)

1

Akurat po zlym poczatku jest najlepszy z naszych mimo wszystko

3

Messi i Neymar cokolwiek chcą w tym meczu, reszta zero..

0

Komentarz usunięty

2

Wyjdz i nie wracaj

5

Odkąd jest problem z tymi papierami Leo pod forma strasznie

0

Ludzie, zamknąć sie i oglądajcie mecz..wygrają to.

27

Na początku myslalem ze Eleven to będzie jakieś dziadostwo, ale według mnie jest świetnie, wszystkie mecze, przyjemny komentarz

0

W lidze to walczą o 2 miejsce a nie o mistrzostwo

0

No według mnie to najlepszym asystentem jest nasz Gryzon :-D

0

Wiem ze komentował Pełka ale z kim to już nie pamietam :-D

0

Nie, to nie ja ;o xD

15

Payet jest fantastyczny

0

Wiselka musi wygrać w sobotę, nie widze innej opcjo jak awans do grupy mistrzowskiej ;-)

0

Wydaje mi sie ze Copa bedzie w TVP

3

Widać po nim ze nie czuje sie dobrze, to chore co sie dzieje wokół niego..trzymaj sie MISTRZU ;-)

1

Ja wiem, ja wiem :-D. tylko tutaj jest Liga Mistrzów, gdzie gra się o wiele trudniej, nic, mam nadzieje ze tych strat nie odrobia

0

Ja pamietam jak my mieliśmy odrobić 4:0 z Bilbao..a wszyscy pamiętają jak się to skończyło, mam nadzieje ze ekipa Zidane'a tez nie podoła

0

Ale to co Marcelo zrobil to żałosne było xd

3

Dla Draxlera po prostu owacje na stojąco, zajebisty dzis byl

0

W duzo trudniejszej strzelił

6

Draxler jest świetny ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?