ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielkie brawa dla Realu za wczorajszy mecz ale dzisiejszy wieczór jest nasz! ;-) Visca el Barca.
1
Na początku roku wydawało mi się że Neymar przeskoczył Ronaldo, ostatnio jednak widze ze Ney jeszcze ma sporo pracy przed sobą żeby zostać drugim najlepszym piłkarzem zaraz po Messim
0
Mam nadzieje że w środę zobaczymy Barcelone w najlepszym wydaniu. Leo i Ney muszą pociągnąć nasz zespół ;-)
0
Dźwignie zakładasz przez przytrzymanie X , a o sterowanie to co konkretnie?
1
Payet klasę lepszy wedlug mnie
0
Ja mam na ps4 jak cos:-D
0
Nie chodzi o to żeby ich chwalić, ale do cholery to sa ludzie którzy dali nam tyle radości ze pisanie zeby wypierdalali z boiska jest nie na miejscu
7
Nie nazywajcie sie kibicami, dobranoc.
0
Dadzą radę, trzeba w nich wierzyć ;-)
1
Akurat po zlym poczatku jest najlepszy z naszych mimo wszystko
3
Messi i Neymar cokolwiek chcą w tym meczu, reszta zero..
0
Komentarz usunięty
2
Wyjdz i nie wracaj
5
Odkąd jest problem z tymi papierami Leo pod forma strasznie
0
Ludzie, zamknąć sie i oglądajcie mecz..wygrają to.
27
Na początku myslalem ze Eleven to będzie jakieś dziadostwo, ale według mnie jest świetnie, wszystkie mecze, przyjemny komentarz
0
W lidze to walczą o 2 miejsce a nie o mistrzostwo
0
No według mnie to najlepszym asystentem jest nasz Gryzon :-D
0
Wiem ze komentował Pełka ale z kim to już nie pamietam :-D
0
Nie, to nie ja ;o xD
15
Payet jest fantastyczny
0
Wiselka musi wygrać w sobotę, nie widze innej opcjo jak awans do grupy mistrzowskiej ;-)
0
Wydaje mi sie ze Copa bedzie w TVP
3
Widać po nim ze nie czuje sie dobrze, to chore co sie dzieje wokół niego..trzymaj sie MISTRZU ;-)
1
Ja wiem, ja wiem :-D. tylko tutaj jest Liga Mistrzów, gdzie gra się o wiele trudniej, nic, mam nadzieje ze tych strat nie odrobia
0
Ja pamietam jak my mieliśmy odrobić 4:0 z Bilbao..a wszyscy pamiętają jak się to skończyło, mam nadzieje ze ekipa Zidane'a tez nie podoła
0
Ale to co Marcelo zrobil to żałosne było xd
3
Dla Draxlera po prostu owacje na stojąco, zajebisty dzis byl
0
W duzo trudniejszej strzelił
6
Draxler jest świetny ;-)