0

Wydaje mi sie ze lepiej, przynajmniej bez kompromitacji

0

Spoczko, spoczko ;)

1

Musisz pobrad przez PS Store na kompie, na konsoli na razie nie pobiera

1

Mam takich czterech ;-) Messi, Buffon, Iniesta i Kaka.

0

Jak założy sie konto na Nowa Zelandie to będzie można dzisiaj pograc w Demo fify 17? ps4

0

Po miesiącu to oceniasz? daj spokój

4

W Ultimate Team nie możesz zawodnikowi zmieniac statystyk. Poza tym jaki to ma sens ze takiemu Munirowi mógłbys dac statystyki na poziomie Messiego?

2

Guardiola go nie zgłosił? :-D

46

Z tym Matuidim to Ty się nie rozpędzaj...

0

Suarez, Neymar, Busi, Pique, Rakieta, Iniesta ;-) mysle ze pewniacy

6

Legenda, ale dobrze ze mamy drugiego zajebistego obrotowego.

32

Ja tam go dobrze wspominam i życzę jak najlepiej ;-) niech chłop zdrowieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To nie Laskowski;-)

1

A co złego jest w komentarzu? ;)

0

Przegraliśmy z Niemcami w finale

0

To co zrobił Messi, poezja..

1

Co Messi gra piłki..ja nie mam pytań..

0

Plinskiego, Gacka, Kadziewicza :-(

0

Radwańska to w ogóle jest żałosna..walczy tylko w turniejach gdzie jest wielka kasa, a igrzyska miala gdzieś

7

Ładnie Fajdek dupy dał..

4

Tylko szkoda ze w tych ważniejszych meczach znika..czy to w Argentynie, czy chociażby w ostatnim sezonie LM ;-) ale zawodnikiem jest świetnym, trzeba przyznać ;-)

0

To samo miałem pisać..masakra, nic Piotrek nie broni

1

Da radę, kupujesz sportowy pakiet i masz angielska, na eurosporcie niemiecka i musisz kupić eleven do pakietu nc+

1

Wygrał :-D. sezon 00/01 :-D

1

genialny jest, kupuj :D w ofensywie świetny, w defensywie tak samo.

4

Niech Siodmiak wróci z emerytury bo na Kusa szkoda ryja strzepic

3

Benzema akurat ma zajebista technikę

0

Ja mieszkam niedaleko :-D

0

jaka tam rozpiska Igrzysk na dzis? co oglądacie? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?