ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi sie ze lepiej, przynajmniej bez kompromitacji
0
Spoczko, spoczko ;)
1
Musisz pobrad przez PS Store na kompie, na konsoli na razie nie pobiera
1
Mam takich czterech ;-) Messi, Buffon, Iniesta i Kaka.
0
Jak założy sie konto na Nowa Zelandie to będzie można dzisiaj pograc w Demo fify 17? ps4
0
Po miesiącu to oceniasz? daj spokój
4
W Ultimate Team nie możesz zawodnikowi zmieniac statystyk. Poza tym jaki to ma sens ze takiemu Munirowi mógłbys dac statystyki na poziomie Messiego?
2
Guardiola go nie zgłosił? :-D
46
Z tym Matuidim to Ty się nie rozpędzaj...
0
Suarez, Neymar, Busi, Pique, Rakieta, Iniesta ;-) mysle ze pewniacy
6
Legenda, ale dobrze ze mamy drugiego zajebistego obrotowego.
32
Ja tam go dobrze wspominam i życzę jak najlepiej ;-) niech chłop zdrowieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To nie Laskowski;-)
1
A co złego jest w komentarzu? ;)
0
Przegraliśmy z Niemcami w finale
0
To co zrobił Messi, poezja..
1
Co Messi gra piłki..ja nie mam pytań..
0
Plinskiego, Gacka, Kadziewicza :-(
0
Radwańska to w ogóle jest żałosna..walczy tylko w turniejach gdzie jest wielka kasa, a igrzyska miala gdzieś
7
Ładnie Fajdek dupy dał..
4
Tylko szkoda ze w tych ważniejszych meczach znika..czy to w Argentynie, czy chociażby w ostatnim sezonie LM ;-) ale zawodnikiem jest świetnym, trzeba przyznać ;-)
0
To samo miałem pisać..masakra, nic Piotrek nie broni
1
Da radę, kupujesz sportowy pakiet i masz angielska, na eurosporcie niemiecka i musisz kupić eleven do pakietu nc+
1
Wygrał :-D. sezon 00/01 :-D
1
genialny jest, kupuj :D w ofensywie świetny, w defensywie tak samo.
4
Niech Siodmiak wróci z emerytury bo na Kusa szkoda ryja strzepic
3
Benzema akurat ma zajebista technikę
0
Ja mieszkam niedaleko :-D
0
jaka tam rozpiska Igrzysk na dzis? co oglądacie? ;D