- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 926 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 926 Culés
0
Nie wiem, dlaczego tyle osób płacze z powodu jakichś liczb w Fifie. Co za problem, abyście sobie edytowali w ustawieniach umiejętności danego zawodnika? No chyba, że Fifa nie ma takiej opcji, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że PES jest dużo lepszy.
4
@LuisSalvano W Ultimate Team nie możesz zawodnikowi zmieniac statystyk. Poza tym jaki to ma sens ze takiemu Munirowi mógłbys dac statystyki na poziomie Messiego?
0
@LuisSalvano Według ciebie PES jest dużo lepszy od FIFY, tylko dlatego, że możesz tam edytować umiejętności zawodnika i ze słabiaka zrobić koksa? Śmieszne. A poza tym, nie wywołuj gównoburzy, bo zaraz się zlecą fani FIFY i PESA i będzie jedna, wielka dyskusja o niczym.
0
@fc_barcelona_1899 Jeśli mnie coś "tylko utwierdza w przekonaniu", to znaczy, że argumentów mam więcej, a teraz pojawił się kolejny. Proste, czy skomplikowane i mam wyjaśnić jaśniej? Lepsze, płynniejsze sterowanie / poruszanie się zawodników; łatwe do wykonania / bronienia rzuty karne; możliwość ustawiania zawodników po swojemu, "co do centymetra" podczas edytowania taktyki (a nie jak w Fifie - korzystanie z gotowców). To są pozostałe argumenty.
0
@ArterkHD Jak ktoś chce, to niech sobie ustawia jak chce. W PES 2013 Manchester City jest nazwany jako "Man Blue". Zamiast płakać na forum po premierze gry, wszedłem w ustawiania, zmieniłem nazwę na oryginalną i po sprawie. To samo proponuję zrobić wszystkim, którzy twierdzą, że Messi ma w Fifie o ileś "punkcików" za mało. Nie wiem, czym jest ten cały Ultimate Team. W PESie zrobiłem sobie własny dream team, kopiując zawodników, których chciałem do własnego klubu. Parę minut roboty i po sprawie. Nie kumam tych całych "kart" w Fifie, otwierania jakichś paczek i tego typu szajsu. Dla mnie gra piłkarska ma służyć temu, że rozwalam się na kanapie z padem w ręku i gram z bratem / kolegą / online meczyk, albo zapraszam parę osób i organizujemy turniej.
0
@LuisSalvano Ahh, małe niedopatrzenie :)
Odwołam się teraz do twoich argumentów:
- sterowanie można samemu dostosować, więc zarówno w FIFIE, jak i w PESie jest ono łatwe. Ja preferuję grę na klawiaturze - na padzie nie umiem :D
- drugiego nie rozumiem
- trzeciego też niebardzo :/ Przecież w FIFIE również da się bronić karne (chyba tylko na padzie)
- nie grałem w FIFĘ 16, ale w poprzednich wersjach można było zmienić pozycję gracza w wybranej przez siebie taktyce. Było to troszkę ograniczone, ale jednak się dało.