2

Dzisiaj Andre całkiem spoko

2

Iniesta jeżeli gra to robi to świetnie, ostatnio był trochę pod forma ale wróci. Lucho daje mu za dużo odpoczynku, ale Andres zostaje i nigdzie się nie rusza.

0

Gomes po wejściu zaprezentował się niezle, nie pieprz glupot że był najgorszy na boisku bo wczoraj według mnie najgorszy był Rakieta, Suarez i Ney

7

Kur..jedyny zawodnik do którego nie będę miał pretensji po meczu to Messi.

0

Jeżeli strzelimy bramkę to u siebie jesteśmy w stanie to awansować

1

Orientuje się ktoś kto dzisiaj bedzie komentował mecz Barcy? osobiście chciałbym albo Wolskiego albo Pełke ;-)

1

Ja jednak bardzo bym chciał tego średniaka u nas, ten sezon ma genialny. Chłopak stworzony dla Barcelony, warty nawet te 100 milionów skoro maestro z Portugalii był warty 35

0

Messi dzisiaj zapieprzal przez cały mecz, szkoda że nie miał z nim grax

1

Dobry sęp, swietnie dziś gra

0

To ulzylo, bez niego na pewno byłoby Realowi łatwiej

0

Wiadomo czy Neuer zdąży na mecz z Realem?

0

Matko, ale bramka..genialny mecz do tej pory

6

Jestem pod wrażeniem Robbena i Riberyego w tym sezonie. Wiek swój mają, są po wielu kontuzjach a nadal sa genialni. Tak samo Lahm, szkoda że kończy kariere po sezonie

6

Ozil jest mega przereklamowanym zawodnikiem, tak ja Cesc ma dobre pół sezony a potem gra kompletną kiche

0

Poleci ktoś jakiś fajny Polski film na wieczór? kryminalny, wojenny, albo jakieś fajne komedie ;-)

0

Sredniak który jest najlepszym strzelcem w histori chyba najlepszego klubu w historii ligi angielskiej?

0

Otamendi też jest dla mnie porażka

0

Pauza za kartki

6

Messi jest tak naładowany w tym meczu że współczuję Alexisowi i spółce

0

Paulinho..ulala

8

Ja bym wolał żeby tam gdzieś był Andres

5

Ogólnie myślę że jego kariera mogła się potoczyć lepiej i nie wycisnąl z niej maksa.Mimo wszystko Poldiego zawsze lubiłem, sympatyczny się wydawał. Teraz emyturka w Chinach to do raczej już nie poogladamy;-)

0

Messi jest poziomem nieosiągalny ;-) może kiedyś Neymar dojdzie do jego poziomu ale mimo tego że jear geniuszem, wątpię

4

Ney nr.2, Messi bezapelacyjnie numer jeden ;-)

4

Messi i Ney genialnie zagrali ;-)

0

Dzisiaj Leo świetnie

19

Z wszystkimi drużynami będziemy faworytami.

0

Ile po zapaleniu maryski jest wykrywalna w organizmie?

9

Mbappe jest genialny, gra na mega wielkim luzie i ma świetne wykończenie ;-)

6

Jak ja nie cierpię Vardyego:\

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?