ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzisiaj Andre całkiem spoko
2
Iniesta jeżeli gra to robi to świetnie, ostatnio był trochę pod forma ale wróci. Lucho daje mu za dużo odpoczynku, ale Andres zostaje i nigdzie się nie rusza.
0
Gomes po wejściu zaprezentował się niezle, nie pieprz glupot że był najgorszy na boisku bo wczoraj według mnie najgorszy był Rakieta, Suarez i Ney
7
Kur..jedyny zawodnik do którego nie będę miał pretensji po meczu to Messi.
0
Jeżeli strzelimy bramkę to u siebie jesteśmy w stanie to awansować
1
Orientuje się ktoś kto dzisiaj bedzie komentował mecz Barcy? osobiście chciałbym albo Wolskiego albo Pełke ;-)
1
Ja jednak bardzo bym chciał tego średniaka u nas, ten sezon ma genialny. Chłopak stworzony dla Barcelony, warty nawet te 100 milionów skoro maestro z Portugalii był warty 35
0
Messi dzisiaj zapieprzal przez cały mecz, szkoda że nie miał z nim grax
1
Dobry sęp, swietnie dziś gra
0
To ulzylo, bez niego na pewno byłoby Realowi łatwiej
0
Wiadomo czy Neuer zdąży na mecz z Realem?
0
Matko, ale bramka..genialny mecz do tej pory
6
Jestem pod wrażeniem Robbena i Riberyego w tym sezonie. Wiek swój mają, są po wielu kontuzjach a nadal sa genialni. Tak samo Lahm, szkoda że kończy kariere po sezonie
6
Ozil jest mega przereklamowanym zawodnikiem, tak ja Cesc ma dobre pół sezony a potem gra kompletną kiche
0
Poleci ktoś jakiś fajny Polski film na wieczór? kryminalny, wojenny, albo jakieś fajne komedie ;-)
0
Sredniak który jest najlepszym strzelcem w histori chyba najlepszego klubu w historii ligi angielskiej?
0
Otamendi też jest dla mnie porażka
0
Pauza za kartki
6
Messi jest tak naładowany w tym meczu że współczuję Alexisowi i spółce
0
Paulinho..ulala
8
Ja bym wolał żeby tam gdzieś był Andres
5
Ogólnie myślę że jego kariera mogła się potoczyć lepiej i nie wycisnąl z niej maksa.Mimo wszystko Poldiego zawsze lubiłem, sympatyczny się wydawał. Teraz emyturka w Chinach to do raczej już nie poogladamy;-)
0
Messi jest poziomem nieosiągalny ;-) może kiedyś Neymar dojdzie do jego poziomu ale mimo tego że jear geniuszem, wątpię
4
Ney nr.2, Messi bezapelacyjnie numer jeden ;-)
4
Messi i Ney genialnie zagrali ;-)
0
Dzisiaj Leo świetnie
19
Z wszystkimi drużynami będziemy faworytami.
0
Ile po zapaleniu maryski jest wykrywalna w organizmie?
9
Mbappe jest genialny, gra na mega wielkim luzie i ma świetne wykończenie ;-)
6
Jak ja nie cierpię Vardyego:\