ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat to prawda :-D
3
Czasem za dużo sie kiwa, ale ogólnie gra bardzo dobrze ;-) bardzo dużo asystuje, to cieszy.
0
Akurat Ozil chyba nie, bo De Bruyne w formie to mega kocur.
0
Ciekawi mnie ilość udanych dryblingów Leo a Kolumbia, bo mijał ich sobie jak tyczki. Ma ktoś statystyki? ;-)
1
Skoro napisała to MARCA to raczej nie ma się co martwic ;-)
11
Bardzo dużo osób mówi że Messi nic nie wygrał z reprezentacja Argentyny, mimo że mają najlepsza drużyne w historii tego kraju. Kompletne bzdury..gdzie jest ta drużyna bez Messiego? nie potrafią wygrać meczu, to pokazuje wielkość Leo.
1
Machal lapą :-D
2
A reakcja Krystiano na bramkę Moraty żałosna
0
Leciała dopiero co na Eleven ;-)
19
Wracając do wczorajszego zachowania Messiego po rzucie karnym..zachował się jak prawdziwy kapitan, strasznie mi tym zaimponował.
2
Pojebany Silva..wie że nie odbierze pilki i wali wslizg od tylu..
0
Mysle ze teraz Krystyna strzeli
9
Komentarz usunięty
0
A Mourinho chyba z tego co pamiętam tak zrobił :-D
61
Wczoraj to najgorszy byl Busi..przez niego padły dwie bramki, ale oczywiście wszystko spada na Ter Stegena
0
Co robi Sergio..
0
Celtic, mowi Ci to coś?
42
Tak sobie teraz myślę, i nie mogę wyjść z podziwu..to co robi Totti w wieku 40 lat to przechodzi ludzkie pojęcie..wczoraj zagrał kolejne fantastyczne spotkanie, to niesamowite, godne podziwu
2
Paczek nie otwieraj, graj drafty bo i tak dostaniesz paczki i tak, nawet więcej u lepsze
1
Nie przesadzaj, nie każdy ;-) bramkarze bardzo dobrze bronią
1
Wystarczy zwykła wersja ;-)
14
Neymar zagrał dziś okropnie i ta asysta tylko trochę podnosi mu ocenę.
0
Thiago Silva ;-)
3
Przeciez Masche sie poślizgnal, to przypadek.Nikt nie pamięta jak w 1 połowie nam tylek uratował?
0
Oby to zejście Leo było po to żeby nie pogłębiać urazu i na LM będzie gotowy. Bo w weekend pewnie nie zagra
1
Ile pauza Messiego może może potrwac? orientuje się ktoś jak to z pachwina jest?
5
Wrzutki, i wrzutki, i wrzutki, i wrzutki..królewski styl :-D
0
Komu jak komu, ale tej małpie sie należało
3
ale co do De Bruyne'a to chyba racje ma, to geniusz :)
0
Wydaje mi sie ze lepiej, przynajmniej bez kompromitacji