1

Akurat to prawda :-D

3

Czasem za dużo sie kiwa, ale ogólnie gra bardzo dobrze ;-) bardzo dużo asystuje, to cieszy.

0

Akurat Ozil chyba nie, bo De Bruyne w formie to mega kocur.

0

Ciekawi mnie ilość udanych dryblingów Leo a Kolumbia, bo mijał ich sobie jak tyczki. Ma ktoś statystyki? ;-)

1

Skoro napisała to MARCA to raczej nie ma się co martwic ;-)

11

Bardzo dużo osób mówi że Messi nic nie wygrał z reprezentacja Argentyny, mimo że mają najlepsza drużyne w historii tego kraju. Kompletne bzdury..gdzie jest ta drużyna bez Messiego? nie potrafią wygrać meczu, to pokazuje wielkość Leo.

1

Machal lapą :-D

2

A reakcja Krystiano na bramkę Moraty żałosna

0

Leciała dopiero co na Eleven ;-)

19

Wracając do wczorajszego zachowania Messiego po rzucie karnym..zachował się jak prawdziwy kapitan, strasznie mi tym zaimponował.

2

Pojebany Silva..wie że nie odbierze pilki i wali wslizg od tylu..

0

Mysle ze teraz Krystyna strzeli

9

Komentarz usunięty

0

A Mourinho chyba z tego co pamiętam tak zrobił :-D

61

Wczoraj to najgorszy byl Busi..przez niego padły dwie bramki, ale oczywiście wszystko spada na Ter Stegena

0

Co robi Sergio..

0

Celtic, mowi Ci to coś?

42

Tak sobie teraz myślę, i nie mogę wyjść z podziwu..to co robi Totti w wieku 40 lat to przechodzi ludzkie pojęcie..wczoraj zagrał kolejne fantastyczne spotkanie, to niesamowite, godne podziwu

2

Paczek nie otwieraj, graj drafty bo i tak dostaniesz paczki i tak, nawet więcej u lepsze

1

Nie przesadzaj, nie każdy ;-) bramkarze bardzo dobrze bronią

1

Wystarczy zwykła wersja ;-)

14

Neymar zagrał dziś okropnie i ta asysta tylko trochę podnosi mu ocenę.

0

Thiago Silva ;-)

3

Przeciez Masche sie poślizgnal, to przypadek.Nikt nie pamięta jak w 1 połowie nam tylek uratował?

0

Oby to zejście Leo było po to żeby nie pogłębiać urazu i na LM będzie gotowy. Bo w weekend pewnie nie zagra

1

Ile pauza Messiego może może potrwac? orientuje się ktoś jak to z pachwina jest?

5

Wrzutki, i wrzutki, i wrzutki, i wrzutki..królewski styl :-D

0

Komu jak komu, ale tej małpie sie należało

3

ale co do De Bruyne'a to chyba racje ma, to geniusz :)

0

Wydaje mi sie ze lepiej, przynajmniej bez kompromitacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?