0

jak tam Ney w pierwszej połowie? niestety nie miałem szansy obejrzec :)

0

Ziru akurat dobrą robote odwala :-D

0

Na ławce? Jego gra podoba mi się bardziej niż Neymara ;-) ale to moja opinia :-D

0

Wielka szkoda ze Griezmann do nas nie trafił..genialny zawodnik

11

Portugalia gra żałosna piłkę. Jeżeli ta drużyna jest w 4 najlepszych w Europie to widać poziom tego Euro

3

Pieprzony pajac

23

no ten Hart to już pokazał na tych mistrzostwach na co go stać :)

0

Bonucci! Forza italia!

0

Buffon jest najlepszym bramkarzem w historii i nie ma co umniejszać. Neuer od 5 lat jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym bramkarzem, ale nie mozna powiedziec ze jest najlepszy w historii

5

zartujesz sobie w tym momencie?

13

Gigi! najlepszy GK w historii, bez wątpliwości

1

moze Balotelli wejdzie na druga połowe i tych Niemców rozstrzela ;D

0

No juz nie przesadzaj

25

Gdzie tam Isco do Iniesty..

2

Szkoda ze młodszych na jego poziomie nie ma

0

Mógł dłużej czekać jeszcze

3

Play the ball in the box hahahaha

2

W sumie masz racje ;-) najlepszy bramkarz w histori

4

Buffon to jednak jest klasa.niesamowity grajek.

1

Chciałbym żeby Wlosi cos strzelili :-D

6

Messi gra dzisiaj świetnie, szkoda ze reszta nie gra nawet dobrze

0

No przynajmniej 5 powinien miec licząc wszystkie setki które miał

1

Znacie jakieś filmy podobne do Pitbulla? ostatnio oglądałem tego nowszego, starszego tez juz ogladalem ;-) oprocz Psów które oglądałem już kilka razy , z gory dziękuję

1

Biglia, Di Maria, no i Masche ;-) z przodu Gaitan, Pipa i Leo

1

Ważne ze ma zdrowego Lionela

2

Ludzie, 2 dni odpoczynku więcej Szwajcarow wychodzi, maja po prostu więcej siły, co poradzić

6

Gdyby Roberta zabraklo to zobaczylibyscie jak go brakuje

9

Zamiast narzekać to cieszylbys sie z prowadzenia

11

To pieprzony geniusz..najlepszy w historii

4

Leo..cos Ty zrobił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?