ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak tam Ney w pierwszej połowie? niestety nie miałem szansy obejrzec :)
0
Ziru akurat dobrą robote odwala :-D
0
Na ławce? Jego gra podoba mi się bardziej niż Neymara ;-) ale to moja opinia :-D
0
Wielka szkoda ze Griezmann do nas nie trafił..genialny zawodnik
11
Portugalia gra żałosna piłkę. Jeżeli ta drużyna jest w 4 najlepszych w Europie to widać poziom tego Euro
3
Pieprzony pajac
23
no ten Hart to już pokazał na tych mistrzostwach na co go stać :)
0
Bonucci! Forza italia!
0
Buffon jest najlepszym bramkarzem w historii i nie ma co umniejszać. Neuer od 5 lat jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym bramkarzem, ale nie mozna powiedziec ze jest najlepszy w historii
5
zartujesz sobie w tym momencie?
13
Gigi! najlepszy GK w historii, bez wątpliwości
1
moze Balotelli wejdzie na druga połowe i tych Niemców rozstrzela ;D
0
No juz nie przesadzaj
25
Gdzie tam Isco do Iniesty..
2
Szkoda ze młodszych na jego poziomie nie ma
0
Mógł dłużej czekać jeszcze
3
Play the ball in the box hahahaha
2
W sumie masz racje ;-) najlepszy bramkarz w histori
4
Buffon to jednak jest klasa.niesamowity grajek.
1
Chciałbym żeby Wlosi cos strzelili :-D
6
Messi gra dzisiaj świetnie, szkoda ze reszta nie gra nawet dobrze
0
No przynajmniej 5 powinien miec licząc wszystkie setki które miał
1
Znacie jakieś filmy podobne do Pitbulla? ostatnio oglądałem tego nowszego, starszego tez juz ogladalem ;-) oprocz Psów które oglądałem już kilka razy , z gory dziękuję
1
Biglia, Di Maria, no i Masche ;-) z przodu Gaitan, Pipa i Leo
1
Ważne ze ma zdrowego Lionela
2
Ludzie, 2 dni odpoczynku więcej Szwajcarow wychodzi, maja po prostu więcej siły, co poradzić
6
Gdyby Roberta zabraklo to zobaczylibyscie jak go brakuje
9
Zamiast narzekać to cieszylbys sie z prowadzenia
11
To pieprzony geniusz..najlepszy w historii
4
Leo..cos Ty zrobił..