20

Z biegiem czasu coraz bardziej uswiadamiam sobie że z roku na rok jest coraz gorzej. Słucham sobie piosenkę z 2005/6 roku i przypominam sobie jak wtedy było. Było dużo lepiej, wszystko wydawało się takie inne. Nie było telefonow z Internetem, ludzie częściej ze sobą rozmawiali, teraz zamiar wyjść pograć w piłkę, wola siedzieć przed TV/komputerem. Może to śmieszne ale chciałbym zeby te czas wróciły, nawet sprawdzanie wyników na telegazecie było zajebiste ;-) ale dobra, kończę już pisanie pierdół ;-) ma ktoś podobne odczucia?

0

Uwielbiam Szefuncia i chciałbym żeby wypełnił ten kontrakt i wtedy niech odchodzi do Argentyny. Chyba największy walczak z naszej drużyny

0

Może i Pełka jest minimalnie lepszy, ale Wolski wczoraj kapitalnie skomentował nasz mecz ;-)

1

Cholera jasna, ale Wolski wczoraj zajebiscie komentował spotkanie, a po bramce Roberto i jego komentarzu miałem ciary. Mimo że jest za Realem widać było u niego prawdziwe emocje i chwała mu za to ;-)

0

Co zrobił? Coś o meczu?

2

Wczoraj było widać niesamowite zaangażowanie, każdy wczoraj walczył na 200%, nawet o stracona pilke. To była prawdziwa Duma Katalonii ;-) jeżeli wygramy CL to właśnie ten mecz będzie decydujący, tak myślę ;-)

3

Przysięgam że nigdy nic na Neymara zlego nie napiszę. Visca el Barca! KOCHAM ICH !

3

Za pozno odpalił, a szkoda

0

Jest też mecz Arsenalu z Bawarczykami ;-)

2

Liga Mistrzów to święto , trzeba oglądać ;-) a nie jakieś tam ustawianie programy

1

Za dużo punktów już straciliśmy, o wiele za duzo

0

Panowie, jakieś autko do 7/8 tysięcy , takie w miarę tanie w utrzymaniu i żeby też miało wyglad :-D polecacie coś? :-D

18

Kuuuzwa, prawo jazdy zdane :-D piękna sprawa :-D

0

Przecież prawdę napisał

0

Tak tak, świetny film

0

Ludziska, jakiś fajny film w stylu Krolla, Długu? pitbulle, killery itd widziałem , z góry dzięki :-D

1

A nie czepiaj że się Pana Darka tylko mecz ogladaj :-D

0

Sidibe? a po cholere mam trzeci LO. Walker jest świetny, ale czy by się sprawdził w Hiszpanii to nie mam pojęcia

0

Taki urok futbolu.

1

Jako jest według Was najlepszy Polski aktor? według mnie Andrzej Chyra, genialny jest.

0

Jak myślicie, co Leo wczoraj po bramce na 2:1 chciał przekazać? nigdy go takiego nie widzieliśmy, a w sumie to był gol który może nas ratować w kontekście walki o mistrzostwo

7

Bez przesady, nikt nie jest ważniejszy od klubu, nawet Leo.

0

Powinna to jednak dotknąć ;-) może w końcu by coś ruszyło

2

dobry jest z tym że zapieprza przez cały mecz :D ale czy dobry wybór dla nas to nie mam pojęcia, potem nie będzie co z nim zrobić jak Vidal wróci, chyba ze Roberto w końcu zacznie grać na ŚP tam gdzie jego miejsce. Ja bym chętnie zobaczył u nas Mariano z Sevilli, tylko że chłop po 30 już :D

1

Rakieta za Gomesa, i Rafinha na PO bo Digne tez ostatnio pod forma

0

te akurat widziałem :D wszyscy jestesmy Chrystusami świetny, wojn a polsko ruska taki bez szału :D

0

słyszałem o tym filmie, podobno świetny. Chyba sie na niego skuszę ;D dzięki :)

0

Poleci ktoś jakiś fajny polski film w stylu Psów? wszystko typu Kiler, chłopaki nie płacza juz ogladałem :D z gory dzieki ;D trzeba jakos dociągnać do meczyku wieczorem :)

39

No i tutaj nasz kapitan dobrze powiedział..

2

Od jakiegoś czasu przyglądam się grze Casemiro i do jest potwór, chciałbym w Barcelonie kogoś takiego kto się nie patyczkuje, Busi jest słaby fizycznie i ostatnio kompletnie bez formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?