ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Z biegiem czasu coraz bardziej uswiadamiam sobie że z roku na rok jest coraz gorzej. Słucham sobie piosenkę z 2005/6 roku i przypominam sobie jak wtedy było. Było dużo lepiej, wszystko wydawało się takie inne. Nie było telefonow z Internetem, ludzie częściej ze sobą rozmawiali, teraz zamiar wyjść pograć w piłkę, wola siedzieć przed TV/komputerem. Może to śmieszne ale chciałbym zeby te czas wróciły, nawet sprawdzanie wyników na telegazecie było zajebiste ;-) ale dobra, kończę już pisanie pierdół ;-) ma ktoś podobne odczucia?
0
Uwielbiam Szefuncia i chciałbym żeby wypełnił ten kontrakt i wtedy niech odchodzi do Argentyny. Chyba największy walczak z naszej drużyny
0
Może i Pełka jest minimalnie lepszy, ale Wolski wczoraj kapitalnie skomentował nasz mecz ;-)
1
Cholera jasna, ale Wolski wczoraj zajebiscie komentował spotkanie, a po bramce Roberto i jego komentarzu miałem ciary. Mimo że jest za Realem widać było u niego prawdziwe emocje i chwała mu za to ;-)
0
Co zrobił? Coś o meczu?
2
Wczoraj było widać niesamowite zaangażowanie, każdy wczoraj walczył na 200%, nawet o stracona pilke. To była prawdziwa Duma Katalonii ;-) jeżeli wygramy CL to właśnie ten mecz będzie decydujący, tak myślę ;-)
3
Przysięgam że nigdy nic na Neymara zlego nie napiszę. Visca el Barca! KOCHAM ICH !
3
Za pozno odpalił, a szkoda
0
Jest też mecz Arsenalu z Bawarczykami ;-)
2
Liga Mistrzów to święto , trzeba oglądać ;-) a nie jakieś tam ustawianie programy
1
Za dużo punktów już straciliśmy, o wiele za duzo
0
Panowie, jakieś autko do 7/8 tysięcy , takie w miarę tanie w utrzymaniu i żeby też miało wyglad :-D polecacie coś? :-D
18
Kuuuzwa, prawo jazdy zdane :-D piękna sprawa :-D
0
Przecież prawdę napisał
0
Tak tak, świetny film
0
Ludziska, jakiś fajny film w stylu Krolla, Długu? pitbulle, killery itd widziałem , z góry dzięki :-D
1
A nie czepiaj że się Pana Darka tylko mecz ogladaj :-D
0
Sidibe? a po cholere mam trzeci LO. Walker jest świetny, ale czy by się sprawdził w Hiszpanii to nie mam pojęcia
0
Taki urok futbolu.
1
Jako jest według Was najlepszy Polski aktor? według mnie Andrzej Chyra, genialny jest.
0
Jak myślicie, co Leo wczoraj po bramce na 2:1 chciał przekazać? nigdy go takiego nie widzieliśmy, a w sumie to był gol który może nas ratować w kontekście walki o mistrzostwo
7
Bez przesady, nikt nie jest ważniejszy od klubu, nawet Leo.
0
Powinna to jednak dotknąć ;-) może w końcu by coś ruszyło
2
dobry jest z tym że zapieprza przez cały mecz :D ale czy dobry wybór dla nas to nie mam pojęcia, potem nie będzie co z nim zrobić jak Vidal wróci, chyba ze Roberto w końcu zacznie grać na ŚP tam gdzie jego miejsce. Ja bym chętnie zobaczył u nas Mariano z Sevilli, tylko że chłop po 30 już :D
1
Rakieta za Gomesa, i Rafinha na PO bo Digne tez ostatnio pod forma
0
te akurat widziałem :D wszyscy jestesmy Chrystusami świetny, wojn a polsko ruska taki bez szału :D
0
słyszałem o tym filmie, podobno świetny. Chyba sie na niego skuszę ;D dzięki :)
0
Poleci ktoś jakiś fajny polski film w stylu Psów? wszystko typu Kiler, chłopaki nie płacza juz ogladałem :D z gory dzieki ;D trzeba jakos dociągnać do meczyku wieczorem :)
39
No i tutaj nasz kapitan dobrze powiedział..
2
Od jakiegoś czasu przyglądam się grze Casemiro i do jest potwór, chciałbym w Barcelonie kogoś takiego kto się nie patyczkuje, Busi jest słaby fizycznie i ostatnio kompletnie bez formy