ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W drużynę wierzę, ale trzeba myśleć racjonalnie, nie odrobimy tego wyniku patrząc na nasza gre, za dużo zmian by musiało nadejść a czasu mało.
12
Wątpić a trzeźwo myśleć to jest różnica ;-) Nie ma opcji, gol Paryżan i musimy strzelić 6, a nasza gra obronna wygląda okropnie, więc czyste konto raczej możliwe nie jest
5
Zaraz za Suarezem, i wczorajszy mecz tego nie zmieni ;-)
0
Właśnie jak dla mnie dużo złych decyzji podejmuje ;-)
0
Dzisiaj akurat Piotrek słabo ;-) Czy jest od nich lepszy można spekulować, na pewno w lepszej formie
0
Strzelić jedna i nie nie stracić..to chyba jedyna opcja na cokolwiek
0
Nasza pomoc dzisiaj jest żałosna, Alba z Roberto na bokach obrony też nie wiem co robią..Leo z Gryzoniem też słabo
1
Ja to w ogóle nie rozumiem fenomenu tego filmu.
0
Iniesta ma jedna bardzo duża wadę..:-( chciałbym oglądać tego magika przez następne 10 lat w naszej koszulce. Niezastąpiony geniusz, razem z Leo moi ulubieni zawodnicy z naszego składu ;-)
2
Tam nie przejął piłki Luis tylko Messi zgral do niego pilke głową :-D
0
Andres na boisko..błagam..
0
Nie, to był Przemek Pełka.
11
do tych wszystkich pomocników to bym sie nie zapędzał :) Iniesta też gra w pomocy
0
Zastanawia mnie to czy dalibysmy rade Chelsea w obecnej dyspozycji , są naprawdę bardzo mocni ;d jak myślicie? duże problemy byśmy z nimi mieli?
0
Matko kochana..co to ma być..
0
Messi mało widoczny, ale zagrał świetna piłkę do Neya i to powinno się skończyć bramka.
16
Federer jest fantastyczny, oby grał jak najdłużej ;-) ulubiony zawodnik
5
Oj Neymara to Ty zostaw :-D
0
Diaz piłkarzem meczu jak dla mnie ;-)
0
Kurcze, tymi wrzutkami w końcu coś strzela ..
1
Kurcze, Aspas dzisiaj wszystko pasuje , może w końcu coś odpali
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ale to był ostatni moment kiedy go było można trafić bo już jest nowa drużyna tygodnia. Poczekaj, nie sprzedawaj jeszcze
0
A popatrz na Robbena, starszy od CRa a śmiga ;-)
0
Kuzwa! mam dość tego jak traktowany jest Aleix..jest formie, niech gra do jasnej cholery!
0
Xabi Alonso kończy karierę po zakończeniu sezonu.
Kolejna legenda na emeryturze :-(
0
Podobno z braku okazania szacunku. Nic więcej nie wiadomo
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Głupoty piszesz, Messi gra swietnie ;-)
2
Na Canal + Sport 2 powtórka wczorajszego meczu ;-) niedługo brameczka Leo z wolnego :-D