1

W drużynę wierzę, ale trzeba myśleć racjonalnie, nie odrobimy tego wyniku patrząc na nasza gre, za dużo zmian by musiało nadejść a czasu mało.

12

Wątpić a trzeźwo myśleć to jest różnica ;-) Nie ma opcji, gol Paryżan i musimy strzelić 6, a nasza gra obronna wygląda okropnie, więc czyste konto raczej możliwe nie jest

5

Zaraz za Suarezem, i wczorajszy mecz tego nie zmieni ;-)

0

Właśnie jak dla mnie dużo złych decyzji podejmuje ;-)

0

Dzisiaj akurat Piotrek słabo ;-) Czy jest od nich lepszy można spekulować, na pewno w lepszej formie

0

Strzelić jedna i nie nie stracić..to chyba jedyna opcja na cokolwiek

0

Nasza pomoc dzisiaj jest żałosna, Alba z Roberto na bokach obrony też nie wiem co robią..Leo z Gryzoniem też słabo

1

Ja to w ogóle nie rozumiem fenomenu tego filmu.

0

Iniesta ma jedna bardzo duża wadę..:-( chciałbym oglądać tego magika przez następne 10 lat w naszej koszulce. Niezastąpiony geniusz, razem z Leo moi ulubieni zawodnicy z naszego składu ;-)

2

Tam nie przejął piłki Luis tylko Messi zgral do niego pilke głową :-D

0

Andres na boisko..błagam..

0

Nie, to był Przemek Pełka.

11

do tych wszystkich pomocników to bym sie nie zapędzał :) Iniesta też gra w pomocy

0

Zastanawia mnie to czy dalibysmy rade Chelsea w obecnej dyspozycji , są naprawdę bardzo mocni ;d jak myślicie? duże problemy byśmy z nimi mieli?

0

Matko kochana..co to ma być..

0

Messi mało widoczny, ale zagrał świetna piłkę do Neya i to powinno się skończyć bramka.

16

Federer jest fantastyczny, oby grał jak najdłużej ;-) ulubiony zawodnik

5

Oj Neymara to Ty zostaw :-D

0

Diaz piłkarzem meczu jak dla mnie ;-)

0

Kurcze, tymi wrzutkami w końcu coś strzela ..

1

Kurcze, Aspas dzisiaj wszystko pasuje , może w końcu coś odpali

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Ale to był ostatni moment kiedy go było można trafić bo już jest nowa drużyna tygodnia. Poczekaj, nie sprzedawaj jeszcze

0

A popatrz na Robbena, starszy od CRa a śmiga ;-)

0

Kuzwa! mam dość tego jak traktowany jest Aleix..jest formie, niech gra do jasnej cholery!

0

Xabi Alonso kończy karierę po zakończeniu sezonu.
Kolejna legenda na emeryturze :-(

0

Podobno z braku okazania szacunku. Nic więcej nie wiadomo

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Głupoty piszesz, Messi gra swietnie ;-)

2

Na Canal + Sport 2 powtórka wczorajszego meczu ;-) niedługo brameczka Leo z wolnego :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?