ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chciałbym zeby De Gea trafił do Realu, mieliby wtedy genialnego bramkarza, mam nadzieję że tak się nie stanie.
0
W przyszly czwartek dopiero
0
Genialny De Gea..
3
No właśnie dlatego się dziwię że jest na ławce, z Celta zagrał genialnie
1
Czemu Pogba na ławce? jakiś uraz?
3
Neymar strasznie irytuje tym że w ogóle nie podaje do Digne'a
0
Nie, ale dobrze by było żeby się odblokował
0
tak, Juve zagra z Realem, i mam nadzieje ze z nim wygra :D
0
oglądasz jego każdy mecz? gościu jest kapitalnym zawodnikiem, nie pisz ze jest slaby po jednym gorszym meczu
0
jednak jakoś w tym półfinale sie musieli znaleźć :) wielki wyczyn tej druzyny :D
0
smiejcie sie z Higuaina dalej :D
0
Higuain też świetny napastnik, pewnie coś ustrzeli dziś
8
ciezko przewidzieć takie rzeczy :D Tak samo jak pomylili sie z KDB i Lukaku :D
7
z Ziyecha świetny grajek
3
tylko ze oni nie musieli z przymusu na prawej obronie
3
tam też masz błąd, 2x 37 kolejka zrobiona :D ale kalendarz swietny
0
a kogo uznał za najlepszego? :)
1
szczególnie z Barcelona w zeszłym sezonie w LM..
0
tak jak w statystykach
7
Ramos..ja nie mam słów na tego człowieka. Powinien **** z boiska za ten łokieć
4
nie jest słaby, dobry z niego napastnik, po prostu dzisiaj maja bardzo malo miejsca z Grizemannem
7
nie no, nie przesadzaj. Carvajal to obecnie najlepszy PO na świecie, ale Alves w swojej najwyższej formie był troszke lepszy
0
ogladałem jakies 80% spotkan Realu w tym sezonie, i po prostu gra nie jest ładna do oglądania mimo ze jest mega skuteczna
0
Real gra skuteczną, ale okropna dla oka gre. Wrzuta, wrzuta, wrzuta
2
a nie pierdziel że gosciu głupot tylko ogladaj :)
4
Barcelonie tez zdarzały sie wpadki, na przykład w lidze w tym sezonie, dostalismy od beniaminka. Dlatego dobrze pisze ze trzeba na nich uważać
2
mam nadzieje ze jednak tak sie nie stanie :)
3
Clyne.
Bellerin jest za słaby fizycznie
0
gdyby nie Cech w bramce to tutaj byłby pogrom. Kapitalny bramkarz
0
Son to zajebisty grajek, ale w ogole inna pozycja to ja nie wiem skad takie porownania :D Eriksen w tym sezonie najlepszy SPO w Premier League razem z ze Delle Alim