1

Nie chciałbym zeby De Gea trafił do Realu, mieliby wtedy genialnego bramkarza, mam nadzieję że tak się nie stanie.

0

W przyszly czwartek dopiero

0

Genialny De Gea..

3

No właśnie dlatego się dziwię że jest na ławce, z Celta zagrał genialnie

1

Czemu Pogba na ławce? jakiś uraz?

3

Neymar strasznie irytuje tym że w ogóle nie podaje do Digne'a

0

Nie, ale dobrze by było żeby się odblokował

0

tak, Juve zagra z Realem, i mam nadzieje ze z nim wygra :D

0

oglądasz jego każdy mecz? gościu jest kapitalnym zawodnikiem, nie pisz ze jest slaby po jednym gorszym meczu

0

jednak jakoś w tym półfinale sie musieli znaleźć :) wielki wyczyn tej druzyny :D

0

smiejcie sie z Higuaina dalej :D

0

Higuain też świetny napastnik, pewnie coś ustrzeli dziś

8

ciezko przewidzieć takie rzeczy :D Tak samo jak pomylili sie z KDB i Lukaku :D

7

z Ziyecha świetny grajek

3

tylko ze oni nie musieli z przymusu na prawej obronie

3

tam też masz błąd, 2x 37 kolejka zrobiona :D ale kalendarz swietny

0

a kogo uznał za najlepszego? :)

1

szczególnie z Barcelona w zeszłym sezonie w LM..

0

tak jak w statystykach

7

Ramos..ja nie mam słów na tego człowieka. Powinien **** z boiska za ten łokieć

4

nie jest słaby, dobry z niego napastnik, po prostu dzisiaj maja bardzo malo miejsca z Grizemannem

7

nie no, nie przesadzaj. Carvajal to obecnie najlepszy PO na świecie, ale Alves w swojej najwyższej formie był troszke lepszy

0

ogladałem jakies 80% spotkan Realu w tym sezonie, i po prostu gra nie jest ładna do oglądania mimo ze jest mega skuteczna

0

Real gra skuteczną, ale okropna dla oka gre. Wrzuta, wrzuta, wrzuta

2

a nie pierdziel że gosciu głupot tylko ogladaj :)

4

Barcelonie tez zdarzały sie wpadki, na przykład w lidze w tym sezonie, dostalismy od beniaminka. Dlatego dobrze pisze ze trzeba na nich uważać

2

mam nadzieje ze jednak tak sie nie stanie :)

3

Clyne.
Bellerin jest za słaby fizycznie

0

gdyby nie Cech w bramce to tutaj byłby pogrom. Kapitalny bramkarz

0

Son to zajebisty grajek, ale w ogole inna pozycja to ja nie wiem skad takie porownania :D Eriksen w tym sezonie najlepszy SPO w Premier League razem z ze Delle Alim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?