ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do końca kariery w wieku 29 lat? 5 lat przynajmniej pogra na poziomie
29
Bale daje duzo więcej swojej reprezentancji niz Cristiano Portugalii..o wiele więcej
1
Dokładnie tak..chcialbym żeby zagrał z Ukraina ;-)
1
Cholera, czemu ta Argentyna się cofnęla przy 2:0 zamiast iść za ciosem? Wenezuela tutaj już wygrywać bmogla
2
Jacy są według was 3 najlepszych ŚO na świecie? jak dla mnie Boateng, Pique i Chielini
0
Komentarz usunięty
1
Będzie na pewno ;-) czemu miałby nie grać? W 1 meczu nie grał, w drugim tylko pół godziny
1
Zagra na pewno ;-)
1
Dodałbym tam Ikera w podstawie, Torresa..
11
Iniesta to geniusz..oprócz Messiego to piłkarz którego najprzyjemniej sie oglada ;-)
4
Dzisiejszy dzień będzie bardzo ciekawy ;-) najpierw Marciniak i ciekawy mecz Hiszpanów, potem Zlatan w akcji a na deser Włosi z Belgami, tylko czekać :-D
4
Nie chyba, tylko na pewno ;-) Jest to stulecie Copa America , zostały zaproszone drużyny gościnnie ;-)
3
Ogólnie zagrał przyzwoicie, jeden błąd podczas całego meczu
1
Kurde, chciałem na TVP bo myślałem ze Szpaku..
1
Moze Messi zagra chociaz te 45 minut
0
ej jednak serio Messi na lawce
0
Martino mowil ze wyjdzie w podstawie wiec ladny troll
1
zaraz po Griezmannie :)
14
Akurat Di Maria jest fenomenalny
3
Alba przecież ma LO
0
Tak patrze na Kube z wysokości trybun i powiem wam ze wcale tak zle nie gra, akurat o lewą obrone na mistrzostwa bym sie nie martwił :)
1
nie mogę uwierzyć w to ze Dani odchodzi..zaraz po Leo i Andresie mój ulubiony zawodnik..żegnaj legendo, najlepszy PO w historii ;-)
3
No więc dlaczego chce odejść..nie rozumiem..
3
Według mnie na obecny moment to tylko Lewy i Krycha. W przyszlosci Arek Milik pewnie tez
0
czyli Messiak moze da rade sie wyrobić na pierwszy mecz Copa ;D
0
Czyli z Chile jeszcze pewnie nie zagra ;-)
1
No powiem Ci, ze pomogłes niesamowicie.
1
Wiadomo jak wyglada sytuacja z Messim?
4
COŚ NIESAMOWITEGO! Wielkie brawa dla tych chłopaków, coś cudownego!
0
Sławek, jesteś Królem Piłki Ręcznej ..