0

Do końca kariery w wieku 29 lat? 5 lat przynajmniej pogra na poziomie

29

Bale daje duzo więcej swojej reprezentancji niz Cristiano Portugalii..o wiele więcej

1

Dokładnie tak..chcialbym żeby zagrał z Ukraina ;-)

1

Cholera, czemu ta Argentyna się cofnęla przy 2:0 zamiast iść za ciosem? Wenezuela tutaj już wygrywać bmogla

2

Jacy są według was 3 najlepszych ŚO na świecie? jak dla mnie Boateng, Pique i Chielini

0

Komentarz usunięty

1

Będzie na pewno ;-) czemu miałby nie grać? W 1 meczu nie grał, w drugim tylko pół godziny

1

Zagra na pewno ;-)

1

Dodałbym tam Ikera w podstawie, Torresa..

11

Iniesta to geniusz..oprócz Messiego to piłkarz którego najprzyjemniej sie oglada ;-)

4

Dzisiejszy dzień będzie bardzo ciekawy ;-) najpierw Marciniak i ciekawy mecz Hiszpanów, potem Zlatan w akcji a na deser Włosi z Belgami, tylko czekać :-D

4

Nie chyba, tylko na pewno ;-) Jest to stulecie Copa America , zostały zaproszone drużyny gościnnie ;-)

3

Ogólnie zagrał przyzwoicie, jeden błąd podczas całego meczu

1

Kurde, chciałem na TVP bo myślałem ze Szpaku..

1

Moze Messi zagra chociaz te 45 minut

0

ej jednak serio Messi na lawce

0

Martino mowil ze wyjdzie w podstawie wiec ladny troll

1

zaraz po Griezmannie :)

14

Akurat Di Maria jest fenomenalny

3

Alba przecież ma LO

0

Tak patrze na Kube z wysokości trybun i powiem wam ze wcale tak zle nie gra, akurat o lewą obrone na mistrzostwa bym sie nie martwił :)

1

nie mogę uwierzyć w to ze Dani odchodzi..zaraz po Leo i Andresie mój ulubiony zawodnik..żegnaj legendo, najlepszy PO w historii ;-)

3

No więc dlaczego chce odejść..nie rozumiem..

3

Według mnie na obecny moment to tylko Lewy i Krycha. W przyszlosci Arek Milik pewnie tez

0

czyli Messiak moze da rade sie wyrobić na pierwszy mecz Copa ;D

0

Czyli z Chile jeszcze pewnie nie zagra ;-)

1

No powiem Ci, ze pomogłes niesamowicie.

1

Wiadomo jak wyglada sytuacja z Messim?

4

COŚ NIESAMOWITEGO! Wielkie brawa dla tych chłopaków, coś cudownego!

0

Sławek, jesteś Królem Piłki Ręcznej ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?