6

jego wkład jest bardzo duży :) pomógł w awansie do BPL, a teraz podobno jest zawodnikiem który najbardziej ich motywuje w szatni, inaczej by go raczej nie trzymali :)

3

Zlatan jest genialny :-D

ps. Ibrahimović przez samo "h" ;-)

0

Dybala bardzo przypomina Messiego, ma super drybling i ta jego ułożona lewa noga :) Uwielbiam tego zawodnika.

1

MORGAN! tak jest ! dawac Lisy!

2

zmiany trenerów to główny problem, Mihajlović nieźle sobie radził to go wydelegowano :)

2

cholera jasna, Martial..

0

hahaha :D zajebiste xD

0

Zajebiste zachowanie Messiego;-)

0

Raczej tak normalnie :-D

0

Matko Boska, co za kocur

20

Efekt Simeone, trenerski geniusz

1

On jest lepszy od Marcelo

3

Jak to zdechł?

1

Rudy z City to mega grajek

7

Jako jeden z nielicznych przyznał sie do błędu

0

Orientuję się ktoś ile czasu serwery w Fife będą wyłączone?

0

Polacy graja więc akurat dziwne to nie jest

0

Suarez za szybko wybiegł ;-)

0

Luis ,,spalony" Suarez :-D

5

Akurat on dzisiaj gra dobrze

5

Atletico odrabia wynik czy my? bo szczerze mówiąc to oglądając ten mecz nie wiem.

26

Godin nadal bez kartki?

0

Czemu sie tak slizgaja..

0

Ostatnio kompletnie bez formy, chociaż rzeczywiście zaskoczenie straszne ;o

0

Zanim napisałem komentarz to go nie widziałem :-D

1

Lewy na ławie dzisiaj ;o

2

Dzisiaj Messi musi do cholery zagrać na skrzydle bo ostatnio to częściej tam widze Rakiticia, Lucho musi to dzis zmienić

12

Wydaje mi sie ze 10:8 dla Barcy to bardziej prawdopodobny wynik

7

My to jak dobrze pójdzie to strzelimy jedna bramkę która da nam awans, Atleti to nie niemiecki średniak

2

Pewnie ze przypadek, nie mógł liczyć na to ze mur się rozejdzie i miał szczęście bo normalnie ten strzał byłby zablokowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?