ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
jego wkład jest bardzo duży :) pomógł w awansie do BPL, a teraz podobno jest zawodnikiem który najbardziej ich motywuje w szatni, inaczej by go raczej nie trzymali :)
3
Zlatan jest genialny :-D
ps. Ibrahimović przez samo "h" ;-)
0
Dybala bardzo przypomina Messiego, ma super drybling i ta jego ułożona lewa noga :) Uwielbiam tego zawodnika.
1
MORGAN! tak jest ! dawac Lisy!
2
zmiany trenerów to główny problem, Mihajlović nieźle sobie radził to go wydelegowano :)
2
cholera jasna, Martial..
0
hahaha :D zajebiste xD
0
Zajebiste zachowanie Messiego;-)
0
Raczej tak normalnie :-D
0
Matko Boska, co za kocur
20
Efekt Simeone, trenerski geniusz
1
On jest lepszy od Marcelo
3
Jak to zdechł?
1
Rudy z City to mega grajek
7
Jako jeden z nielicznych przyznał sie do błędu
0
Orientuję się ktoś ile czasu serwery w Fife będą wyłączone?
0
Polacy graja więc akurat dziwne to nie jest
0
Suarez za szybko wybiegł ;-)
0
Luis ,,spalony" Suarez :-D
5
Akurat on dzisiaj gra dobrze
5
Atletico odrabia wynik czy my? bo szczerze mówiąc to oglądając ten mecz nie wiem.
26
Godin nadal bez kartki?
0
Czemu sie tak slizgaja..
0
Ostatnio kompletnie bez formy, chociaż rzeczywiście zaskoczenie straszne ;o
0
Zanim napisałem komentarz to go nie widziałem :-D
1
Lewy na ławie dzisiaj ;o
2
Dzisiaj Messi musi do cholery zagrać na skrzydle bo ostatnio to częściej tam widze Rakiticia, Lucho musi to dzis zmienić
12
Wydaje mi sie ze 10:8 dla Barcy to bardziej prawdopodobny wynik
7
My to jak dobrze pójdzie to strzelimy jedna bramkę która da nam awans, Atleti to nie niemiecki średniak
2
Pewnie ze przypadek, nie mógł liczyć na to ze mur się rozejdzie i miał szczęście bo normalnie ten strzał byłby zablokowany