ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Bylem w takiej sytuacji i najlepiej odpuścić, inaczej się zadreczysz
0
Dybala raczej zagra, tylko bez Marchisio będą Włosi.
0
Ale mecz jest jednak na N
0
Na n sport leci Barca ;-)
1
Trafiłeś w sedno.
0
a zapomniałem o Vinci, też właśnie oglądałem :D mega film :)
0
Ramblowicze, polecacie jakiś film z Linda, Pazura, Wieckiewiczem badz Grabowskim? Psy juz ogladałem, Kilera, Chłopaki nie płacza, i Pitbulla :) poleca ktoś coś?
9
Trzeba dodać ze Messi miał kontuzje dwa miesiace ;-)
2
12 ma Suarez :-D
0
Co robi Messi, jasna cholera..tak dokładne podanie z miejsca ma kilkadziesiat metrów..
0
Na mistrzostwach swiata, nie europy :-D
2
Dawaj Leon? jeszcze dwie brameczki i zabierasz piłkę do domu
2
22 bramka dzisiaj
0
Dawaj teraz Leo dwie brameczki
1
Narzekacie, a Messi miał udział przy obu bramkach
0
Modric nie jest defensywny pomocnikiem ;-) brakuje w tym gronie Kante, który jest genialny
11
Lucho to mistrz :-D
0
Polecacie jakieś filmy, podobne do Pitbulla? mogą być teżi mafii ;-)
0
Koguty nie graja najsilniejszym składem
2
Troche szybko, 30 lat bedzie miał dopiero
0
Orientuję sie ktoś kto komentuje dzisiaj mecz Borussi, a potem United ?
0
Anelka też taki wędrownik był :-D
2
Adama jest od nas ;-)
0
a ja myślałem ze Ci chodzi o awans, zwracam honor
0
A bramki Iniesty nie pamiętasz? ;-)
0
Ja wole awans PSG, chociaż mecz z Chelsea byłby fajny.
0
Dokładnie tak, super się ich słucha
1
panie Wolski, uwielbiam pana, ale dzisiaj bardzo stronniczy
1
Owacje dla legendy, Francesco! ;-)
5
Gdyby Totti był w sytuacjach Salaha to smiem twierdzić że były by bramki