22

Bylem w takiej sytuacji i najlepiej odpuścić, inaczej się zadreczysz

0

Dybala raczej zagra, tylko bez Marchisio będą Włosi.

0

Ale mecz jest jednak na N

0

Na n sport leci Barca ;-)

1

Trafiłeś w sedno.

0

a zapomniałem o Vinci, też właśnie oglądałem :D mega film :)

0

Ramblowicze, polecacie jakiś film z Linda, Pazura, Wieckiewiczem badz Grabowskim? Psy juz ogladałem, Kilera, Chłopaki nie płacza, i Pitbulla :) poleca ktoś coś?

9

Trzeba dodać ze Messi miał kontuzje dwa miesiace ;-)

2

12 ma Suarez :-D

0

Co robi Messi, jasna cholera..tak dokładne podanie z miejsca ma kilkadziesiat metrów..

0

Na mistrzostwach swiata, nie europy :-D

2

Dawaj Leon? jeszcze dwie brameczki i zabierasz piłkę do domu

2

22 bramka dzisiaj

0

Dawaj teraz Leo dwie brameczki

1

Narzekacie, a Messi miał udział przy obu bramkach

0

Modric nie jest defensywny pomocnikiem ;-) brakuje w tym gronie Kante, który jest genialny

11

Lucho to mistrz :-D

0

Polecacie jakieś filmy, podobne do Pitbulla? mogą być teżi mafii ;-)

0

Koguty nie graja najsilniejszym składem

2

Troche szybko, 30 lat bedzie miał dopiero

0

Orientuję sie ktoś kto komentuje dzisiaj mecz Borussi, a potem United ?

0

Anelka też taki wędrownik był :-D

2

Adama jest od nas ;-)

0

a ja myślałem ze Ci chodzi o awans, zwracam honor

0

A bramki Iniesty nie pamiętasz? ;-)

0

Ja wole awans PSG, chociaż mecz z Chelsea byłby fajny.

0

Dokładnie tak, super się ich słucha

1

panie Wolski, uwielbiam pana, ale dzisiaj bardzo stronniczy

1

Owacje dla legendy, Francesco! ;-)

5

Gdyby Totti był w sytuacjach Salaha to smiem twierdzić że były by bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?