ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zastanawia mnie jedynie co mieli w głowach ludzie którzy pisali ze Barca jest lepsza bez Messiego, w on tylko spowalnia gre.
0
Andres to mistrz ;-)
0
Andres jest mistrzem ;-)
17
Dzisja Messi był niesamowity..najlepszy w historii..
2
Messi, żadnych wątpliwości
0
Przeciez tutaj Messi zrobil całą akcje a nie Ney
1
Messi to jest geniusz..
0
Najlepszy na boisku
1
Brawo Wasyl, super wszedł w mecz
2
Kante przypomina mi Makelele, niski, zwinny, mocno trzyma sie na nogach, tylko ze jest lepszy w ofensywie ;-)
10
Kante jest genialny, niesamowicie czyta gre a jego odbiory kozackie
13
Tutaj jestem ;-)
1
Ale co zrobiła obrona, nikt nawet do niego nie podszedl
3
Copa America i Euro, potem Igrzyska :-D. jakos zleci;-)
0
co Ty gadasz? ja z Krakowa ale nic mi nie wiadomo.
10
Profesjonalista pełna gębą. Brawo Leo.
1
Komentarz usunięty
0
Falcao jest lata świetlne przed wszystkimi zawodnikami..teraz schodzi powoli ze sceny ale nie ma lepszego
0
Chętny na meczyk wieczorem? :-D. PS4 ;-)
0
Na obronę myslalem też o Castanie z Romy bo fajne ma statystyki, a na PP nie wiem czy Douglas Costa czy Lucas ;-)
1
A co myślicie o tym: Alves - Alves, Luiz, Naldo, Marcelo - Ramires, Fernandinho, Coutinho - Lucas, Pato, Felipe Anderson. 4-3-3 ofensywnie. Na Neymara nie stac :-(
0
kogo na napad w Brazylii polecacie? bo sklejam Brazylijski skladzik w FUT i nie wiem kompletnie kogo kupic? Pato, Jonas? ;-)
0
Jeden z najlepszych? w stratach piłki chyba
0
Też sie zastanawiam
1
Leo dzisiaj w gazie
0
Suarez jest najlepsza "9" na świecie, a kto według was jest drugi? Aguero, Lewy, czy może ktoś inny?
0
Oblak bardzo fajnie broni u mnie, ale Alvesem i Bravo tez grałem, Bravo ma problemy ze strzałami z dystansu
0
Prosze pana, tam byl 3 0 ;-) ns chomikuj powinienes znaleźć, lub alllgoals
1
Druga bodajże ;-)
0
Jak na razie poszło 7 :-D