4

Zastanawia mnie jedynie co mieli w głowach ludzie którzy pisali ze Barca jest lepsza bez Messiego, w on tylko spowalnia gre.

0

Andres to mistrz ;-)

0

Andres jest mistrzem ;-)

17

Dzisja Messi był niesamowity..najlepszy w historii..

2

Messi, żadnych wątpliwości

0

Przeciez tutaj Messi zrobil całą akcje a nie Ney

1

Messi to jest geniusz..

0

Najlepszy na boisku

1

Brawo Wasyl, super wszedł w mecz

2

Kante przypomina mi Makelele, niski, zwinny, mocno trzyma sie na nogach, tylko ze jest lepszy w ofensywie ;-)

10

Kante jest genialny, niesamowicie czyta gre a jego odbiory kozackie

13

Tutaj jestem ;-)

1

Ale co zrobiła obrona, nikt nawet do niego nie podszedl

3

Copa America i Euro, potem Igrzyska :-D. jakos zleci;-)

0

co Ty gadasz? ja z Krakowa ale nic mi nie wiadomo.

10

Profesjonalista pełna gębą. Brawo Leo.

1

Komentarz usunięty

0

Falcao jest lata świetlne przed wszystkimi zawodnikami..teraz schodzi powoli ze sceny ale nie ma lepszego

0

Chętny na meczyk wieczorem? :-D. PS4 ;-)

0

Na obronę myslalem też o Castanie z Romy bo fajne ma statystyki, a na PP nie wiem czy Douglas Costa czy Lucas ;-)

1

A co myślicie o tym: Alves - Alves, Luiz, Naldo, Marcelo - Ramires, Fernandinho, Coutinho - Lucas, Pato, Felipe Anderson. 4-3-3 ofensywnie. Na Neymara nie stac :-(

0

kogo na napad w Brazylii polecacie? bo sklejam Brazylijski skladzik w FUT i nie wiem kompletnie kogo kupic? Pato, Jonas? ;-)

0

Jeden z najlepszych? w stratach piłki chyba

0

Też sie zastanawiam

1

Leo dzisiaj w gazie

0

Suarez jest najlepsza "9" na świecie, a kto według was jest drugi? Aguero, Lewy, czy może ktoś inny?

0

Oblak bardzo fajnie broni u mnie, ale Alvesem i Bravo tez grałem, Bravo ma problemy ze strzałami z dystansu

0

Prosze pana, tam byl 3 0 ;-) ns chomikuj powinienes znaleźć, lub alllgoals

1

Druga bodajże ;-)

0

Jak na razie poszło 7 :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?