1

Iniesta jak dla mnie zawodnik meczu, kapitalne spotkanie w wykonaniu Dona :)

1

zastanawia mnie to czy w ogóle Leo wejdzie dzisiaj xD

0

INIESTA geniusz!

0

na tak grający Real, Messi na boisko i brameczka po powrocie :D

0

Boże..Sergi..nigdy w życiu nic złego na CIebie nie powiem, a tego co powiedziałem żałuje

1

cholera..przyspieszony dźwięk do obrazu..

0

Visca el Barca! licze na wspaniały mecz, i równie cudowne zwycięstwo

0

jakby nie czuł się dobrze to nie byłoby go w kadrze :)

4

Leo musi zagrać całą drugą połowę, musi..

0

Bravo - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Busi, Rakitić, Iniesta - Leoś, Luis i Neymar.
taki skład chciałbym zobaczyć,

0

jest tu ktoś kto gra w Fife 16 na PS4 i jest chętny na meczyk? :D

10

ja nie wiem jak jutro będzie z tym komentarzem Eleven..przecież Rafał Wolski dodawał takiego klimatu swoim komentarzem że tego sie nie da podrobić..mimo ze komentarz jest sprawą dwurzędna to i tak szkoda..

3

2 miesiące bez oglądania geniusza z Rosario to zdecydowanie za dużo, niech jutro wynagrodzi ten czas :D

1

Komentarz usunięty

1

Co się dzieje na tym świecie to nie mam pytań..

1

Leo, liczę na Ciebie nawet po tak długiej przerwie, roznies Bernabeu w pył! ;D.

0

a masz w kolekcji coś z Leonem? ;D

3

panie kolego, wiecej skrótów z starszych meczów nawet! super sie to wspomina :)

10

ja to mam nadzieje ze nasz czarodziej zagra od poczatku z Realem :)

3

Kapustka to kapitalny chłopak ;D

1

ja to bym chciał zeby on w tej bramce został aż do Euro ;D

15

Valdes był świetnym bramkarzem, niekiedy zdarzały mu się błędy

4

bramki się liczą wtedy

4

Błaszczu i Lewy tez :)

17

dlaczego tutaj ludzie piszą że Mączyński jest słaby? akurat w tym meczu gra świetnie.

1

Modrić to chyba najlepszy ŚP na świecie, to co on robi w środku pola to jest poezja..szkoda że gra dla Realu

0

630 meczy, 494 bramek

3

dlatego szkoda że Eleven ma większość lig, tutaj są zajebiście eksperci :)

1

ILE JESZCZE KURWA MAĆ TYCH KONTUZJI! to jest po prostu chore, masakra..

0

powrót Messiego swoją drogą, ale ja czekam jak najszybciejna powrót Bravo, bo jak patrze na Ter Stegena to sie po prostu chce płakac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?