ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iniesta jak dla mnie zawodnik meczu, kapitalne spotkanie w wykonaniu Dona :)
1
zastanawia mnie to czy w ogóle Leo wejdzie dzisiaj xD
0
INIESTA geniusz!
0
na tak grający Real, Messi na boisko i brameczka po powrocie :D
0
Boże..Sergi..nigdy w życiu nic złego na CIebie nie powiem, a tego co powiedziałem żałuje
1
cholera..przyspieszony dźwięk do obrazu..
0
Visca el Barca! licze na wspaniały mecz, i równie cudowne zwycięstwo
0
jakby nie czuł się dobrze to nie byłoby go w kadrze :)
4
Leo musi zagrać całą drugą połowę, musi..
0
Bravo - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Busi, Rakitić, Iniesta - Leoś, Luis i Neymar.
taki skład chciałbym zobaczyć,
0
jest tu ktoś kto gra w Fife 16 na PS4 i jest chętny na meczyk? :D
10
ja nie wiem jak jutro będzie z tym komentarzem Eleven..przecież Rafał Wolski dodawał takiego klimatu swoim komentarzem że tego sie nie da podrobić..mimo ze komentarz jest sprawą dwurzędna to i tak szkoda..
3
2 miesiące bez oglądania geniusza z Rosario to zdecydowanie za dużo, niech jutro wynagrodzi ten czas :D
1
Komentarz usunięty
1
Co się dzieje na tym świecie to nie mam pytań..
1
Leo, liczę na Ciebie nawet po tak długiej przerwie, roznies Bernabeu w pył! ;D.
0
a masz w kolekcji coś z Leonem? ;D
3
panie kolego, wiecej skrótów z starszych meczów nawet! super sie to wspomina :)
10
ja to mam nadzieje ze nasz czarodziej zagra od poczatku z Realem :)
3
Kapustka to kapitalny chłopak ;D
1
ja to bym chciał zeby on w tej bramce został aż do Euro ;D
15
Valdes był świetnym bramkarzem, niekiedy zdarzały mu się błędy
4
bramki się liczą wtedy
4
Błaszczu i Lewy tez :)
17
dlaczego tutaj ludzie piszą że Mączyński jest słaby? akurat w tym meczu gra świetnie.
1
Modrić to chyba najlepszy ŚP na świecie, to co on robi w środku pola to jest poezja..szkoda że gra dla Realu
0
630 meczy, 494 bramek
3
dlatego szkoda że Eleven ma większość lig, tutaj są zajebiście eksperci :)
1
ILE JESZCZE KURWA MAĆ TYCH KONTUZJI! to jest po prostu chore, masakra..
0
powrót Messiego swoją drogą, ale ja czekam jak najszybciejna powrót Bravo, bo jak patrze na Ter Stegena to sie po prostu chce płakac