0

nic, obaj to główni komentatorzy więc jeden musiałby się ograniczyć, także odpada :)

0

Twarowski, Wolski, Borek, Pełka, Laskowski, nawet Szpaku :) jest dużo świetnych komentatorów

4

Ci komentatorzy na Eleven strasznie sztuczni, słabo się ich słucha

5

mówisz o The Reds? :)

0

pamięta ktoś jeszcze naszego kurdupla na prawym skrzydle, Ludovica Giuly? nie wiem czemu, ale wspominam go bardzo pozytywnie ;D

0

Cech dzisiaj broni jak w transie, KOT.

1

jak dla mnie to oprócz Ikera i Buffona najlepszy bramkarz ostatniej dekady :)

2

Cech jest naprawde zajebisty, kozak.

2

robią tylko ludziom nadzieje, a potem i tak wielka kupa z tego.

0

myślicie że gdyby przyszedł do nas Aguero zamiast Luisito to stworzyliby z Leo i Neymarem równie mocne tridente? czy według was Kun nie odnalazłby sie u nas?

0

to może teraz NC+ zdecyduje się i włączą Eleven do siebie

3

brak szacunku dla niego za zachowanie podczas superpucharu .

1

kto dzisiaj komentuje mecz Barcy? mam nadzieje że Wolski :)

0

okej, okej, ślepy jestem, dzieki xD

0

to rzeczywiście jest ich konto, czy fake? :)

0

skąd masz tą wypowiedź? link prosze :)

0

27 miał jeszcze

2

nie żeby coś, ale Rooney to jest klasa.

0

nie żeby coś, ale Ronney to jest jednak klasa.

0

no i Dipej strzela ;D

1

bo nie ma kogo innego wpuścić?

3

ten debil jest zajebistym komentatorem, wiec troche szacunku pajacu.

20

tak, tak, a Aduriz kartki nie dostanie.

0

w Gran Derbi też sie smiała, w meczu w któyym dał nam zwycięstwo tez sie smiała :)

25

Pedro nad bramką 1-0
Pique w poprzeczke 2-0
Pedro nie trafia w piłkę 3-0
Messi 4-0
tak mogło być do przerwy, szkoda ..

0

Jacek Laskowski

0

zajebiście źle.

5

Pedro zepsuł już dwa gole.

1

WIARA panowie, WIARA! mam nadzieje ze będzie to mecz z przeżyciami, i końcowym sukcesem Dumy Katalonii ! VAMOS

3

na boisku go zobaczysz, nie bój sie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?