ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nic, obaj to główni komentatorzy więc jeden musiałby się ograniczyć, także odpada :)
0
Twarowski, Wolski, Borek, Pełka, Laskowski, nawet Szpaku :) jest dużo świetnych komentatorów
4
Ci komentatorzy na Eleven strasznie sztuczni, słabo się ich słucha
5
mówisz o The Reds? :)
0
pamięta ktoś jeszcze naszego kurdupla na prawym skrzydle, Ludovica Giuly? nie wiem czemu, ale wspominam go bardzo pozytywnie ;D
0
Cech dzisiaj broni jak w transie, KOT.
1
jak dla mnie to oprócz Ikera i Buffona najlepszy bramkarz ostatniej dekady :)
2
Cech jest naprawde zajebisty, kozak.
2
robią tylko ludziom nadzieje, a potem i tak wielka kupa z tego.
0
myślicie że gdyby przyszedł do nas Aguero zamiast Luisito to stworzyliby z Leo i Neymarem równie mocne tridente? czy według was Kun nie odnalazłby sie u nas?
0
to może teraz NC+ zdecyduje się i włączą Eleven do siebie
3
brak szacunku dla niego za zachowanie podczas superpucharu .
1
kto dzisiaj komentuje mecz Barcy? mam nadzieje że Wolski :)
0
okej, okej, ślepy jestem, dzieki xD
0
to rzeczywiście jest ich konto, czy fake? :)
0
skąd masz tą wypowiedź? link prosze :)
0
27 miał jeszcze
2
nie żeby coś, ale Rooney to jest klasa.
0
nie żeby coś, ale Ronney to jest jednak klasa.
0
no i Dipej strzela ;D
1
bo nie ma kogo innego wpuścić?
3
ten debil jest zajebistym komentatorem, wiec troche szacunku pajacu.
20
tak, tak, a Aduriz kartki nie dostanie.
0
w Gran Derbi też sie smiała, w meczu w któyym dał nam zwycięstwo tez sie smiała :)
25
Pedro nad bramką 1-0
Pique w poprzeczke 2-0
Pedro nie trafia w piłkę 3-0
Messi 4-0
tak mogło być do przerwy, szkoda ..
0
Jacek Laskowski
0
zajebiście źle.
5
Pedro zepsuł już dwa gole.
1
WIARA panowie, WIARA! mam nadzieje ze będzie to mecz z przeżyciami, i końcowym sukcesem Dumy Katalonii ! VAMOS
3
na boisku go zobaczysz, nie bój sie xd