ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie, musicie dać radę, MUSICIE!
0
w zeszłym sezonie LM ratował nas wielokrotnie, także trudno się zgodzić z tym co napisałeś. Prawdą jest jednak że ten sezon zaczął trochę słabo, ale trzeba liczyć że wyciągnie wnioski po meczach z Sevillą i Baskami.
6
jak można k***a stracić 4 bramki z Bilbao? no k***a jak...
0
to lepiej wróć skąd przyszedleś, i nie pytaj o wynik
1
to ile jeszcze? 5? 6? 7?
0
dziękujemy Roberto, dziękujemy! :)
2
przecież Rafinha gra okropnie
1
powinien wejść Iniesta, Busi i Rakitić za całą pomoc.
0
tak jak Krysztiano? kibicom piłki można dać po meczu :)
0
nie, wszyscy grają padake.
0
Roberto to jakieś nieporozumienie.
0
ale czy ja napisałem ze nie chce tego oglądac? :) mogę wyrazić swoją opinie, basta.
2
Komentarz usunięty
0
a dajżę spokój z żewłakowem, popatrz lepiej co grają nasi
2
co ma zrobić Messi, jak Messi żadnego normalnego podania nie dostał jeszcze..
0
nasza gra jak na razie jest żenująca..
2
akurat NC+ pokazuje bardzo dużo, złodzieje to są w TVP gdzie nawet nie pokazali tego meczu mimo ze co roku był
31
Pedro taki trochę dziwny stał, chyba jednak odejdzie..
1
on nie grał źle w 2 połowie :) cała Barca spuściła z tonu :)
3
najlepszy mecz 2015 roku.
2
Messi man of the match
0
ja bym powiedział że ZWYCIĘSTWO
0
a powiedz mi co Ter Stegen miał zrobić przy tych bramkach? NIC.
0
no i się nie zgadzam :) Leo sam na boisku nie jest :) jak wchodzi Roberto, Bartra to o czym my mówimy.
1
Mihajlovic bodajże kiedyś strzelił trzy gole z wolnych w jednym meczu, mam nadzieje że Leo powtórzy :)
0
ronaldo też dwa strzelił w zeszłym
0
a Leo robi co chce, niesamowite
0
Messi teraz zrobił dwóch zwodników jak dzieci xD
2
Alves z Messim rozumie się jak nikt inny :)
1
ja juz nic nie bedę mówił na jego temat, nie da sie go opisac