0

panowie, musicie dać radę, MUSICIE!

0

w zeszłym sezonie LM ratował nas wielokrotnie, także trudno się zgodzić z tym co napisałeś. Prawdą jest jednak że ten sezon zaczął trochę słabo, ale trzeba liczyć że wyciągnie wnioski po meczach z Sevillą i Baskami.

6

jak można k***a stracić 4 bramki z Bilbao? no k***a jak...

0

to lepiej wróć skąd przyszedleś, i nie pytaj o wynik

1

to ile jeszcze? 5? 6? 7?

0

dziękujemy Roberto, dziękujemy! :)

2

przecież Rafinha gra okropnie

1

powinien wejść Iniesta, Busi i Rakitić za całą pomoc.

0

tak jak Krysztiano? kibicom piłki można dać po meczu :)

0

nie, wszyscy grają padake.

0

Roberto to jakieś nieporozumienie.

0

ale czy ja napisałem ze nie chce tego oglądac? :) mogę wyrazić swoją opinie, basta.

2

Komentarz usunięty

0

a dajżę spokój z żewłakowem, popatrz lepiej co grają nasi

2

co ma zrobić Messi, jak Messi żadnego normalnego podania nie dostał jeszcze..

0

nasza gra jak na razie jest żenująca..

2

akurat NC+ pokazuje bardzo dużo, złodzieje to są w TVP gdzie nawet nie pokazali tego meczu mimo ze co roku był

31

Pedro taki trochę dziwny stał, chyba jednak odejdzie..

1

on nie grał źle w 2 połowie :) cała Barca spuściła z tonu :)

3

najlepszy mecz 2015 roku.

2

Messi man of the match

0

ja bym powiedział że ZWYCIĘSTWO

0

a powiedz mi co Ter Stegen miał zrobić przy tych bramkach? NIC.

0

no i się nie zgadzam :) Leo sam na boisku nie jest :) jak wchodzi Roberto, Bartra to o czym my mówimy.

1

Mihajlovic bodajże kiedyś strzelił trzy gole z wolnych w jednym meczu, mam nadzieje że Leo powtórzy :)

0

ronaldo też dwa strzelił w zeszłym

0

a Leo robi co chce, niesamowite

0

Messi teraz zrobił dwóch zwodników jak dzieci xD

2

Alves z Messim rozumie się jak nikt inny :)

1

ja juz nic nie bedę mówił na jego temat, nie da sie go opisac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?