ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tyle co Zabaleta stracił piłek na własnej połowie po których szla kontra to dramat..
7
najsłabszy to jest Rojo, Biglia i Zabaleta :)
3
sędziowanie na tym Copa jest ponizej krytyki
0
ale pomocnicy Argentyny mają coś nmie tak pod kopułą..Messi niepilnowany piłki nie dostaje, a teraz stało przy nim dwóch i dostaje piłke do nogi..brawo xD
0
co mecz ktoś dotyka nnietykalnego Messiego, więc stul przysłowiowy pysk :) o z tego co widzę to wchodzisz tu tylko zeby narzekac :)
0
ja bardzo lubie Alexisa, ale dzisiaj gra słabo, po prostu
3
Sanchez gówno gra, wszystko co ma to traci, jedna akcja mu teraz wyszła
0
niech Di Maria schodzi, nie mam nic przeciwko
2
Pastore chce być Messim, idzie na 2,3 i traci piłke
0
co robi Żewlakow? jak zwykle, pierdzieli od rzeczy xD
2
niekiedy palnie jakąś gafe, ale pojęcie o piłce ma :)
0
pan Wołek madrze powiedział :)
7
ale pewnie jako kapitan :)
0
Banega to pokazał z Kolumbią co potrafi, jak wszedł na boisko xD
0
Otamendi na Copa jest niezbyt pewny, o wiele lepiej gra Garay.
0
oj tam, oj tam ;D ale jedną by mógł strzelić ;D
3
4 bramki Messiego, potem dwie asysty do Aguero no i król strzelców i asyst razem xD
0
też licze na bramki, przede wszystkim Leo ;D
0
Argentyne, pewnie że Argentyne.:) Polska wczoraj zapewniła sobie awans
0
bardzo będę zdziwiony jak dzisiaj Leo nie strzeli bramki, ale mam nadzieje ze tak nie będzie :) VAMOS Leo :)
6
mistrzunio w swoim fachu.
0
ale Laskowski komentuje, hehe
4
znajdziesz kilku lepszych od Messiego? to prosiłbym o ich wymienienie, bo ja takowego bym nie znalazł ani jednego.
0
miałem tak nie raz, i po dwóch dniach przestało :) może jest jakieś przeciążenie :)
2
nie że coś, ale jednak ciesze sie z tego powodu :) może wróci bardziej ograny :)
0
Villa nie grał u nas w sumie jak taka typowa 9, bardziej po lewej stronie przeciez
0
Suareza była duzo trudniejsza do wykonania i dlatego uważam ją za ładniejsza :)
0
akurat Ney ma dobrą, taka powinna zostać :) Leo dycha, Suarez 9,5, Pique z Busqetsem i Lucho powinni mieć po 9 :)
2
brakuje bramki Leo z Bayernem :)
0
lubią się na pewno więc pewnie sie przytulą ;D