0

tyle co Zabaleta stracił piłek na własnej połowie po których szla kontra to dramat..

7

najsłabszy to jest Rojo, Biglia i Zabaleta :)

3

sędziowanie na tym Copa jest ponizej krytyki

0

ale pomocnicy Argentyny mają coś nmie tak pod kopułą..Messi niepilnowany piłki nie dostaje, a teraz stało przy nim dwóch i dostaje piłke do nogi..brawo xD

0

co mecz ktoś dotyka nnietykalnego Messiego, więc stul przysłowiowy pysk :) o z tego co widzę to wchodzisz tu tylko zeby narzekac :)

0

ja bardzo lubie Alexisa, ale dzisiaj gra słabo, po prostu

3

Sanchez gówno gra, wszystko co ma to traci, jedna akcja mu teraz wyszła

0

niech Di Maria schodzi, nie mam nic przeciwko

2

Pastore chce być Messim, idzie na 2,3 i traci piłke

0

co robi Żewlakow? jak zwykle, pierdzieli od rzeczy xD

2

niekiedy palnie jakąś gafe, ale pojęcie o piłce ma :)

0

pan Wołek madrze powiedział :)

7

ale pewnie jako kapitan :)

0

Banega to pokazał z Kolumbią co potrafi, jak wszedł na boisko xD

0

Otamendi na Copa jest niezbyt pewny, o wiele lepiej gra Garay.

0

oj tam, oj tam ;D ale jedną by mógł strzelić ;D

3

4 bramki Messiego, potem dwie asysty do Aguero no i król strzelców i asyst razem xD

0

też licze na bramki, przede wszystkim Leo ;D

0

Argentyne, pewnie że Argentyne.:) Polska wczoraj zapewniła sobie awans

0

bardzo będę zdziwiony jak dzisiaj Leo nie strzeli bramki, ale mam nadzieje ze tak nie będzie :) VAMOS Leo :)

6

mistrzunio w swoim fachu.

0

ale Laskowski komentuje, hehe

4

znajdziesz kilku lepszych od Messiego? to prosiłbym o ich wymienienie, bo ja takowego bym nie znalazł ani jednego.

0

miałem tak nie raz, i po dwóch dniach przestało :) może jest jakieś przeciążenie :)

2

nie że coś, ale jednak ciesze sie z tego powodu :) może wróci bardziej ograny :)

0

Villa nie grał u nas w sumie jak taka typowa 9, bardziej po lewej stronie przeciez

0

Suareza była duzo trudniejsza do wykonania i dlatego uważam ją za ładniejsza :)

0

akurat Ney ma dobrą, taka powinna zostać :) Leo dycha, Suarez 9,5, Pique z Busqetsem i Lucho powinni mieć po 9 :)

2

brakuje bramki Leo z Bayernem :)

0

lubią się na pewno więc pewnie sie przytulą ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?