ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
1
Liga Hiszpanska na pewno będzie transmitowana w Canale +, straciliby za dużo widzów, za dużo forsy. Jestem pewny że będą ją mieli.
0
no i do tego jeszcze Lampard przecież ;D
2
po wygranych meczu odbierał nagrody, a że przegrał to nie odebrał nagrody. SAMOKRYTYKA
0
Ronaldo jest tylko jeden.
0
przecież Ronaldo pochodzi z Brazylii, nie wiedziałeś? :)
17
jest w USA, na stulecie.
0
powiedział że zmieniłby wszystkie trofea na Copa jakoś przed tym turniejem :)
12
Mistrzu, Copa za rok jest Twoje.
0
początek meczu miał dobry, po tym jak go Menel zaatakował to coś się stało z nim ..
19
bo to trener przygotowuje drużyne, to trener wyznacza zawodników do wykonywania 11, to trener wpuścił tego patałacha zamiast Teveza..wystarczy? :)
0
ale przy tym karnym on nie miał żadnej presji, bo była jeszcze jedna kolejka i Chile było już wygrane po tym jak Bravo obronił karnego :) także nasz bramkarz bohaterem Chile
48
jeżeli Argentyna chce coś osiągnąć, to tylko Simeone może im pomóc.
4
Komentarz usunięty
5
niech on zakończy tą kariere bo szlag mnie trafia jak sobie o nim pomysle, to samo na Mundialu, no ile można k**wa .. ;/ Banega nie lepszy..
5
mógł zakończyć kariere tak jak obiecywał
1
Rojo to powinien grać na środku obrony a na LO Ansaldi.
2
Messi gra dzisiaj naprawdę przecietnie, ale zrobił akcje mistrzowską, według mnie gdyby tam był Neymar czy Suarez mielibyśmy gola
14
Messi teraz zrobił akcje ktora powinna skońzyć się golem..jak oni to spieprzyli
0
Leo dzisiaj jakoś tak słąbo troche..
2
dobra. Messi..dogrywka musi byc Twoja, tyle w temacie.
0
Leoś coś po tym starciu z Menelem jest jakiś nieswój
1
Leo do k**wy nędzy! dupa w troki i jedziesz z nimi ...
0
to ta sama osoba :)
5
a niech Vidal cierpi, sam kutafon gra jak dzik, to ma to na co zasługuje :)
11
dlaczego do cholery czy to Pastore, czy to Biglia nei widzą Leo, w ogóle nie dostaje podan ..
0
z bronienia jest zwolniony przecież
0
w zeszłym sezonie zdarzyło się bardzo czesto i raczej był rezerwowym :) chodzi mi o sezon 13/1.4
2
przecięty grajek raczej ;D gracz jednego sezonu :)
2
Messiego kryje trzech, reszta powinna mieć wiecej wolnego miejsca, dlaczego Aguero jest tak osamotniony z przodu?