0

wszędzie Messi ;o

0

Yaya! :D ależ z niego zajebisty grajek

1

na Canale + jest :)

19

szkoda że Messi nie ma 20 lat..chciałbym go oglądać jak najdłużej..

1

Komentarz usunięty

0

jest Leoś i Suarez także damy rade :) dobrze że jest Pedro..

0

nie no, zagrał dobry mecz :) bez szału ale dobrze

0

Pełka też jest z nimi na równi :)

55

Twarowski - ''zastanawiam się jak można zmienić Barcelona na lepszy klub, to chyba niemożliwe'' trudno sie nie zgodzic ;D

0

akurat w tym przypadku to De Gea sam nie wie czego chce, gołym okiem widac że chce odejść, to nie gra

0

na środku to u nas jest już za dużo zawodników xD

0

ale byłby tylko rezerwowym, bo raczej Kane'a ze składu nie wygryzie.

13

no gosciu mu splunął pod nogi, także niech się nygus nauczy szacunku.

3

jeżeli jest ktoś tak uprzejmy i ma transmisje po polsku z tego meczu to prosiłbym o link :)

7

ale owacja dla Messiego, MEGA...

0

gdzie Xavi..ehh...

1

zajmij się tym co się tam dzieje chłopie! potem bedziesz pisał ;D

1

myślałem że będzie za ZDF ale niestety tam Real z Bayernem. także dołączam się do pytania.

0

jak myślicie, Lucho wystawi dzisiaj Messiego w pierwszej jedenastce? bo Neymar pewnie usiądzie dzisiaj.

1

ale to żadne wytłumaczenie. Isco też jest rzucany po skrzydłach w Realu, a jest ofensywnym pomocnikiem, i patrz co robi na boisku. Gotze w reprezentacji niekiedy grał też na ataku, i grał swietnie.

0

pewnie że tak. ma takie umiejętności, taki potencjał na przyszłość a prezentuje się nie za ciekawie..

0

czyli Gotze znowu w tym sezonie raczej bedzie tylko rezerwowym, bo to jego pozycja.

0

Komentarz usunięty

3

wiecie może czy mecz Barcy z Romą będzie w polskiej telewizji transmitowany? czy raczej trzeba liczyć na neta? albo w ogóle na jakimś kanale w pakiecie NC

2

mówiąc zupełnie szczerze, to Young obecnie jest troszkę wyżej od Pedro :)

55

jedna noga Masche jest warta wiecej niż 15M :)

0

wypożyczony został.

0

jakiś Barcelonista chętny na meczyk w fifke na PS4? :)

4

BURIĆ! brawo , wymodliłem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?