ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszędzie Messi ;o
0
Yaya! :D ależ z niego zajebisty grajek
1
na Canale + jest :)
19
szkoda że Messi nie ma 20 lat..chciałbym go oglądać jak najdłużej..
1
Komentarz usunięty
0
jest Leoś i Suarez także damy rade :) dobrze że jest Pedro..
0
nie no, zagrał dobry mecz :) bez szału ale dobrze
0
Pełka też jest z nimi na równi :)
55
Twarowski - ''zastanawiam się jak można zmienić Barcelona na lepszy klub, to chyba niemożliwe'' trudno sie nie zgodzic ;D
0
akurat w tym przypadku to De Gea sam nie wie czego chce, gołym okiem widac że chce odejść, to nie gra
0
na środku to u nas jest już za dużo zawodników xD
0
ale byłby tylko rezerwowym, bo raczej Kane'a ze składu nie wygryzie.
13
no gosciu mu splunął pod nogi, także niech się nygus nauczy szacunku.
3
jeżeli jest ktoś tak uprzejmy i ma transmisje po polsku z tego meczu to prosiłbym o link :)
7
ale owacja dla Messiego, MEGA...
0
gdzie Xavi..ehh...
1
zajmij się tym co się tam dzieje chłopie! potem bedziesz pisał ;D
1
myślałem że będzie za ZDF ale niestety tam Real z Bayernem. także dołączam się do pytania.
2
https://www.google.pl/search?q=akacja&biw=1440&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIluqN3cOSxwIVClwsCh0AZQ0w#imgrc=W0KMB3-MAbWofM%3A - a patrz na moją akacje! :D
0
jak myślicie, Lucho wystawi dzisiaj Messiego w pierwszej jedenastce? bo Neymar pewnie usiądzie dzisiaj.
1
ale to żadne wytłumaczenie. Isco też jest rzucany po skrzydłach w Realu, a jest ofensywnym pomocnikiem, i patrz co robi na boisku. Gotze w reprezentacji niekiedy grał też na ataku, i grał swietnie.
0
pewnie że tak. ma takie umiejętności, taki potencjał na przyszłość a prezentuje się nie za ciekawie..
0
czyli Gotze znowu w tym sezonie raczej bedzie tylko rezerwowym, bo to jego pozycja.
0
Komentarz usunięty
3
wiecie może czy mecz Barcy z Romą będzie w polskiej telewizji transmitowany? czy raczej trzeba liczyć na neta? albo w ogóle na jakimś kanale w pakiecie NC
2
mówiąc zupełnie szczerze, to Young obecnie jest troszkę wyżej od Pedro :)
55
jedna noga Masche jest warta wiecej niż 15M :)
0
wypożyczony został.
0
jakiś Barcelonista chętny na meczyk w fifke na PS4? :)
4
BURIĆ! brawo , wymodliłem xD