ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
BURIĆ! brawo , wymodliłem xD
0
Formela jest do zmiany, mógłby wejść Jevtić albo Lovre.
2
co zrobił Thomalla, nie mam pytań..Robak by to z workiem na głowie strzelił.
0
ja tylko nie rozumiem dlaczego Jevtic siedzi na ławce, ten to dopiero jest zdolny/
2
dlatego lepiej żyć skromnie.
0
na obecny moment jest duzo lepszy, Toure w zeszlym sezonie grał kupe.
0
w sumie Pogba jest świetnym zawodnikiem, taki lepszy Yaya Toure :)
1
czemu? Lecha bardzo przyjemny klub :)
0
jest ktoś chętny na meczyk w fife na PS4? :)
PRZEPRASZAM ŻE TUTAJ :)
podajcie PSN w komentarzach :)
1
kozak strój :)
0
chłopie, powiedz że żartujesz..
1
szczesny sam jest sobie winien :)
0
Dani Alves czy Aleix? którego byście chcieli jako podstawowego prawego defensora? ;D według mnie Dani jest lepszym wyborem :)
0
skurczybyk ;D forma jest
0
podaj nick PSN, jutro byśmy pyknęli meczyk bo musze kupic plusa :D
0
a do tej pory mieli najlepszą..
0
w tym sezonie wyglądał najnormalniej :) jak miał takie długie włosy to nie za ciekawie było xD
0
raczej Vidal :) aha, dobra xD
4
Bartra ma już 24 lata, to powinna być teraźniejszość a nie przyszłość..
0
on miał przeszczep włosów :)
0
tak, za chwile sie zaczna ;D
2
Wlazły, Zagumny i na libero Gacek, zajebisty team ;D
2
mój ulubiony zawodnik reprezentacji, razem z Plińskim tworzyli zajebisty duet środkowych :) o wiele bardziej lubiłem tamtą reprezentacje od tej.
0
przecież Valdes był zajebisty, mimo że niekiedy zdarzały mu się gafy :)
4
a pomyślałeś o zgraniu bramkarza z obrońcami? to co napisałeś to największa głupota jaką można by zrobić
21
napisałeś jak tam nasze kluby, wiec jasnowidzem nie jestem żeby wiedzieć że chodzi Ci o gre a nie wynik.
0
Jaga i Śląsk remisują bezbramkowo, a Legia jeszcze nie zaczęła
0
dzieki wielkie :)
0
wiem że może nie na temat, ale wiele osób ostatnio piszę o tym jak Van Gaal potraktował Roberta Enke w Barcelonie? mógłby mi to ktoś jakoś opowiedzieć, byłbym wdzieczny :)
1
tam powinno być w pierwszej trójce, a nie dziesiątce :D