ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
na h*j Neymar kiwa sie w środku pola zamiast podac tą piłke ;/
0
Szefuncio gra ;D
0
widział widział
0
to nie oglądaj
0
ale nam się kadra kurczy, jasna cholera ..
4
weź daj spokój, oprócz Rakiety dzis najsłabszy
2
tak samo jak wszystkie stracone przez niego bramki w ten sposób :)
0
Neymar razem z Rakiticiem grają taką kupe ze to jest dramat..Suarez poza bramką też bardzo słabo. Messi najlepszy, na plus Roberto i chyba też Iniesta
6
trudno nie narzekać po takim błędzie
0
dzisiaj poza Messim to trudno szukać jakichkolwiek pozytywów..może jeszcze Iniesta i ... Roberto
0
dzisiaj to co gra Rakitić, Neymar to jest żenada..a o Ter Stegenie się nie wypowiadam, bo to nie pierwszy raz
0
ale wolne to Ronaldo ma bardzo celne :) bardzo celnie uderza w mur
2
no pewnie, tylko to liga mistrzów, a nie liga polska :)
4
ahahahahahahahahahahah nie wytrzymam za chwile
39
Ronaldo jest żałosny, skakał jak małpa prosząc o tego karnego z dupy
1
szkoda tylko że tak rzadko..
0
haha. Leo mistrzu xD
0
Messi się z nimi bawi, szkoda że nie grał od początku
1
Messi wszedł, Messi ukąsił.
3
sorry, ale gdyby nie ta bramka to Neymar dzisiaj jest żałosny
0
ale piłka od Messiego do Neymara..tam był karny..
2
niech ten Leo wejdzie juz
1
Neymar strasznie mnie dzisiaj zawodzi, straszny egoista
0
będą jaja jak Messi w ogóle na boisko nie wejdzie
1
''czekamy na wejście Leona Messiego'' no WTF
12
''ttiki tjaka'' - Roman Kosecki 2015
0
jeżeli chcemy coś ugrać w tym meczu to Messi na boisko i tyle.
0
Leo na pewno zagra całą drugą połowę i wtedy miejmy nadzieje pociągnie drużyne do zwycięstwa
2
w jakiej słabszej formie..on grał bardzo dobrze, tylko nie strzelał bramek
0
jeżeli coś się nie podoba, nie musisz komentować :)