6

na h*j Neymar kiwa sie w środku pola zamiast podac tą piłke ;/

0

Szefuncio gra ;D

0

widział widział

0

to nie oglądaj

0

ale nam się kadra kurczy, jasna cholera ..

4

weź daj spokój, oprócz Rakiety dzis najsłabszy

2

tak samo jak wszystkie stracone przez niego bramki w ten sposób :)

0

Neymar razem z Rakiticiem grają taką kupe ze to jest dramat..Suarez poza bramką też bardzo słabo. Messi najlepszy, na plus Roberto i chyba też Iniesta

6

trudno nie narzekać po takim błędzie

0

dzisiaj poza Messim to trudno szukać jakichkolwiek pozytywów..może jeszcze Iniesta i ... Roberto

0

dzisiaj to co gra Rakitić, Neymar to jest żenada..a o Ter Stegenie się nie wypowiadam, bo to nie pierwszy raz

0

ale wolne to Ronaldo ma bardzo celne :) bardzo celnie uderza w mur

2

no pewnie, tylko to liga mistrzów, a nie liga polska :)

4

ahahahahahahahahahahah nie wytrzymam za chwile

39

Ronaldo jest żałosny, skakał jak małpa prosząc o tego karnego z dupy

1

szkoda tylko że tak rzadko..

0

haha. Leo mistrzu xD

0

Messi się z nimi bawi, szkoda że nie grał od początku

1

Messi wszedł, Messi ukąsił.

3

sorry, ale gdyby nie ta bramka to Neymar dzisiaj jest żałosny

0

ale piłka od Messiego do Neymara..tam był karny..

2

niech ten Leo wejdzie juz

1

Neymar strasznie mnie dzisiaj zawodzi, straszny egoista

0

będą jaja jak Messi w ogóle na boisko nie wejdzie

1

''czekamy na wejście Leona Messiego'' no WTF

12

''ttiki tjaka'' - Roman Kosecki 2015

0

jeżeli chcemy coś ugrać w tym meczu to Messi na boisko i tyle.

0

Leo na pewno zagra całą drugą połowę i wtedy miejmy nadzieje pociągnie drużyne do zwycięstwa

2

w jakiej słabszej formie..on grał bardzo dobrze, tylko nie strzelał bramek

0

jeżeli coś się nie podoba, nie musisz komentować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?