0

Messi niech idzie na skrzydło, w ogóle nie ma miejsa w środku

1

pewnie że tak, ale lepszy od Hiszpana nie jest :)

3

matko kochana, dzieki Bogu De Gea nie przyszedł do Madrytu

0

jak prowadzi to raczej 1:0 :)

0

Klopp sam sie zmienił ;D

3

co sie dzieje z tą Borussią, cisną rywali w Bundeslidze aż miło na to patrzeć

4

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

3

pokazuje jak łatwo tracić piłkę :)

0

Sadio Mane jest dużo lepszy od Depaya..

0

wtf? Liverpool gra z Norwich z tego co mi wiadomo xD

1

Graziano Pelle i Southampton prowadzi z United 1:0 :)

11

chyba nie wiesz co piszesz :) zagrali bardzo dobry mecz, + zdobyli prawidłową bramke.

0

a ja Modricia..gość jest genialny, Leo nie musiałby być cały czas w środku pola.
James tez jest kapitalny

0

niech zagra cały sezon tak jak teraz, wtedy będzie można mówić że gosć jest dobry :)

0

co jak co, ale bramkarz Granady dzisiaj gra zajebisty mecz

11

jedną wykorzystali :)

2

Navas dzisiaj tak ratuje tyłek realowi ze masakra

7

Czerwyszew jest nominalnym lewym obrońcą, no WTF

3

no i się posypało. kompletnie niezasłużenie

2

kurde, Modrić to chyba jedyny zawodnik Realu którego lubie i szanuje

0

tylko komentatorów zmienić. Wolski, Orłowski i nawet Laboga powinni tutaj byc

0

w sumie z tego Vasqueza Real może pożytek, solidny zmiennik

0

dobra, nie narzekaj na komentarz :) lepsze to niz ogladania na necie

2

ze w tym roku liga będzie przygotowana pod Real, żeby ją wygrali :)

0

dokładnie, Cholo przepowiedział.

0

Komentarz usunięty

3

hahahahaha, już próbował Krystianek wymusić karnego

0

ponad 20 meczy wiecej chyba ma rozegranych ;D

1

Dani, Vermalen, Bravo, teraz Rafinha dołącza do szpitala
brak Pedro, bez Ardy i Aleixa do stycznia, nasi rezerwowi prezentują się bardzo marnie, ale trzeba być dobrej mysli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?