ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi niech idzie na skrzydło, w ogóle nie ma miejsa w środku
1
pewnie że tak, ale lepszy od Hiszpana nie jest :)
3
matko kochana, dzieki Bogu De Gea nie przyszedł do Madrytu
0
jak prowadzi to raczej 1:0 :)
0
Klopp sam sie zmienił ;D
3
co sie dzieje z tą Borussią, cisną rywali w Bundeslidze aż miło na to patrzeć
4
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
3
pokazuje jak łatwo tracić piłkę :)
0
Sadio Mane jest dużo lepszy od Depaya..
0
wtf? Liverpool gra z Norwich z tego co mi wiadomo xD
1
Graziano Pelle i Southampton prowadzi z United 1:0 :)
11
chyba nie wiesz co piszesz :) zagrali bardzo dobry mecz, + zdobyli prawidłową bramke.
0
a ja Modricia..gość jest genialny, Leo nie musiałby być cały czas w środku pola.
James tez jest kapitalny
0
niech zagra cały sezon tak jak teraz, wtedy będzie można mówić że gosć jest dobry :)
0
co jak co, ale bramkarz Granady dzisiaj gra zajebisty mecz
11
jedną wykorzystali :)
2
Navas dzisiaj tak ratuje tyłek realowi ze masakra
7
Czerwyszew jest nominalnym lewym obrońcą, no WTF
3
no i się posypało. kompletnie niezasłużenie
2
kurde, Modrić to chyba jedyny zawodnik Realu którego lubie i szanuje
0
tylko komentatorów zmienić. Wolski, Orłowski i nawet Laboga powinni tutaj byc
0
w sumie z tego Vasqueza Real może pożytek, solidny zmiennik
0
dobra, nie narzekaj na komentarz :) lepsze to niz ogladania na necie
2
ze w tym roku liga będzie przygotowana pod Real, żeby ją wygrali :)
0
dokładnie, Cholo przepowiedział.
0
Komentarz usunięty
3
hahahahaha, już próbował Krystianek wymusić karnego
0
ponad 20 meczy wiecej chyba ma rozegranych ;D
1
Dani, Vermalen, Bravo, teraz Rafinha dołącza do szpitala
brak Pedro, bez Ardy i Aleixa do stycznia, nasi rezerwowi prezentują się bardzo marnie, ale trzeba być dobrej mysli