1

nie bójmy sie! jeszcze tylko 7 meczy bez Leo! ...

0

Neymar gra taką kupę ze szkoda gadać, nie zastępuje dobrze naszego Leo

1

Iniesta jest naszym najlepszym zawodnikiem obecnie, nikt nie gra lepiej od niego.

0

Real nie potrafi grać inaczej, tylko cały czas wrzutki, wrzutki, wrzutki?

1

ja mam nadzieje że Leo zszedł z ostrożności i nie bedzie to nic poważnego..niech się kuruje, bo bez naszego geniusza będzie cieżko

1

przecież prawde napisał

0

czemu Leo prawie w ogóle nie ma teraz na prawej stronie boiska, cały czas w środku, na skrzydle ma wiecej możliwości..

1

Willy Romero, nowy bramkarz City :D haha :D uwielbiam Nahornego i Twarowskiego ;D

17

De Bruyne to jednak mega grajek, Mourinho chyba pluje sobie w brode ze wypuscił go z Chelsea

0

dosyc..co sie stało z naszą drużyną

0

a Nolito bez żadnego?

0

a u nas ciągle podania do tyłu, tak na pewno spotkanie wygramy

1

taka jest nazwa stadionu :)

1

najlepsze jest to ze jeżeli Messi nie cofnie się do pomocy, to ona po prostu nie istnieje

0

gramy takie gówno, że to jest po prostu niesamowte

1

to oglądaj mecz dokładnie

0

Messi z Iniestą dzisiaj ciągną gre
Roberto tez niezle

0

a Neymar gra jakby mu sie nie chciało

0

ja mam nadzieje że będzie, ale na wszystkie platformy już są? bo mnie interesuje PS4 :D i jak kupowałeś to normalnie przy kasie czy na wystawie?

0

wiesz na 100% ? to ja po szkole prosto do empkiu xd

0

ale w zeszłym roku normalnie w Media Markcie kupiłem dwa dni przed premierą dlatego pytam, moze by juz była ;)

0

tak całkiem z dupy, ale..
nie wiecie czy jest już Fifa 16 w Media Markcie,RTV AGD czy cos? wiem ze premiera w czwartek ale pewnie jest wczesniej

0

A;ves gra pierwszy mecz po kontuzji

0

tylko że to jest Barcelona, a nie ekstraklasa.

0

bo najlepiej wykonuje wolne?

0

dobry troll xD

1

najlepszy w tym meczu :)

0

Neymar niech zejdzie, nie wiem ile on ma już niecelnych podań w tym meczu

0

ja wiem że Neymar jest swietny, ale nie ma w Barcelonie bardziej irytującego zawodnika od niego

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?