ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie bójmy sie! jeszcze tylko 7 meczy bez Leo! ...
0
Neymar gra taką kupę ze szkoda gadać, nie zastępuje dobrze naszego Leo
1
Iniesta jest naszym najlepszym zawodnikiem obecnie, nikt nie gra lepiej od niego.
0
Real nie potrafi grać inaczej, tylko cały czas wrzutki, wrzutki, wrzutki?
1
ja mam nadzieje że Leo zszedł z ostrożności i nie bedzie to nic poważnego..niech się kuruje, bo bez naszego geniusza będzie cieżko
1
przecież prawde napisał
0
czemu Leo prawie w ogóle nie ma teraz na prawej stronie boiska, cały czas w środku, na skrzydle ma wiecej możliwości..
1
Willy Romero, nowy bramkarz City :D haha :D uwielbiam Nahornego i Twarowskiego ;D
17
De Bruyne to jednak mega grajek, Mourinho chyba pluje sobie w brode ze wypuscił go z Chelsea
0
dosyc..co sie stało z naszą drużyną
0
a Nolito bez żadnego?
0
a u nas ciągle podania do tyłu, tak na pewno spotkanie wygramy
1
taka jest nazwa stadionu :)
1
najlepsze jest to ze jeżeli Messi nie cofnie się do pomocy, to ona po prostu nie istnieje
0
gramy takie gówno, że to jest po prostu niesamowte
1
to oglądaj mecz dokładnie
0
Messi z Iniestą dzisiaj ciągną gre
Roberto tez niezle
0
a Neymar gra jakby mu sie nie chciało
0
ja mam nadzieje że będzie, ale na wszystkie platformy już są? bo mnie interesuje PS4 :D i jak kupowałeś to normalnie przy kasie czy na wystawie?
0
wiesz na 100% ? to ja po szkole prosto do empkiu xd
0
ale w zeszłym roku normalnie w Media Markcie kupiłem dwa dni przed premierą dlatego pytam, moze by juz była ;)
0
tak całkiem z dupy, ale..
nie wiecie czy jest już Fifa 16 w Media Markcie,RTV AGD czy cos? wiem ze premiera w czwartek ale pewnie jest wczesniej
0
A;ves gra pierwszy mecz po kontuzji
0
tylko że to jest Barcelona, a nie ekstraklasa.
0
bo najlepiej wykonuje wolne?
0
dobry troll xD
1
najlepszy w tym meczu :)
0
Neymar niech zejdzie, nie wiem ile on ma już niecelnych podań w tym meczu
0
ja wiem że Neymar jest swietny, ale nie ma w Barcelonie bardziej irytującego zawodnika od niego
0
Komentarz usunięty